655 Shares 5201 views

Izmailovo – Zachowaj Museum, który zachowuje historię rodziny królewskiej

Romanov Manor, usytuowany na sztucznej Izmailovo wyspie – starożytne szlachecki od Moskwy. Zbudowany w XV wieku, jest to wiele razy przebudowywany, zniszczony i odbudowany, wzniesiono nowe budynki, a nawet zmienił krajobraz wyspy. Opinie donoszą, że tylko cztery budynki przetrwały: bramę wejściową (przód i tył), Tower Bridge, Katedra i hospicjum Mikołajów. Teraz Izmailovo – Muzeum-Reserve, jeden z najstarszych i najbardziej malowniczych miejsc w Moskwie.

Od chatach chłopskich do domu królewskiego

Historycy wciąż nie wiedzą dokładnie, gdzie w ujściu rzeczki pod Moskwą nieśmiało pojawiły się pierwsze budynki przyszłej rezydencji królewskiej. Wiadomo, że na początku XV wieku było kilka gospodarstw chłopskich i wiarygodne informacje o majątku pojawiają się tylko w 1571 roku. Wtedy Iwan Groźny przyznane Izmaylovo ziemia sokolnik Zakhar'in Nikita, St. George. Jest to początek nowej historii szlacheckich zwanego Izmailovo. Moskwa jest tylko 7 mil – to pozwoliło na przeprowadzenie budowy przy minimalnych kosztach. Manor wiele razy z rąk do rąk, a kilka lat wszystko puste – po dżumy, została zdefiniowana jako „vymorochennoe” osiedla.

Car Aleksy Michajłowicz – pierwszy potomek wielkiego rodu Romanowów, objął zarządzanie nieruchomości w 1663 roku. Postanowił zbudować na miejscu drewnianych izb zespole architektonicznym pałaców, kościołów, budynków gospodarczych, szklarnie i szkółkach. Aleksiej Fiodorowicz przez 25 lat nie udało się włączyć pańskiej wioskę w tym przykładzie osiedla z wielkiej gospodarki i dobrze zorganizowanych terenów łowieckich.

królewskiej rezydencji

Podczas panowania Theodore A. Izmailovo stał się ulubionym miejscem letniego wypoczynku kraju rodziny królewskiej. Cesarz i jego rodzina mieszka tu od maja do listopada. Ani król, ani jego żona, Zofia A., nie było wielkim fanem rolnictwa podwórku. W dworku ułożone przyjęcia i bale, gdzie zagraniczni ambasadorowie zostali przyjęci i utrzymywane spotkanie bojar Dumy. Był to okres najbardziej świecka w historii Izmailovo. Moskwa velmozhnaya uznać drugi dwór królewski pałac.

Peter tutaj zdobył pierwsze zwycięstwo militarne jego „zabawiając żołnierzy” i marzył o przyszłej wielkości floty rosyjskiej. W początkach XVII wieku Izmailovo odszedł Praskovya Fiodorowna i jej córki – żyli w odosobnieniu, zbudowany w posiadłości prawdziwego teatru i przeważnie spędzony czas w ogrodach i szklarniach. Opinie można powiedzieć, że ostatnie królewskie osobistości, zarządca nieruchomości, była Anna Iwanowna. Wyzdrowiała i żyła jardów myśliwskich Izmailovo dwóch lat, poświęcając czas na polowanie i zabawy.

New Names Historia

Rosyjski wiedza nigdy nie mieszkał na wyspie Izmailovo, przyszedł tu na wakacje lub polowania. W 1812 roku majątek został splądrowany przez żołnierzy francuskich i prawie 25 lat stał opuszczony, aż w 1837 roku budowa została uruchomiona almshouses – schronisko dla osób niepełnosprawnych II wojny światowej.

Chronologia wydarzeń była następująca po wydarzeniach z 1917 roku. Izmailovo zostali zakwaterowani Armii Czerwonej, potem w budynkach i Royal deski Almshouse były komunalnych mieszkań. Izmailovo wyspa została zmieniona na miasto do nich. Bauman, a prawie sto lat w unikalnych zabytkowych budynków zamieszkałych przez ludzi i instytucji publicznych.

Muzeum i miejsce historyczne

Pierwsze prace przywrócenie tu zaczęły się dopiero w drugiej połowie ubiegłego wieku. Izmailovo – Zachowaj Muzeum, został otwarty dopiero w 2005 r. Teraz jest ważnym historycznym i kulturalnym centrum, gdzie oprócz wycieczki, goście zostali zaproszeni do słuchania wykładu z muzealników na różne tematy historyczne, uczestniczą w kursach mistrzowskich i twórczych studiach.

Z opinii turystów można uzyskać informację, że Muzeum-Reserve Izmailovo – jeden z pierwszego rosyjskiego kompleksu muzealnego, który jest główny nacisk kładzie się na pracę z młodszych gości. Istnieją programy edukacyjne stale pracuje kilku dzieci.

Dzieci proszone są, aby znaleźć skarb postępując zgodnie z Izmailovo Park z mapą, do udziału w zadaniu „w ubiegłym stuleciu przez świat obiektów” przy dźwiękach marszów wojskowych usłyszeć fascynującą historię wojny 1812 i historię Izmailovo. Muzeum-Reserve stale odbywają się koncerty i wystawy, aw 2016 roku uruchomił unikalny projekt „Olimpiady. Muzeów. Parków. Dwór ". Stać się prawdziwym olimpijczyk będzie każdy student, który kocha i zna historię.

Izmailovo jako część dużego kompleksu muzealnego

Natychmiast po otwarciu muzeum był częścią największy w kraju kompleks architektoniczno-krajobrazowy „Moscow Art i historycznego, architektonicznego i naturalnego krajobrazu Muzeum rezerwy” Kolomenskoye – Izmailovo – Lefortowie – Lyublino „”.

Kompleks łączy w sobie cztery najważniejsze obszary historyczne w Moskwie: Kołomna, pałacu królewskiego, osiedla handlowego w Lublinie, w Lefortowie cesarskich komnat, w wiejskiej rezydencji Romanowów w Izmailovo. Muzeum-Reserve stała najstarsza część tego dużego kompleksu.

Lokalizacja, godziny otwarcia, ceny biletów

Musisz odwiedzić i bardziej praktyczne informacje. Na przykład, że:

  • Muzeum otwarte jest codziennie od 9:45 do 17:30 godz.
  • Poniedziałek – zamknięte.
  • Cena biletu może się różnić w zależności od wystawy lub wycieczkę, ale zwykle pełna cena wynosi 100 rubli, dla studentów. – 50 s.
  • W „Izmailovo” Muzeum Reserve można dojechać metrem: stacja „Guerrilla” linii Arbat-Pokrovskaya. Trolejbusy № 22, 87, autobus 322m, 272m dovezut opinie do głównych arterii.
  • W muzeum znajduje się we wschodniej dzielnicy stolicy, na obszarze 108 km obwodnicy.