688 Shares 2560 views

Czas pracy – sposób na zwiększenie produktywności

ludzkie życie jest zbyt krótkie, aby marnować go niedbale palić, ale my sami często nie zauważamy, ile czasu spędzamy każdy dzień na rzeczy nieistotne, albo po prostu bez celu wydać. Aby dowiedzieć się, jak zarządzać czasem, trzeba najpierw zrozumieć, gdzie jest wydawane, w tym celu, a czas godzin pracy potrzebne.


Czy muszę brać pod uwagę czas spędzony w pracy?

Zazwyczaj, planowanie czasu pracy jest dość trudnym zadaniem, ponieważ człowiek sam jest trudno przyznać, że duża część dnia spędza bezsensowne przeniesienie kawałki papieru lub nawet nic nie robi. Że moment pomoże dowiedzieć się dokładnie, co pracownik jest zaangażowany w ciągu dnia, ale ważne jest, aby napisać wszystko w najdrobniejszych szczegółach, a nie stracić nawet dym lub wycieczka do czajnika na nową kawę. Aby uzyskać kompleksowy obraz jeden dzień nie wystarczy, praktyka ta powinna być przeprowadzona przez co najmniej kilka tygodni, i powtarzać takie szkolenie jest konieczne nie rzadziej niż raz na trzy miesiące. Oprócz wprowadzania prawidłowych wartości musi także wyciągnąć właściwe wnioski, decydują się zmienić swoje życie na lepsze i poprawy efektywności.

Najlepiej jest, aby terminy godzin pracy w normalnych dni roboczych, a nie w okresie sprawozdawczym lub na wakacjach. Okresy te są znane z braku organizacji, więc sędzia będzie bardzo trudne dla niego o osobie stylu życia. Należy również pamiętać, że oficjalny koniec dnia roboczego, a rzeczywisty czas może się zmieniać, ale jako człowiek papieru dla siebie, a nie dla inspekcji ochrony pracy, potrzeba, aby nagrać tylko rzeczywiste wydarzenia.

Jak przeprowadzić synchronizację?

Oczywiście, harmonogram prac jest ważnym elementem codziennego planu dnia, jednak pożądane jest, aby rozpocząć nagrywanie twoje działania nie przyjść do pracy, a rośnie z łóżka. Pomoże się zorganizować i zbierane nie tylko w pracy, ale także wolnego czasu dla różnych ciekawych zajęć w wolnym czasie. Działania shift rekord należy natychmiast, a za godzinę będzie to niemożliwe, aby przypomnieć sobie, co i kiedy została ona zakończona, co wówczas pracownik został zatrudniony. Muszą rejestrować wzywa również i czas ich trwania, odpowiedzi na e-maile, tylko chwilę odpoczynku. Połączenia i liter jest również pożądane być podzielone na biznesowych i osobistych, przychodzących i wychodzących, to będzie jasne, że prowokuje chęć odwrócić się od pracy.

Od strony może się wydawać, że dana osoba jest ciągle w głębokich sprawach, ale jego wydajność jest równa zeru, i że czas godzin pracy pomoże zrozumieć dlaczego. Po ustalenia muszą być podjęte i stopniowo przyzwyczaić się do większej samoorganizacji. Oczywiście utrzymać harmonogram prac szalenie trudne, ale wysiłek jest tego wart. Pracodawca może zaoferować swoje własne pracowników do korzystania z tej metody, ale w porządku, że nie oszukiwać, umieścić jeden inspektor. Jednakże, należy rozumieć, że jeśli dana osoba nie jest wystarczająco zaznajomiony ze specyfiką pracy, nie może właściwie ocenić działania pracownika. Aby ułatwić zapoznanie się z systemem i może monitorować komputery, gdzie specjalny system będzie oglądać aby zobaczyć, co w danym momencie i jak często pracownik przychodzi do stron nie związanych z pracą.

Najważniejsze – ludzkie pragnienie, aby harmonogramu pracy, ponieważ bez niego nie można zmienić siebie i uczynić znaczący postęp. Stopa siebie mogą być różne, nie jest konieczne, aby dostosować też, ale nie powinniśmy zwlekać.