676 Shares 3723 views

Aleshenka. Jest więcej pytań niż odpowiedzi

Społeczność UFO ponownie poruszony. Tajemnicza sensacja zajmuje umysły wielu badaczy niewytłumaczalne. Chodzi o to, że na Uralu szczątków odkryto niesamowite stworzenie. Aleshenka gdyż wkrótce został nazwany, jest uznawany za cudzoziemca z odległej konstelacji Alpha Centauri.

publiczne oburzenie spowodowane faktem, że odkrycie może wkrótce opuścić Rosję. A wszystko dlatego, aleshenka zainteresowany jednym zwinnym japońskiej firmy o nazwie Asahi TV. W tej sytuacji, niektóre z rosyjskich celników zwrócił się do mediów z wypowiedzi, z których wynika, że są one po drugiej stronie granicy ten wyjątkowy odkrycie nie zabraknie.

Kyshtym obcy. Historia odkrycia

Obcy stwór został znaleziony Prosvirinoy Tamaroy Nikolaevnoy. Natknęła niezwykłego stwora podczas spaceru w lesie w pobliżu miejscowości Kyshtym. Znalezisko było naprawdę straszne: głowy w postaci spiczastym tykwy, ług-usta pokryte futrem ciała i ostre pazury na malutkich palców … Na szczycie tego wszystkiego karłowatych dziwne skomlenie. Niemniej jednak, współczujący kobieta wzięła sam znaleźć. Aleshenka dostał całkiem ziemskie imię – Alexis.

Samotna staruszka pospieszył poinformować sąsiadów, że na starość była zesłana cud – ona ma mały syn. Wieśniacy, którzy wiedzieli, że Tamara jest zarejestrowany przez psychiatrę, były szybkie, aby odnieść się do specjalistów. Lekarze doszli do kobiety kojący strzał, a następnie został zabrany do szpitala. Nikt nie słuchał zarzutów staruszki opuścić dom. Aleshenka, pozostawione bez opieki, zmarł wkrótce potem …

Na sygnał dom Tamara Prosvirin zysku funkcjonariuszy organów ścigania sąsiada. Dla karnej zasady nie zostaną znalezione, więc policja szybko stracił zainteresowanie dziwnego odkrycia.

Niezwykłe cechy znalezisk

Może wykryte tworzenia – istoty pochodzenia ziemskiego. Po tym wszystkim niczym niezwykłym dla nieostrożnego młodej matki po prostu wyrzucić noworodków z deformacjami fizycznymi wadami! Były przewidywalne domysły publicznego. Jednakże, ekspert, który przeprowadził sekcję zwłok niezwykłym, obalił te założenia. Tak więc, o dwadzieścia różni się od człowieka stwierdzono, między innymi z powodu braku pępowiny, sutki, genitalia i duże oczy z uczniami pionowe charakterystycznych zwierząt. To było przyczyną rozprzestrzeniania się pogłoski, że Ural Stwierdzono obcy.

wizjoner policjant

Jak już wspomniano, policja nie byli zainteresowani istot pozaziemskich. Wyjątkiem był Bendlin Vladimir – starszy badacz. Nie pozbyć się istot pozaziemskich. Więc aleshenka (zdjęcie stworzenia prezentowanych w artykule) był w domu Włodzimierza. Dlaczego po prostu nie trzeba słuchać policji przez żonę! Oraz członkowie miejscowego zespołu KVN ciągle wymyślają nowe dowcipy o policji i jego dziwny gość Alexis. Dlatego wkrótce Bendlin chętnie podał karłowate ufologów. Naukowcy-oszuści twierdzili, że zamierzają podjąć dziwne odkrycie w Moskwie w celu bardziej pogłębionej analizy. Jednak Alexis nie dotrzeć do stolicy …

Obecnie ufolodzy starają się znaleźć osobę, która przywłaszczył aleshenka właściwie zbadać istotę pozaziemską.