391 Shares 4132 views

Air Hogs latający balon: opinie

Dreszczyk gry dadzą wspaniałą piłkę latający Air Hogs ( «latające kule") od renomowanej firmy Spin Master. Dzieci przychodzą do pełnej radości z podstawowych cech zabawek – nie dotykać powierzchni podczas lotu. Odległość jest utrzymywana przez wbudowanymi czujnikami.


Trajektoria jest zdefiniowany przez zakres dowolnej części ciała, bez pomocy z pilotem zdalnego sterowania. zabawy będzie gra z piłką całe towarzystwo, kiedy gracze wysłać go do siebie. Ma podobny mechanizm UFO zabawki – Air Hogs latający piłka jak obcych przewoźnych „talerze”.

Ogólne informacje o zabawkę

Członkowie zauważyć, że wyjątkowa zabawka nie koliduje z obiektami o szczególnym polem ochronnym, który ma konstrukcję. Kanały z ładowarką na specjalnym nośniku, stan sfery musi być odłączony, plus fakt wymaga 6 baterii „palca”. Latanie balonem Air Hogs porusza się bardzo szybko, co pozwala zorganizować prezentację z zachwycającymi aerotryukami w domu.

Latająca kula, opinie wielu nabywców, zabawki, każde dziecko przynosi wiele pozytywnych emocji i szczery podziw, a dorośli nie pozostaje obojętny, bo „Air Hogs” i niezwykłe efekty. Aby przezwyciężyć wszystkie możliwe przeszkody pozwalają czujniki pola i żyroskop. centrala nie jest wymagana. Możliwe opcje do samodzielnego wyboru i zmienić jego trajektorię w czasie lotu.

Latanie balonem Latające Sphere Air Hogs jest podświetlany, co czyni grę jeszcze bardziej skuteczne i fascynacją. Czas pełnego ładowania baterii wynosi około pół godziny, na pewno zanim ta zabawka musi być wyłączony. Specjalna podstawka, karmienie piłki wchodzi do zestawu reguł gry. Możliwe do uruchomienia na ulicy i we wnętrzach.

Latający powietrze balon Hogs nie tylko zabawka dla zabawy, ale również znajomość pewnych umiejętności w dziedzinie aerodynamiki i fizyki. Z piłką można opanować podstawy elektromagnetyzmu. Dopiero po zakup wielu właścicieli sferze zauważyć, że dziecko jest znacznie poprawiła pewne umiejętności:

 • Oszacowanie oko.
 • Zwinność.
 • Koordynacja ruchowa.

Pojawienie latającego kuli i sposoby gry

Zabawka Air Hogs – flying ball – jest organem tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia w postaci kulek, dzięki której urządzenie nie boi się żadnych stempli. W obudowie znajdują się dwa ostrza pracujące równocześnie z żyroskopu. Ich ruch przyczynia się do ruchu piłki we wszystkich kierunkach.

Fascynująca gra proces może nastąpić na kilka sposobów. Pierwszy – osoba odgrywa sam, całkowicie kontrolując latającą kulę. Po drugie – w parze z osobą dorosłą, która demonstruje podstawy aerodynamiki, powodując chęć dziecka do zabawy i ciekawość do zabawek urządzenia. To ekscytujące, aby odwrócić zakres grupą przyjaciół w domu lub, na przykład, podczas gdy korzystających z zewnątrz. Zakres lub konstrukcja latającego spodka wygląda nietypowe ze względu na jasnym podświetleniem i szybko wirujące ostrza wewnątrz wielobarwnej ciała. Odcienie zabawek może być różny: niebieski, czerwony, pomarańczowy, ciemnoszary. Firma-producent wydała kilka opcji.

Zasada działania piłki

Posiadacze zabawki „Air Hogs” uwaga wygodne, że nie potrzebuje specjalnego pilota. Latanie balonem Air Hogs uruchamia czujniki wrażliwe, które są wrażliwe na ewentualne przeszkody podczas lotu. Nie musimy się obawiać, że zakres przedmiotów zaszkodzi domowych, to po prostu nie będzie w stanie stawić im czoła. Wszystko to osiągnięto dzięki generowanego pola elektromagnetycznego wokół kuli – akcja zabawka nosi w sobie.

