582 Shares 7660 views

Zgodność żeński lew i mężczyzna Scorpion: Queen of the Sun i szarą eminencja

Leo – to powala tsunami hojność i szczodrość królewską. Ona – sercem i duszą każdej firmy. Kiedy masz do czynienia z lwica, okresowo istnieje poczucie, że oglądasz film lub sztukę. Ona myśli, że każdy ruch, a replikę wypowiedzi, aby pojawić się w najbardziej korzystnym świetle. Jest to znak zodiaku Leo. A Skorpion jest dość barwna postać. On – spokojny i relaksujący ramię: siedzi w centrum sieci, jak pająk, i wiem na co wątek pociągnąć, aby uzyskać informacje, lub dokonać innych rozdań blask.


Leo – jest synonimem wielkoduszności. Pieniądze przepływające przez jego ręce głęboko rzecznych. Samica Leo zawsze wygląda niesamowicie: drogie ubrania, wysokiej jakości biżuterii lub biżuteria, akcesoria nie są tanie. Można łatwo spędzić pięć minut wszystko, co ona ma w torebce, ale to nie znaczy, że lwica nie jest w stanie zaplanować budżet. W torebce koniecznie pozostać w kabinie i na makaron, aż do następnej wypłaty. Scorpion taki stosunek do pieniędzy za złe. Był oszczędny i rozważny. Że Lioness roztrwonił w ciągu kilku minut, mógł żyć w tygodniu, nic nie ograniczając się. W świetle Scorpion, Lwica – Spender.

Jednak pomimo tych różnic, jak horoskop, Leo i Scorpio – wielką parą. Związek nie będzie różnić się romans, wkrótce nieodłącznym pragmatyzm (dzięki staraniom Skorpiona), ale będą one spełniać obu partnerów.

Zgodność samica lwa i męski Scorpion seks doskonały. Lwica swoiste lenistwo seksualną. Wierzy, że jej ciało – i tak wielka nagroda, nie ma potrzeby niepokoić nawet pieszczoty. Ale Scorpio – delikatny i niezmordowany kochanek, gotowy do eksperymentowania, entuzjastycznie bada granice seksualności. Lwica dla niego – świnkę morską, i Scorpio nie jest przeciwny jej lenistwa. Wszystko, co jest wymagane od niego – to jest po prostu leżeć w łóżku. Lwica chętnie chwalić swoich koleżanek żywy i zróżnicowany życiu osobistym, znacząco mrużąc oczy. Ona potrzebuje czyjejś zazdrości, gdyż potwierdza, że wszystko, co ma Lioness – najlepszy.

Zgodność żeński lew i mężczyzna Skorpion żonaty budzi pewne wątpliwości. To jest – dwa znaki z bardzo silnymi postaciami, a nie są one gotowe do jaskini w siebie. Skorpion woli skierować energię Lwa na torze, który będzie najbardziej skuteczne dla niego. Jeśli Lioness czuje, że jest kontrolowana i manipulowana, skandal nie można uniknąć. Lwice dla wolności zajmuje pierwsze miejsce w systemie wartości. Zmierzone napięcie może powodować nacisk i Lwice na siebie uwagę wielu mężczyzn. Aby jej czuć się piękne i kochane, należy wielbić i podziwiać. Skorpion jest – zazdrosny zaborczy. Trudno dojść do wniosku, że w powszechnej adoracji jego kobieta nic nie kosztuje, a nawet nie pachnie zdradą tutaj.

W sprawie zgodności płci żeńskiej i męskiej lwa Skorpion daje doskonałe rezultaty. Lwica ich zapał i zimna krew sprawia, że słuchając jego kierownictwa, puka fundusze na projekty i nie wymaga dużego wynagrodzenia. Scorpio sam – taktyka. Myślał wszystkie szczegóły procesu roboczego, umiejętnie korzysta z mocnych i słabych stron pracowników i pozwoli każdą koleżankę , aby pokazać się.

Ale zgodność z samica lwa i samców Scorpion przyjaciół jak nieprawdopodobne. Uzna to Dasher'a, których lepiej nie mieć nic wspólnego. Ona jest bardzo wrażliwy na jego pieczenie i Kostyczne repliki jako Lionesses dumy bezzasadnie zawyżone.