519 Shares 5639 views

Restauracja "Goodman": menu, adresy

Restauracja „Goodman” – w lokalach gastronomicznych, stał się założycielem stek w Rosji. Pierwsza placówka tej sieci otwarto w stolicy w 2004 roku. Obecnie na rynku działa już 13 restauracji, z czego 10 – w Moskwie.

Funkcje „Goodman”

Główną różnicą pomiędzy restauracji „Goodman” od innych zakładów tego typu jest w ścisłej zgodności z trzech podstawowych zasad.

Po pierwsze, jest to kult mięsa. W restauracji „Goodman” wierzą, że stawka – jest to największy i przyjemne relacje, które mogą istnieć tylko w świecie. Pierwsze steki bardzo marmurkowe pojawiły się w „Goodman” w Rosji. W tej restauracji pierwszy zaczął mówić o międzynarodowej skali jakości marmurkowym wołowiny.

Po drugie, jest to wino kult. Menu jest ponad sto pozycji wśród najlepszych win na świecie. Podstawowe zasady, na których wina są w menu miejsc, to jest reputacja producenta, jakości, rozsądnych cenach.

Po trzecie, jest to kult gościa. Restauracja „Goodman” doceni każdy użytkownik. Tutaj robią wszystko, aby doprowadzić do niektórych gości obiadem, żywe emocje i uczucia.

menu restauracji

Dziś, dziesięć instytucji w Moskwie sam połączone w sieć restauracji „Goodman”. Adres im znać wszystkich miłośników dobrego wina i steków. Są to:

  • Okhotniy rzędu 2;
  • Novinsky Boulevard, 31;
  • Powierzchnia rury 2;
  • Paveletskaya obszar 2, struktura 1;
  • Leninsky perspektywie, 57;
  • ulica Schukinskaya, 42;
  • ulica Profsoyuznaya, 45a;
  • Komsomolski Prospect 24, strukturę 1;
  • Bolshaya Tulskaya Street, 13;
  • Presnenskaya nasyp, 10.

Menu główne zawiera steki suche starzeniu steki steki Choice steki dla pani, a nawet alternatywne steki. Alternatywą jest tu nazywany steki z łopatki i szyi barkowe byk.

Prawie całe mięso dostarczone przez rosyjskich producentów, z wyjątkiem steków wyboru, które są importowane z Ameryki Łacińskiej. Dla nich Black krów Angus rasy są tuczone przez 120 dni.

Do steków oferują specjalne garnishes i sosów.

Pasek menu zawiera wina z Francji, Włoch, Hiszpanii, Chile, Argentynie, Australii, USA, RPA, Gruzji, Niemiec, Austrii i Rosji.

Opinie użytkowników

W restauracji „Goodman” Klienci najczęściej pozostawić pozytywne. Wielu powie, że we wnętrzu nie ma nic zbyt krzykliwy i pretensjonalny. Jednocześnie zmaksymalizować kelnerzy są uprzejmi i uprzejmy. Ich wyróżnia się stylową formę.

Ale niektórzy narzekają na jakość żywności. Na przykład, zamiast wysnamożone doprowadzić prawie surowego mięsa, który jest praktycznie niejadalne. W menu jest odpowiednio wysokie ceny i małe porcje. Wielu odwiedzających skarżą się na niestrawność po wizycie tego zakładu, a nawet objawy ciężkiego zatrucia.

Także w raporcie z przeglądu, że goście nie są ostrzegani, że ceny w menu są oznaczone na steki nie na jedzenie, ale na 100 gramów wagi. W rezultacie, konto może być kilka razy wyższe niż te, dla których klient oczekuje.

Jednak wiele takich miejsc w sieci ze względu na wysoką jakość żywności, brak jakichkolwiek „urwiska” i zawsze przyjemnej atmosferze, usuwa się na romantyczny wypad.