399 Shares 3566 views

Wędkowanie w Saratowie – miejsca catchability

Region Saratov jest bardzo bogata w zasoby wodne. Dlatego, wędkarstwo na jego terytorium nie mniej ekscytujące i obiecujące niż w wielu innych regionach Rosji. Szczególnie przyciąga miłośników „ciche polowanie” połowów w Saratowie, ponieważ matka Wołga płynie tutaj.


miejsc catchability

W tej największej rzeki jest bardzo bogata w ichtiofauny. Wędkowanie w Saratowie – na Wołdze – kusi swoją różnorodnością. Chodź tu, tysiące ludzi z całej Rosji. Smakować nie tylko dla tych, którzy chcą odpocząć w przyrodzie z wędką, ale również tych, którzy przychodzą do polowania na trofeum instancji. Oto spinningowe miejsce i fideristy. Generalnie połowów Saratów bardzo catchability. Wynika to z faktu, że miasto znajduje się w górnych partiach zbiornika Wołgograd. Tak duża powierzchnia wody jest wielki wpływ na ilość ryb i ich wielkości. Oczywiście, próbki prawdziwe trofeum zaczęły pojawiać się coraz mniej, ale można bezpiecznie polegać na produkcji średniej wielkości.

Połowów na zbiorniku

Wędkowanie w Saratowie sugeruje różne sposoby wędkowania, choć jest nadal zdominowany przez łowienia z łodzi. Podczas wędkowania siei wielu woli leszcze, wykorzystując pokładowy wędkę. Ponadto, zgodnie z klasycznym przykładem wykonania – o alarm na ukąszenia nod.

Ponadto, duża głębokość zbiornika jest świetny do trollingu. Złowić dużą próbkę w ten sposób można z dużym prawdopodobieństwem.

Leszcza i inne gatunki białej ryby, rybacy czasami bardzo daleko. Po tym wszystkim, wielkość zbiornika Wołgograd jest naprawdę imponująca. Ponadto można złapać leszcz leszcz, jaź, płoć duża.

Często połowów na końcach Saratov i dobre połowów drapieżników: okoń okoń, szczupak lub ASP. Zostały złowione w odlewaniu przędzenia lub trollingu. A fani tych ostatnich gatunków o więcej każdego roku. To dlatego, że dużo łatwiej jest złapać drapieżnika, bez wysiłku niż kiedykolwiek „pull” pracy wędziska i kołowrotka.

wędkarstwo opłata

W Saratowie, na brzegach zbiornika wiele baz rybackich zbudowanych w ostatnich latach, w których statek może być wynajmowane i nie korzystają tylko z usług Huntsman, ale także, aby przejść do specjalnego miejsca do łowienia ryb zwabił pokojowych gatunków ryb.

Wiele się po mieście i zbiornikach handlowych, zwłaszcza karpia Karaseva lub orientację. Ostatnio są popularne ze względu na stawach można ryby i amur.

Nawet przy tak ogromnym pobliskiego akwenu jako zbiornika wody, wielu mieszkańców jeszcze bardziej przyciąga do wędkowania w Saratowie jest na płatnych stawów, jak to jest, po pierwsze, rybołówstwo przybrzeżne, a po drugie, wysokie prawdopodobieństwo złapania ofiary. I jest jeszcze zrobione kopie.

Lato i wiosna wędkarstwo

Wczesną wiosną, kiedy wielu z Wołgą i innych rzek, które płyną w regionie, nie została jeszcze wydana z lodu w studniach wierconych przez rybaków aktywnie gryzących karalucha. Ale lato w Saratowie zbiorników brak Subsea nie. Od Volga się złapać szczupaka, karpia, amura,
ide, karp i inne.

zimowe połowów

W Saratowie, miejsce, gdzie można usiąść z wędką, są liczne. I rybołówstwa odbywa się tu przez cały rok, jednak z kilkoma przerwami przypadający na okres lodu i zaspy, a także zakaz tarło w niektórych miejscach. Dlatego zimą tu rybołówstwo jest w pełnym rozkwicie, a czasami nawet bardziej wydajne niż w lecie. Wiele osób woli nie iść na zbiorniku lub rzece, lód, na którym jest ona czasami bardzo niebezpieczne, aw stawach, gdzie nie jest specjalnie wyposażonych dla tej działalności miejscach.

Górnictwa, który łowi ryby w zimie w Saratowie, tak samo jak w innych porach roku, z wyjątkiem jednak, kleń lub sum.

Charakterystyka rybołóstwa zimnego

Miejscowi zasadniczo koncentrować swoje wysiłki na stacjonarnym leszcze rybackiej, choć wielu fanów wędkowania na wyważarce i trolling okonia. I złapać tę cenną zdobycz, jak to możliwe i nad Wołgą, w zimowania doły. Wybierz inną zbiorniki połowów tych, którzy jadą do połowu: leszcz, karp, okoń i szczupak. Zapaleni wędkarze używać przyrządu do zimy. Na pierwszym lodzie na nim jest dobrze złowione płoć lub okoń. Pike lepiej „praca” zherlitsy kto lepiej umieścić w części wzdłuż brzegów zbiornika przy samych trzcinach, a częściowo – w prostej linii w środku, ale żeby mogli zobaczyć rybaków siedzących z wędką w otworze. Haczyki miejscowi szpikulec natychmiast vyuzhennyh plotvichek. Zatem pożądane jest, aby przesłonić dobrze pokruszony lód. Wędkowanie z żywą przynętą jest zazwyczaj skuteczne w pochmurnej pogodzie.

Dobre wyniki można osiągnąć zarówno z przynętą w małych porcjach, a podczas połowów „na fusy”, która jest niezbędna do tworzenia otworu. Jeśli zgryz na tej akwenu jest słaby, to lepiej szukać bardziej udane miejsce. Na rzece i stosunkowo dużej ciała catchability woda witrynach wyszukiwania prowadzonego na różne sposoby. W pierwszym przypadku, trzeba skupić się na strefie przybrzeżnej, a drugi – aby przenieść albo na środku stawu, lub od niej. Należy pamiętać, że na początku i na końcu zamrożenia odbyło okoń krzewów lub trawy zakoryazhennyh miejscach i płoci preferuje piaszczyste płaskie dno, gdzie słaby prąd.

W zimie, sandacz

Wielu rybaków łowić ryby na lodzie w Saratowie jest to podwodnych mieszkańców. Jest możliwe, aby złapać, mający co wyważarki ręcznych oraz specjalnych obrotówki.
W lutym, wędkarstwo sandacz jest szczególnie udane biegnie na głębokości, gdzie woda nie jest podgrzane powyżej czterech stopni Celsjusza. Warunki te są najwygodniejsze do karmienia narybku, które tworzą główną dietę walleye zimie. Pogoda w lutym w tym obszarze jest zazwyczaj dość niestabilna, więc wędkarze starają się nie przegap ryby w jasnych mroźne dni. W tych dniach, wędkarstwo w Saratowie sandacza jest najbardziej skuteczne. Połowu ryb to nie jest mniej skuteczne i może rozmrozić lub śnieg. Catchability okoń zależy od zapotrzebowania na żywność. Głodny, ryba idzie na polowanie, niezależnie od pory dnia. a jeśli łowienia okoni to zbiega się z podobnym działaniu, dobry połów jest w zimie.

Wędkowanie w Saratowie interesujący nie tylko dla profesjonalistów, ale także amatorów. Co ciekawe, mieszkańcy całkowicie i rybaczki.