521 Shares 4379 views

Mikasa Ackerman – potężną bronią w walce tytanów

Charakter Mikasa Ackerman (Mikasa Ackerman) – jeden z głównych bohaterów mangi post-apokaliptycznym "Attack of the Titans". Nieugiętość i okrutne. On stara się nie okazywać swoje uczucia innych. Oprócz tego, istnieją inne postacie w anime. Aby Ackerman Mikasa, Armin Arlert i Eren Yeager – są głównymi bohaterami mangi. Ale w tym artykule pokrótce opisać tylko Mikasa. Zaczynajmy.

dzieciństwo

Mikasa Ackerman mieszkał z rodzicami w górach. Ojciec dziewczynki regularnie organizowane prześladowania. Matka nie może być w mieście z powodu jego azjatyckim wyglądzie (dziewczęta tej rasy zostały porwane i zniewolone). Właściwie tak Ackerman rodzina i żył z dala od miasta. Ich jedynym gościem był Grisha Yeager (ojciec Eren za).

Gdy w domu rodziny Ackerman wspiął bandytów i zabił swoich rodziców Mikasa. Ta sama dziewczyna porwali. Wkrótce Mikasa próbuje zapisać Eren. Udało mu się zabić dwóch przestępców i uwolnić dziewczynę. Ale w tym momencie doszedłem do trzeciego złoczyńcę i chwycił go. Eren zaczął prosić o pomoc od Mikasa, nakłaniając ją do walki o przetrwanie. Poczuła przypływ sił, chwycił nóż i zabił bandyta cios w serce. Po tym Eren wziął Ją do siebie.

nowa rodzina

Schłodzone i przygnębiony Mikasa Ackerman poprosił grisha o jego losie. Eren ojciec poprosił ją, aby zatrzymać się i żyć z nimi. Zatem przyjął dziewczynę. Aby uspokoić Mikasa Eren dał jej własna szalik (później zawsze nosiła go ze sobą). Ackerman mieszkał z Yeager i pomagał im w gospodarstwie. Ale jak tylko znalazła szczęście, jej przybrana matka została zabita przez giganta z uśmiechem. Grisha i wkrótce umiera. Eren i Mikasa są sierotami. Przez pewien czas, żyją za murami Roses pod nadzorem Armin. Potem cała trójka wchodzi do Szkoły Podchorążych.

osobowość

Na kształtowanie charakteru dziewczyny są bardzo wpływem Eren, z którymi Mikasa Ackerman czynienia z przestępcami, winny śmierci jej rodziców. Ona bardzo lubi swoich przyjaciół. Przede wszystkim troszczy się o Armine i Eren. Ich ona uważa własnych członków ich rodzin i bardzo boi się utraty. Eren Mikasa przekonany, że świat jest pełen okrucieństwa i przeżycia potrzebuje stałej walki. Ten zmotywować dziewczynę do regularnego wykonywania rutynowych, które czynią go lepszym żołnierzem. Na Ackerman podwyższone poczucie sprawiedliwości. Zawsze chroni Eren i próbuje wysłać młodego człowieka w prawo, w jego opinii, sposób. Z drugiej strony, dziewczyna nie zawsze może mieć wpływ na decyzję o jego brata. Dlatego w niektórych przypadkach po prostu ślepo podążać za nim.

umiejętności

Aby chronić swoją przyjęty brata Mikasa Ackerman wyszkolony do walki w młodym wieku. Ona jest bardzo silna i podnosi Eren bez żadnego wysiłku. Podczas treningu Keats pochwalił przykładowe wskaźniki Mikasa w każdej dyscyplinie i dziewczyna myśli geniusza. Z wysoce zmotywowanych i niesamowite umiejętności ona jest potężną bronią przeciwko wszystkich tytanów.

ciekawostki

  • Z niemieckim nazwiskiem Ackerman jest tłumaczone jako „Instalator Instalator”.
  • Walka scena Levi Eren i Mikasa w sądzie bez szalika.
  • Wszyscy członkowie rodzaju Ackerman byli prześladowani przez króla i dlatego musiał ukrywać się w górach.
  • Mikasa urodził się 10 lutego.
  • Po uratowaniu Shiganshiny od Eren miał wizję, w której wstrzykuje grisha pewną surowicy. Tak więc ojciec miał nadzieję przekazać chłopcu moc swoich przodków. Po tym „śnie” Eren dostał klucz do piwnicy w Shiganshine. Na pytanie, bohaterki tego artykułu o tym, jak on to zrobił, że nie może dać jednoznacznej odpowiedzi.
  • Zdolność Mikasa, Kenny i Levi obudził jednocześnie. W ich ciałach pojawiły się nagle niezrównaną wytrzymałość, jak również wiedzę o tym, jak zarządzać.
  • Ackerman jest w pokrewieństwie z Levi i Kenny.
  • Nazwa Mikasa tłumaczone z języka Madagaskaru oznacza „do podjęcia decyzji.”