575 Shares 2958 views

Różowy ślub: Ile lat trzeba żyć razem?

Pierwsza rocznica ślubu znanego jako różowy ślub. Jak stary rodzina jest oznaczona w te wakacje? Uważa się, że pierwsza ważna data, pokazując powagi małżeństwa, jest 10-lecie. W inny sposób, ten ślub jest również znany jako cyny. Uważa się, że w tym czasie oboje małżonkowie już dobrze się znają i mają czas, aby przyzwyczaić się do życia razem. Więc dwie łyżki cynowe powtórzyć siebie zakrętów, po złożeniu razem.


Jako święto dzieje?

Różowy świętuje rocznicę ślubu jest zwykle wspaniale, w wielkim stylu, trudno się gorsze od ślubu. W tym dniu, aby dzielić radość z ich małżonkowie powinni te osoby, które były obecne 10 lat temu, w czasie ceremonii. Przede wszystkim zapraszamy do świadków. Aby uczcić to wydarzenie w domu nie jest akceptowane, to lepiej zorganizować uroczystość w kawiarni lub restauracji. I istnieje potrzeba, aby upewnić się, że wnętrze i serwowania przeważającą kolor różowy, ponieważ uważa się, że sposób, aby upewnić się, romantyczny nastrój kolejnych latach życia rodzinnego. Odnosi się to również do wyboru jedzenia i napojów, wina i sosem mięsnym, że kolor czerwony lub ryba będzie dobrym wyborem.

Dress code

Należy przestrzegać różowy strój i strój dla „młodej”. Również za dobrą fryzurę znak z kwiatami we włosach, że dzień, zwłaszcza jeśli będzie to grzybki. Nie za nic, bo święto nazywa różowy ślub! Ile lat nie minęło, a kobieta w tym dniu powinna wyglądać romantyczna narzeczonej.

To święto jest bardzo, bardzo wzruszające, ale żyliście razem przez 10 lat, różowy ślub. Pozdrowienia z gośćmi w tym dniu powinno obejmować nauczanie w miłości i romansu, jak utrzymać ogień w związkach i komfort domu. Jest to przydatne do opisania „Oblubieńca” What a wonderful Oblubieńca dostał, i przypominać „narzeczonej” zasług jego drugiej połowie. Również w odniesieniu zazwyczaj małżonkowie porównaniu z Dzielny ołowiany żołnierz, który przeżył trudy pierwszych latach, przywiązują się do siebie. Ale odniesienie do drugiego tytułu tej rocznicy będzie chciał, że pary miłość dojrzała i rozkwitła jak róża w ogrodzie dobra ogrodnika.

prezenty

Jeśli chodzi o prezenty, to zazwyczaj małżonkowie o dacie przedstawiony tekstyliów domowych, obrazy, przedmioty dekoracyjne lub urządzeń. I pamiętaj, aby dać bukiet kwiatów, które symbolizują tę rocznicę. Cóż, sami małżonkowie tradycyjnie wymieniane drogich prezentów na ten dzień: biżuterię, bagatele stanu. Uważa się również, aby być dobrym tradycja, gdy współmałżonek daje drugą połowę bukiet róż, dlatego jest to różowy ślub. Ile lat żyli razem, więc powinno być jasne szkarłatne pąki, stanowią one lat żyli w miłości i szczęścia. I kolejna, biała róża w bukiecie są dodawane do wskazania nadziei dla jasnej i szczęśliwej przyszłości razem.

wniosek

Świętuj razem te lata w małżeństwie – dobrą i właściwą tradycję. Pomaga członków rodziny, aby być blisko, aby radować się, że mają siebie. I dlaczego nie zorganizować dla siebie piękną i wzruszającą wypoczynkowych różowym ślub. Ile lat nie żyłby po jego żony, ich pierwszą wspólną rocznicę, to z pewnością zostanie zapamiętany z radością i łzami w oczach.