Z pomocą rąk, ramion lub innych części ciała, można wybrać trajektorię, wysokość – dowolny kierunek. Latanie balonem Air Hogs, których opinie są pozostawione zadowolonych nabywców funkcjonalności wychwytuje ludzkie ciepło, idą w dobrym kierunku, bez trudności. Dzięki tej zabawce można zorganizować prawdziwe galaktyczne widok z wygodnego domu.

Korzystanie z "Air Hogs"

Aby zabawka działało, trzeba nacisnąć na przycisk stand «On» napis. Ten sam przycisk można znaleźć na samym polu. Zawsze należy upewnić się, że palce nie dostały się do wnętrza obudowy do łopatek. Po naciśnięciu przycisku „start” unosi powietrze balon w ciągu kilku sekund po uruchomieniu mechanizmu. Zarządzanie obejmuje ruchy rękami w różnych kierunkach: wszystko zależy od wyobraźni i liczby graczy.

Jeśli chcesz zatrzymać latające zabawki powinny po prostu unoszą się nad nim z czerwonym światłem, zamknięty w zestawie. Po tym, po prostu kliknij na ładującej pad przycisku „Stop” i umieścić miskę na stojaku (przełącznik – w trybie „Off”).

Cechy latającą zabawkę

Latająca kula wysoki udział sprzedaży ze względu na jego solidnej konstrukcji. Obudowa – z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ostrza – metalowy. Waga zabawki to 0,6 kg. W skład zestawu wchodzi:

 • 1 kula.
 • Instrukcje użytkowania.
 • Prostownik, pełni funkcję podstawy.
 • Specjalny wskaźnik zatrzymania ruchu.

Nadaje się dla dzieci powyżej 8 lat, zarówno dla dziewczynek i chłopców. Średnica – 150 mm. baterie AA nie dołączone. Pudełka kartonowe z rozmiarem okna 30 na 30 do 13 cm.

Cechy latającą kulę

Wewnątrz konstrukcji ostrza, umieszczone w położeniu pionowym, wkręt 2, wskaźnik przełączyć dostępne sposoby i złącze ładowania. Panel-Uchwyt zawiera w swojej strukturze:

 • Przycisk „stop” w kolorze czerwonym.
 • Led-nadajnik.
 • Dioda LED pełni ładowania (lub jego braku).
 • Switch – "on / off".

Aby zabawka pracował, koniecznie chcą włożyć baterie AA na 1,5 V, co nie jest standardem. Zakres może być różny (producent zmienia kolor konstrukcji skrzynki, wnętrze Zawartość zestawu).

Latający spodek – UFO z "Air Hogs"

Spin Master – znany producent gier dla dzieci do zabawy i zestawy. Przez latające spektakularne urządzeń, z wyjątkiem Latającego Sfery, dotyczy Air Hogs UFO lecącego piłkę. Design – bardziej wyrafinowany, lot – poprawił kilkakrotnie. Kontrola zabawka może być na dowolnej wysokości za pomocą gestów. Jednocześnie mamy załączeniu specjalnej konsoli. Producent zadbał o bezpieczeństwo: korpus płyta nie szkodzi innym, bo płynącej formy i tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. Śmigło jest miękki, więc można go bezpiecznie zatrzymać rękę.

Charakterystyczne cechy posiadaczy zabawek obejmują:

 • Ulepszony wygląd.
 • Możliwość łączenia z innymi projektantami „Air Hogs”.
 • Bezpieczne gry.
 • "Creon" 5 dostępne dane.
 • Odporność na uderzenia powierzchni.
 • kontrola zbrojeń i pilot zdalnego sterowania.

Płyty parametry: średnica – 140 mm i wysokość – 120 mm. Zabawka waży 400 g naładuje się w czasie 40 minut, nadaje się dla dzieci w wieku powyżej 8 lat. Różne wersje gry pomóc dziecku zainteresowanie i odbierania niezrównaną przyjemność z ekscytującego procesu.