231 Shares 6979 views

Spróbuj sałatkę z kapustą

Żaden człowiek, który przynajmniej raz nie spróbować kapustę, to jest nie tylko smaczne, ale także naprawdę przydatny produkt! Przez setki lat trwa na naszym stole honorowe miejsce, zwłaszcza w czasie, gdy jeszcze tak daleko do kilku jagód, owoców i ziół. Oznacza to, że gdy do naturalnych witamin, które otrzymujemy z pożywienia, a jednak tak daleko, kiszona kapusta musi być bardzo pomocne. Zwłaszcza, że produkt był zawsze ceniony przez naszych przodków, którzy znali dziesiątki sposobów fermentacji różnych odmian kapusty. Ale sałatka kiszona nawet zdrowsze i smaczniejsze!

Kapusta kwaszona może służyć jako samodzielna przekąska oraz dodatek do dań rybnych i mięsnych, i działać jako ważny składnik sałatki. Przygotuj sałatkę z kapustą łatwe, a ciało staje się dobre dostaw energii. Po kapusty chrupiącej fermentacji klasyczną recepty w beczkach drewnianych, zawierająca ilość witaminy C, która jest kilka razy większa niż jej w cytrynowy lub psów kwoty róży. Ponadto kwaszona zawiera szereg korzystnych witamin i minerałów, bez których organizm ludzki może cierpieć z powodu niektórych chorób. Każdy, kto regularnie spożywa kapustę, silna odporność jest gwarantowana!

Aby przygotować sałatkę z najzwyklejszym kapustą. Na 300 g kapusty wziąć jeden słodkie jabłko, obrać je ze skórki i pokroić w cienkie paski. I odmiany jabłoni, co do zasady, nie ma znaczenia, ponieważ smak nie będzie słychać w ogóle, i jest on dodawany do fermentacji lepiej. Potrzebny będzie również wyciąć jeden lub dwa mała cebula pół pierścienie. Do sałaty nie było bardzo ostre, podejmują czerwony lub różowy ciałem, a jeśli wolisz zielone cebulę, a następnie z niego bude sałatka bardziej użyteczne i atrakcyjne. Następnie połączyć wszystkie składniki mogą być trochę soli i napełnić olejem roślinnym do bardziej zdrowych opcji. Szczególnie dobre dla tej sałatki używać nierafinowany olej z oliwek.

Proste, ale bardzo smaczne i zdrowe sałatki z kapustą jest gotowy! On będzie urozmaicić codzienne menu i jest idealny na przykład puree, nawet jeśli mięso nie jest konieczne. Sałatka z kapusty marynowanych znaleźć także jego kochanka nie tylko wśród członków swojej rodziny, ale także wśród wielu gości. Cóż, jeśli nie szukasz łatwych sposobów i wolą oryginalne lub nawet wyrafinowane dania, oferują swoje gospodarstwo domowe sałatki kapustę z pomarańczy, orzechy i awokado. Nie bój się, ponieważ produkty te są aktywnie wykorzystywane do produkcji kapustę, ale to amator.

Na sałatki z pomarańczy i orzechów włoskich się 200 g dobrze osuszone kapusty kwaszonej i mieszać 2-3 rozdrobnionych orzechów. Umieścić kapustę w salaterce, położyć na wierzchu cięcia do 3-4 plastry ½ pomarańczy, a na wierzchu świeżymi ziołami – Koper, pietruszka i zielonej cebuli. Zamiast tego można użyć pomarańczy grejpfrut, tylko pamiętaj, aby zdjąć folię z zrazików uniknąć goryczy. Chociaż tym razem jako amator, ponieważ każdy z nas ma swoje własne wymagania smakowe.

Na sałatki z awokado i ma 200 g kapusty drobno kruszy się. Peel 1 awokado, usuwanie kamienia, miąższ pokroić w kostkę i skropić odrobiną soku z cytryny. 2 ogórek i 1 papryka (czerwona lepiej jest zabrać ze sobą, aby być bardziej kolorowe sałatki) powinny być również pokroić w kostkę. Wszystkie składniki połączyć w salaterce, dodać drobno posiekanej zielonej cebuli, posolić i doprawić olejem roślinnym.

Jak widać, kiszona kapusta może mieć różnorodne dania, które będą smakowały prawie wszyscy. Smacznego!