830 Shares 6607 views

Olejek z drzewa herbacianego i jego unikalne właściwości

drzewa herbacianego rośnie wyłącznie w Australii i należy do rodziny mirtu. To dlatego, że jest ona wykonana z olejkiem z drzewa herbacianego jest znany i szeroko stosowany w aromaterapii, a także w produkcji różnych kosmetycznych liści sredstv.Ego są bogate w olejki eteryczne, które pachną jak coś kamfora i ma wiele właściwości leczniczych.


Wielofunkcyjny olej z drzewa herbacianego jest stosowany jako środek antyseptyczny, środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy, jak i przeciwwirusowo i silnym przeciwzapalnym medycyny naturalnej. Ponadto, ma kojący wpływ i wykrztuśne, oczyszczając drogi oddechowe flegmy i ułatwianie ogólnego stanu pacjenta. Najczęściej stosuje się miejscowo (przez aromalampu) do wzmocnienia układu immunologicznego, płukania gardła, jamy ustnej, nosa, w dziedzinie dentystyki i chorobami górnych dróg oddechowych, albo w postaci lotionu na dotknięte obszary. Podczas choroby skóry, ukąszenia owadów, rany i inne urazy, olej pomaga złagodzić ból i promuje szybkie gojenie.

W kosmetyce olejek z drzewa herbacianego jest jednym z wielu składowych składników produktów przeznaczonych do odnowy biologicznej i pielęgnacji skóry. Z pomocą swoich leczniczych właściwości, skutecznie leczy, odmładza, odżywia i chroni ją. Krem na podstawie tego oleju jest bardziej korzystne dla skóry wrażliwej i oleistej.

Skutecznie eliminuje drzewa herbacianego trądzik, czyraki, egzema, trądzik i inne choroby zakaźne. Aby to zrobić na czysto myte delikatnie smarować skórę (tylko kropka) każdy pryszcz wacikiem. Procedura być wykonywane kilka razy dziennie, to szybko wysuszyć pryszcze, łagodzi zaczerwienienia, podrażnienia, należy przerwać dalszemu rozprzestrzenianiu się infekcji i przyspieszają regenerację uszkodzonych komórek. Zawarte w herbacie substancje drzewa niszczą bakterie, które powodują przyczynę wysypki, dlatego jest często zalecany do rozcieńczyć go z innych istotnych składników lub tylko podstawami gliceryna, olej roślinny.

Do zapobiegania posiadaczy skóry tłustej zaleca się wykąpać, dodając do niej olejek z drzewa herbacianego. Pomaga również siniaki, oparzenia, łuszczyca i otarcia, jest stosowany w leczeniu przeziębienia, SARS, opryszczki i grypy. Powszechne podobną procedurę z chorób ginekologicznych, takich jak grzybica Trichomonas zapalenie pochwy, zapalenie pęcherza moczowego, etc.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że jest to panaceum, które będą leczyć wszystkie choroby, ale nie neguje wszystkie zalety tego naturalnego daru. Na pytanie, ile jest olejek z drzewa herbacianego, jeśli jest tak przydatny, można odpowiedzieć, że jest stosunkowo tani, a w zależności od wysokości ceny mogą się różnić. Na przykład, butelka 15 ml kosztuje około 20 $. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety olejku cud, może słusznie być w swojej domowej apteczce.