232 Shares 8633 views

Dlaczego dzieci czkawki? Uczymy!

Przyszłe mamusie, oczekując jego okruchy wygląd uważnie obserwują wszelkie zmiany zachodzące w ich łonie. Wraz z ruchami płodu mogą zaobserwować częste pulsujące redukcję, która jest dla nich raczej dziwne i czasami przerażające chwila. A następnie matki zaczynają męczyć pytaniami ginekologów: „Dlaczego niemowlęta czkawki w brzuchu?” Powody są całkiem normalne i dość przerażające. Opracowanie układu pokarmowego może powodować takie działanie lub konwencjonalne okresowego wciąganiu płynu owodniowego. Po pewnym czasie przechodzi czkawka. Oczywiście, istnieje również prawdopodobieństwo braku tlenu do dziecka, a także powoduje odruch, aby wyjaśnić tę kwestię, należy skonsultować się z lekarzem.
I oto jest – szczęśliwy moment narodzin przyjechał. Twój mały cud obok ciebie. Wszystkie oczy, oczywiście, jest ukierunkowany na dziecko. Młodzi rodzice często mogą zauważyć, że ich maluch czkawka, czasem dość długi czas. To jest zupełnie normalne dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ktoś cicho dotyczy tego, zaczyna naprawdę paniki, „Dlaczego nowonarodzonych czkawka dziecka?” Często wszystko, co się dzieje, gdy dziecko podczas karmienia połknięte powietrze. To co się dzieje, kiedy je szybko lub w butelce, z której napój, bardzo duża dziura.


Ale nie tylko powietrze z wejściem na dziecko, jeszcze nie w pełni ukształtowane komory może być powodem, dlaczego dzieci czkawki. Młodzi rodzice powinni być ostrożni, a także upewnić się, że ich dziecko nie objadać. Nadmiar żywnościowych prowadzi do tego, że rozciągają się na ścianie żołądka i w ten sposób wywierania nacisku na membranie, co wywołuje odruch.
Oczywiście, większość babć w jednym głosem będą twierdzić, że maluch był zimny. Są one częściowo rację, hipotermia może być również powodem, dlaczego dzieci czkawki. Spacerując po ulicy z dzieckiem, należy często sprawdzać uchwyty i wylewki, jeśli są one dość chłodno – trzeba wracać do domu. W przypadku, gdy jeszcze czkawka zaczęło, trzeba zawinąć okruchy po powrocie w koc, aby dać ciepłe mleko lub herbatę, warto nosić wytrzymałe skarpetki, starać się utrzymać stopy były ciepłe. Z powodu powyższych działań, to reakcja dziecka ciała hipotermii przechodzić. Możliwa inna opcja, dlaczego niemowlęta czkawki, powodem tego może być banalne strach. Różnego rodzaju nagłych, hałas, jasne światło, głośne gościom nawet ostrym ruchem dorosłych może powodować stres u dziecka, którego wynik jest czkawka. Kiedy dziecko zaczyna płakać, zwykle wszystkie przystanki.

Jest to, być może, cała lista powodów, dla małych dzieci czkawka. Jak widać z powyższego, nerwowy o tym nie warto. Średnia długość takiego zjawiska nie więcej niż piętnaście minut, po czym zwykle wszystko zakończone. Szczególną uwagę należy zwrócić jedynie w przypadku, gdy czkawka trwa kilka godzin i przynosi dyskomfort dziecka. Następnie konieczne jest, aby zwrócić się do pediatry, ponieważ może maskować bardzo poważny powód.