870 Shares 9521 views

Maxim Grigoriev: życie i kariera młodych graczy, „Lokomotywa”

Maxim Grigoriev urodził się w 1990 roku, 6 lipca, w Lipieck. Jest rosyjski piłkarz a obecnie broni honoru „Lokomotywa”.

Kariera klubowa: początek

Maxim Grigoriev jest absolwentem futbolu Lipieck. Przed przeprowadzką do Moskwy, był zaangażowany w sport w Szkole Sportowej „Metallurg”. Profesjonalna kariera zaczęła się w „Spartakusa”. Debiutował w 2008 roku, w dniu 27 listopada. A potem ukazał się w pierwszym składzie, jednak podstawienie w 78. minucie. „Spartakus” grał przeciwko Dinamo Zagreb „”. Był ważny mecz, zajęło miejsce w Pucharze UEFA. Mecz zakończył się wynikiem 1: 0 na korzyść Moskwy. W 2009 roku Maxim Grigoriev zagrał swój pierwszy mecz w mistrzostwach Rosji. Został ponownie wydany na zastępstwo – zaledwie 67 minut. I „Spartakus” w dzień walczyli z „Kuban”. Zespół jest silny, tak że Moskale ustąpiła z minimalnym wynikiem 1: 0.

Po 2010s

W sezonie 2011/12. piłkarz kupił Novocherkassk "Mitos". Jednak gracz natychmiast wypożyczony. Na początku kwietnia, powiedział: „Rostov” – tuż przed „Lokomotywa”. Debiut piłki nożnej odbyły się w tym samym meczu. Wrócił podstawienie w 75. minucie, zastępując Timofey Kalachev. I po 8 minutach wydał swoją pierwszą bramkę w Premier League. Więc przyniósł swój nowy zespół do remisu 1: 1. A w 2012 roku, w dniu 16 stycznia podpisał kontrakt z „lokomotyw”, który zawierał pierwszy gol został wydany w meczu przeciwko „Terek”. Jednak w 2014 roku, w okresie letnim, został wysłany do wynajęcia – back „Rostov”, aż do końca sezonu 2014/15.

Historia dozayavki

Maxim Grigoriev – piłkarz, który już dotknął skandali. W przeddzień meczu, który miał się odbyć w trzeciej rundzie mistrzostw Rosji (2011/12) między „wzrostu” i „Lokmotiva” dozayavit go, a nawet wtedy, gdy okno transferowe zamknięte. Nie tylko Maximus, ale jego były partner na Moscow „Spartak” o nazwie Dmitry Malaki. Jest to naruszenie art pkt 12.10.2 12. Tam jest jasno określonym termin zgłoszeń uczestników. Grigoriev sam w wywiadzie po meczu powiedział, że został powołany, a on przyleciał, wyszedł na pole i strzelił.

Naturalnie, Olga Smorodskaya (przewodniczący „Lokomotywa”) był najbardziej oburzeni tą sytuacją. Chciała złożyć skargę do rosyjskiego Związku Piłki Nożnej i Premier League. Jeśli chodzi o wszystkim, co dzieje się Igor Meschanchuk, który jest dyrektorem sportowym Premier powiedział Grigoriev Maxim Siergiejewicz tymczasowo zarejestrowany jako gracz „Rostov”.

Następnie, w 2011 roku, w dniu 21 kwietnia, House of the RFU zaangażowany rozwiązywania sporów, dał "Lokomotywy" niepowodzenie. To jest skarga Olgi smorodskaya nie był zadowolony. A ponieważ naruszeń „wzrostu” były nieobecne. Dozayavki Grigorieva w sądzie polubownym sportowej w 2012 roku, 11 maja, uznane za zgodne z prawem. A decyzja Izby, w celu rozstrzygania sporów, odpowiednio. gracz oskarżeni paszport został przedstawiony, a tam właśnie było jasne, że gracze są zarejestrowane na czas, w odpowiednim czasie, zanim okienko transferowe zamknięte. Niech Internetowy Premier League i było napisane, że Maxim nagrał pierwszego kwietnia, w rzeczywistości stało się to w dniu 10 marca.

inne fakty

W drużynie narodowej zadebiutował w 2012 Grigoriev, w dniu 14 listopada. Wtedy Rosja odegrała towarzyski mecz przeciwko drużynie USA, który zakończył się remisem z wynikiem 2: 2. Maxim grał prawie całą grę, nadchodzi jako substytut Polina w 11. minucie. Jeszcze trochę później został wydany w meczu przeciwko Szwecji (w 2. połowie).

Osiągnięcia w futbolu aż trochę więcej. Ze „Spartakusa”, zdobył drugie miejsce w mistrzostwach Rosji (w 2009 roku), a także z „lokomotywą” – trzeci w 2013/14. Cóż, możemy śmiało powiedzieć, że to nie jest ostatni młodego gracza trofeum. Gracz z dobrym potencjałem, z dość pewni polecenia piłki, dzięki czemu możemy bezpiecznie założyć, że jest on nadal ujawniają swój pełny potencjał.