499 Shares 1354 views

Skok zwycięstwa – Nike w Rosji

Firma Nike, której logo symbolizuje bogini zwycięstwa Wing, ledwie potrzebuje wprowadzenia. Słynny producent odzieży i obuwia dla sportu robiony jego motto dążenie do osiągnięcia i przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Poprzez zakup produktów Nike, kupujący otrzyma nie tylko wynik z najnowszych technologii i wysokiej jakości, ale także inspiracją dla osiągnięć w swoim życiu.


Marka flagowe sklepy

Kupuj oryginalne produkty, kolędnicy będzie moc i nieśmiertelność ludzkiej duszy, to może być w wielu centrach handlowych. Nike sieć sklepów marki rozciąga się w całej Rosji, z Soczi do Nowosybirska. Szeroka gama produktów sportowych przedstawiony tutaj obejmuje:

– buty, które sprawiają, że nogi zapomnieć o zmęczeniu i daje łatwy krok;

– sportową, łącząc stylowy wygląd i komfort noszenia nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń;

– wiele akcesoriów dla sportu i dla życia codziennego.

W sklepach można kupić najnowsze trendy, modele, aby przełożyć na rzeczywistość zaawansowanej technologii. Ale jest też dostępna dla Ciebie i starej kolekcji, a wielu z nich są poważne rabaty. Ostatni sezon odzieży i obuwia Sprzedaż pozwala na zakup wysokiej jakości oryginalnych produktów po obniżonych cenach.

Adresy sklepów przedstawiony na oficjalnej stronie Nike w Rosji.

Przyciągnięcie i utrzymanie klientów

Ale nie tylko ze względu na jakość i innowacyjnych wzorów stosowanych Nike przyciąga kupujących. W sklepach marki mają programy przyciągnąć i utrzymać klientów:

1. System gift card pozwala dać nie tylko doskonałe buty i ubrania sportowe, ale mogą wybierać spośród różnych produktów. W sklepach Nike posiadają karty nie tylko o stałej wartości nominalnej. Istnieją również karty, których wartość określa nabywcy. Naprawdę warto darem dla tych, którzy wolą działać niezależnie od okoliczności.

2. Lojalni Klienci mają prawo do udziału w programie bonusowym. Kiedy dokonaniem zakupu w sklepie firmowym oferuje wypełnienie formularza. Uczestnicy programu dla każdego zakupu zarobić premie, które w przyszłości będzie płacić za innych produktów Nike.

Zakup odzieży i obuwia w sklepach detalicznych, można uzyskać nie tylko wielki wybór, ale również możliwość zaoszczędzenia pieniędzy bez utraty jakości.