772 Shares 8548 views

Maski do kąpieli na twarzy. Maski do kąpieli wyszczuplającym. Maski do włosów kąpieli

Marzenie każdej kobiety – być młoda i atrakcyjna całe życie. Warto zauważyć, że wiele z tego nie jest konieczne, wszystkie receptury i metody naszych babć odkryli inny. Jeden z nich – wizyta w łaźni, która, nawiasem mówiąc, jest leczy nie tylko ciało, lecz duszy.


pewne niuanse

Pamiętaj, aby pamiętać, że większość masek, które mogą być używane w kąpieli, nie powinny być stosowane, jeżeli osoba przechodzi w łaźni parowej. Istotą pomieszczenia wizyty – oczyszczanie ciała, który jest produkowany przez pory osoby: w pot wszystkich niepożądanych zanieczyszczeń i cząstek ciała. A jeśli, powiedzmy, na twarz to maska, naturalne procesy oczyszczania osoby zostaną naruszone, a pożądany efekt po prostu nie zostanie osiągnięty.

oczyszczająca organizm

Istnieje wiele różnych odmian wyrobów kosmetycznych wyróżniają się w celu i sposobu przygotowania. Można je kupić, a kąpiele maska przygotowywane w domu niezależnie od różnych składników. Kąpiel sauna czy lepiej zacząć zarośla myjącymi, maski, które mają wpływ obierania. Oto przepis pierwszy z nich: konieczne jest, aby zaopatrzyć się w miód (200 g) i soli morskiej (250 gramów). Składniki miesza się i masażu kolistymi ruchami na stosowane do całego ciała. Ta sama zasada działa zwykłej soli kuchennej, zmieszaną z sodą. Wykonujemy manipulacji danymi lepsze w łaźni parowej, ponieważ ta metoda oczyszczania doskonale otwiera pory i pomaga organizmowi przez skórę przynieść żadnych niepożądanych cząstek. Po wyjściu z maski pary wypłukuje się z ciepłą wodą. Jednakże, należy uważnie monitorować, tak że ciało zniknęło z zarośli. A następnie po około 10-15 minut można rozpocząć szereg zabiegów odmładzających.

Maska odżywczo

Oto przepis na odżywczy maskę do kąpieli na twarzy. Aby to zrobić, jedno żółtko zmieszane z olejem słonecznikowym (1 łyżeczka) i drożdży piwnych (1 łyżeczka). Po dokładnym wymieszaniu wszystkich składników stosuje się protokół z maską na twarz około 15. W końcu przemyto ciepłą wodą, w żądanym momencie. Narzędzie posiada doskonałe właściwości odżywcze, jednocześnie ciągnąc skórę.

maska wybielająca

Następny sposób wytwarzania maski wybielający do kąpieli twarzy: w równych proporcjach, można łyżka, ser i mieszać na sucho wodorostów. Nakłada się na wadze nominalnej około 20 minut, a następnie przemyto wodą. W rezultacie, mniej widoczne są ciemne plamy i inne oznaczenia związane z wiekiem na twarzy.

Dla skóry tłustej

Jak przygotować maskę oczyszczającą do kąpieli na twarzy? Jest to doskonały sposób, aby pozbyć się zaskórników i poprawy problemu skóry. Aby przygotować ten kosmetycznych, konieczne jest do zanurzenia płatków owsianych i mieszano w równych proporcjach z ich gęstej śmietany. Wszystkie stosowane na powierzchnię na 10 minut, po czym przemywa się ciepłą wodą. Ta maska jest doskonała łagodzi skórę zaskórniki, wygładza zmarszczki i widocznie poprawia cerę.

żywność

Ciekawostką jest fakt, że od zwykłej żywności mogą być formułowane w celu zamaskowania kąpiel dla osoby. Aby to zrobić, po prostu trzeć na tarce ogórek i zastosować mieszankę na twarz na 15-20 minut. Dobrze maska stosowana pomiędzy wizytami w łaźni parowej. Ta sama zasada działa i cytryny. Aby wyciąć kawałek z niej i szerzyć dobrą osobę. Zmyć po 10 minutach. Środki te są przeznaczone dla tych, którzy chcą dodatkowo wybielić skórę.

Powieki i usta

W wannie, można również pieścić swoje oczy i usta różne przyjemne procedur. Tak, oczy będą użyteczne dodatki z tartych ziemniaków. I można po prostu położyć na górne powieki klocków bawełny nasączone w liściach herbaty czarnej herbaty, a nawet lepiej – w zaparzonej rumianku. Usta w kąpieli powinny być chronione. No po prostu smarować miodem.

