446 Shares 6740 views

Podstawą sukcesu – czas planowania umiejętne

Główną wartością każdej osoby jest dziwnie mało czasu. Pomimo faktu, że obecnie istnieje wiele narzędzi, które pozwalają, aby go zapisać, często zapominamy o tym, przeprowadzić niepotrzebnej pracy iw rezultacie nie miał czasu. Efektywne zarządzanie czasem – to umiejętność, która nie jest specyficzna dla każdego. Na przykład, jeśli odłożyć sprawę na później i często rozproszony przez nieistotnych rzeczy, należy dowiedzieć się, zarządzanie czasem, na korzyść i przyjemność spędzić minuty i godziny swojego życia.

planowanie czasu, można rozpocząć w celu określenia wspólnych błędów, które są charakterystyczne dla wielu. Tak często, aby wykonać określone zadanie, nie przeznaczyć określony czas. Wielu ludzi wierzy, że zrobią to później (poniedziałek, następny miesiąc, i tak dalej. D.) bez określania kiedy. Aby osiągnąć jej celem powinno być ustalenie dokładnego czasu, pożądane jest, że był to najbardziej udany dla tego produktu. Tutaj konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ich rytmy biologiczne i czynniki zewnętrzne.

zarządzanie czasem obejmuje prowadzenie pamiętnika. Nie należy polegać tylko na swojej pamięci. Ustalające problemy i sprawy jest ważnym krokiem na drodze do sukcesu. Nie mniej ważne i dobrze zorganizowany niż obszar roboczy, niestety, może pochwalić się tylko jeden. Starają się obliczyć, ile czasu spędzasz w poszukiwaniu właściwej dokumentów lub informacji, a zrozumiesz, że za chwilę może być zapisany robi coś bardziej pilne, lub po prostu odpocząć.

Oczywiście zdarza się, że zewnętrzne okoliczności wpływają na nas. Nawet jeśli przed planowania czasu zrobić tak, że wszyscy mają czas, wraz z pojawieniem się objawów choroby lub gdy poważna zmiana w życiu (na przykład po urodzeniu dziecka) może stracić wszystkie swoje umiejętności. Eksperci zalecają, że w tym przypadku odejście od dawnych namiętności i spraw w czasie, który jest konieczny. Musimy pamiętać, że to na pewno mają czasu, aby złapać i kiedy, po wakacjach będzie pełen siły i energii.

Efektywny czas pracy kierownik planowania zaoszczędzić cenne minuty bez szkody dla firmy i życiu osobistym. Psychologowie polecam wykonać następujące ćwiczenie. Konieczne jest, aby narysować okrąg, który będzie oznaczać pewien okres czasu. Teraz należy zauważyć elementy (sektory). Na przykład, jedna część wyznacza sen, z drugiej – do czasu pracy. Te przedsiębiorstwa, które pozostają, należy ocenić pod względem znaczenia. Następnie można obliczyć, co lekcje będą zaoszczędzić czas tak, że to wystarczy, aby komunikować się z rodziną, jak i dla przyjemności, i inne prace domowe.

Jest to bardzo ważne i umiejętne planowanie czasu pracy menedżera. Wielu pracowników narzekają na nadmierną ilością papierkowej roboty, że mają do wypełnienia. Konieczne jest, aby ustalić, jak można zmniejszyć czas spędzony na tej działalności (na przykład opracowanie uniwersalnego wzorca, w którym tylko trzeba zmienić pewne dane lub innych informacji; zapoznanie z ich sugestii i pomysłów w głowie, etc …).