861 Shares 6212 views

Lek „Andipal”: przeczytaj opis

Lek „Andipal” odnosi się do spazmoanalgetikov grupy. Lek jest skutecznym środkiem przeciwbólowym, łagodzi i łagodzi skurcze. Kompozycję leku obejmują metamizolu sodu, chlorowodorek paraverina, fenobarbital i bendazol. Produkt jest wytwarzany w postaci tabletek.


Stosowanie leku „Andipal”

Recenzje pacjentów przyjmujących ten lek, należy zwrócić się o jego skuteczności w zespołach bólowych, które są spowodowane przez skurcze, które występują w mięśniach gładkich przewodu pokarmowego, mózgu, naczyń krwionośnych, tętnic obwodowych, jak również w trakcie migreny i nadciśnienia.

Skutki uboczne „Andipal” lek

Opinie pacjentów leczonych przez środek wskazywać na obecność niepożądanych efektów po zażyciu pigułki. W niektórych przypadkach część układu pokarmowego mogą wystąpić objawy, takie jak nudności, zaparcia. Podczas korzystania lek może nie działać poprawnie wątrobę. System nerwowy nie powiedzie się, zmniejszenie reakcji psychomotorycznych i zwiększając senność.

Ponadto, pacjenci agronulotsitoz i obserwowano objawy leukopenii. Zdarza się, że lek może prowadzić do reakcji alergicznych i zaburzenia czynności nerek. Zdarza się, że po użyciu pigułki „Andipal” Ciśnienie spada gwałtownie. Ogólnie, skutki uboczne pojawiają się podczas przedawkowania narkotyków.

Przeciwwskazania do odbierającego „Andipal” lek

Recenzje osób otrzymujących terapię, wskazują na obecność wielu zakazów, aby otrzymać lek, który jest większy niż zeznania. Jednak lek ten zdarza się dość często. W żadnym wypadku nie należy stosować leku dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci w wieku poniżej ośmiu. Oznacza Zabrania się używania dla osób cierpiących na ciężką niewydolnością wątroby lub (i) nerki.

Pacjenci cierpiący na choroby krwi, niedobór dehydrogenazy glukozo-sześć-fosforanowej, jest również przeciwwskazany w recepcji „Andipal” lek. Opis podręcznika mówi o niedopuszczalności stosowania leków z częstoskurczem, zastoinową niewydolnością serca (dekompensacji), ciężka angina. Lek nie jest przewidziany do jaskry zamykającego się kąta, rozszerzenie okrężnicy, niedrożność jelit, przerostu gruczołu krokowego. środki mogą powodować nietolerancji i jego poszczególne elementy.

Charakterystyka stosowania leku z innymi lekami „Andipal”

Opinie wskazują, że lek dostarcza środków, które mogą nasilać działanie terapeutyczne, gdy używany w połączeniu z innymi lekami. Na przykład, lek „Andipal” zwiększa działanie przeciwbólowe o narkotycznym natury, leki moczopędne, azotany, przeciwskurczowe, beta-blokery (zwiększa właściwości przeciwnadciśnieniowe).

Obserwuje zmniejszona efektywność leku, kiedy jest stosowana w połączeniu z adsorbentów mających działanie ściągające i ma wpływ na boki twarzy.