Koniec kąpieli dnia (osoby)

Ważne są również maska po kąpieli. Kiedy dzień kąpiel zbliża się do końca, zrobić dobry użytek z tych środków zwilżających. Jest możliwe użycie kremu tłuszczu śmietany lub mieszaniny miodu i oliwy z oliwek w równych proporcjach. Produkt nakładano na powierzchnię przez około 10 minut, następnie delikatnie spłukuje się. Użyj kremu po tym nie będzie konieczne. Jest to wielka maska na twarz (łaźnie tureckie ma być lub rosyjski – nie ma znaczenia). Ważne jest również, aby pamiętać, że dobre po każdym użyciu maski wytrzeć twarz z kostkami lodu. Może to być zwykły zamarznięta woda, ale można rumianek zamrażać. Takie procedury są dobrze tonizuje skórę, nadając jej naturalny różowy odcień.

maski do włosów

Bardzo ważne jest również maski do włosów kąpieli, bo trzeba przywrócić zdrowie całego organizmu w kompleksie. Tak też, aby nadać włosom dobrą proporcję witamin i wsparcia. Aby przygotować maskę wypadanie włosów, trzeba wymieszać miód z oliwą z oliwek w równych proporcjach, wszystkie wcierać włosy i pozostawić na 20 minut. Następnie maska jest zmywany szamponem. Wykonujemy manipulacji potrzeba skorzystania z łaźni parowej, a następnie na głowie nosi lekki prysznic cap. Można zrobić maskę na wzmocnienie kąpiel włosów jogurtu. Aby to zrobić, należy wcierać w głowę, umieścić w plastikowym worku na włosy i siedzieć przez pół godziny tak. Następnie worek jest usuwane i mogą być tak jak dalsze 15 minut, a następnie już tylko wypłukać całą głowę. Po kąpieli, można również spłukać włosy. Na tom można zwilżyć je podgrzać piwo, dla lekkości i puszystości – ekstrakt z liści brzozy miotły.

Odchudzanie

Bardzo popularne wśród kobiet są również maskować kąpiel dla utraty wagi. Co można zrobić, aby co najmniej kilka „Drive” cellulitem? Doskonałe dopasowanie do tego miodu. W zależności od produktu, należy rozłożyć brzucha i ud i światło dotykając ruch do masażu ciała. Powinno to być zrobione tak długo jak miód staje się biała, ale zazwyczaj nie trwa dłużej niż kilka minut. Po tym, wszystko jest starannie zmyć. Jednak musimy pamiętać, aby nie brać zbyt dużo miodu, ponieważ w wysokiej temperaturze topi się i może dostać się do oczu. Można również przygotować następujące maski do kąpieli dla utraty wagi. Po pierwsze, trzeba wymieszać 4 łyżki miodu i śmietany kremówki i upuść kilka łyżek ulubionego olejku. Po drugie, można po prostu pocierać ciała z solą (to lepiej to zrobić po pierwszej wizycie w łaźni parowej), których skóra jest wrażliwa – w soli dodać trochę miodu. Następnie mięknąć ręcznik i sit w pary tak minut 5. Po opuszczeniu pary wygrzewania maskę na 10-15 minut i dokładnie przepłukać wszystkie. Te maski wielki wpływ na tkanki tłuszczowej, stopniowo je pali.

okłady

Dobre dla utraty wagi również użyć okłady kąpieli. Aby to zrobić, trzeba zaopatrzyć się w filmie, w rzeczywistości będzie to stworzyć efekt cieplarniany. Korpus (lub żądane fragmenty) można pocierana miodu lub mieszanek kawy, foliowany i usunąć go przez około pół godziny. Po tym, jak po prostu masować najbardziej problematycznych obszarów. Następnie należy przejść ponownie w łaźni parowej, ale bez folii, aby siedzieć tam przez jakiś czas. Po tym, jak oblitsya ciepłej wody i odpocząć przez co najmniej 30 minut.

Ciało po kąpieli

Ważne jest również, aby prawidłowo dbać o swoje ciało po wszystkich procedurach kąpieli. Biorąc pod uwagę, że używanie fusy. To doskonale zmiękcza skórę i nadaje jej piękny gładki dźwięk. I do nawilżania może być wysmarowane jogurtem (należy go spłukać). W tej sytuacji, krem nie będzie nabyć niezbędne dla organizmu.