244 Shares 5335 views

Skrobia do maseczek – zdrowej i młodej skóry

Skrobia do maseczek jest najczęściej stosowany do suchego rodzaju skóry, gdyż ma uzdrowienia, odżywienia i zmiękczenia efekty. Maska z takim składnikiem zapewnia kompletną pielęgnację skóry. Skrobia i użyteczne dla starzenia się skóry, a to przyczynia się do zmniejszenia zmarszczek. Pomaga maska na twarz skrobi pozbyć się tłustego połysku dla skóry tłustej.

Maska do suchych typów skóry

Aby zrobić maskę ze skrobi do wysuszenia skóry, potrzebne są następujące składniki: masło – 5 gramów, mleko – 1 łyżka skrobi – 1 łyżeczka. Wszystkie składniki są dokładnie wymieszane, a maska jest stosowany do twarzy. Warto zauważyć, że mieszanina powinna być stosowana natychmiast po ugotowaniu, w przeciwnym razie utraci ona dobroczynne właściwości. Po 15-20 minutach, maska może być zmyty z ciepłą wodą.

Przygotowanie maski do skóry tłustej

Skrobia do maseczek służy do tłustej rodzaju skóry. To narzędzie pomaga wąskie pory, gładkie drobne zmarszczki. Aby zrobić to, czego potrzebujesz, aby wypełnić skrobi z ciepłą wodą, aby uzyskać pastę. Otrzymaną mieszaninę należy dodać jeden biały jaj pobity i płatki owsiane (jedna łyżeczka). Maska jest stosowana do mycia skóry, na 20 minut. Trzeba umyć go ciepłą wodą.

Maska przepis tłustej skóry lub więdnięcie

W tym przypadku maska będzie użyteczny, który obejmuje następujące składniki: podgrzewanie mleka – 1 łyżeczka, drobnej soli – skrobia pół łyżeczki do maski na twarz – 1 łyżka … l. Składniki mieszano do uzyskania jednorodnej masy. Mieszaninę nakłada się na powierzchnię przy użyciu wacikiem. Przemywa się po upływie 20 minut w ciepłej i zimnej wody.

Przepis ujędrniające maski

Ta maska twarzowa, białka, skrobię, w którym: – składniki podstawowe. Czyści i wybiela skórę, napina ją i ściąga pory. Może być stosowany z każdym rodzajem skóry. Konieczne jest przeprowadzenie kursu takich masek, dwa lub trzy razy w tygodniu w sumie dziesięciu zabiegów. Po tym, można zauważyć, że skóra staje się gładka i ma nawet.

Tak więc, aby przygotować maskę ujędrniający, potrzebne będą następujące składniki: skrobia, białko jaj. Należy pamiętać, że jajko powinno być ciepłe, więc konieczne jest, aby przejść z lodówki. Białka muszą być oddzielone od żółtka i pokazał się piany. Następnie trzeba dodać skrobię. Ostatnio powinien wlać, mieszając powoli. A co najważniejsze – nie przesadzaj z ilością. Gdy mieszanina zaczyna gęstnieć, maska jest gotowe do pracy. Jak wyschnie, trzeba będzie uczucie ucisku skóry, dlatego najlepiej jest się położyć i nie męczy się mięśnie twarzy przez 15-20 minut.

Zmiękczanie Mask Ręcznie

Skrobia do maseczek – jest to bardzo przydatne i skuteczne. Jednak długopisy wymagają konserwacji. Ten przepis pozwoli im miękkie i atrakcyjne. Potrzebne będą: dwa lub trzy ziemniaki, ciepłe mleko i wodę. Ziemniaki trzeba ugotować, obrać i zacieru. Następnie wymieszać z mlekiem i zastosować mieszankę na rękach minut w 30. Pozwoli to zaoszczędzić od maski i podrażnienia skóry. W związku z tym, można użyć do tworzenia użytecznych maski na twarz i ręce, nie tylko skrobi, ale również zwykli ziemniaki puree. A te proste składniki, które zawsze będzie w domu każdej rodziny na długo zachować młodość i piękno skóry.