294 Shares 6845 views

Większość woblery catchability szczupaków: Ocena (foto)

Dziś przynęty są jednym z najbardziej prowadzenia zajęć spinningowych przynęt. Chodzi o to, że udało się połączyć zalety różnych typów klasycznej przynęty i stały się uniwersalnym asystent do połowu drapieżników. Dobrą przynętą jest w stanie dokładnie symulować ruchy prawdziwej ryby w słupie wody. Dobrze dobrane przynętę i dowiedzieć się, jak prawidłowo przeprowadzić jej rybak odkrywa perspektywy udanego połowu. Przedstawiając swoją uwagę najwięcej woblery catchability szczupaków.

Wybierz funkcje

W przeciwieństwie do innych przynęty spinningowe przynęty mogą pracować w różnych warstwach wody, zaczynając od minimalnej pełne zanurzenie i wykończenia. W ten sposób można zarobić jeden szczupaki przez cały rok, gdzie dokładnie to woli polować. Więc odpowiadając na pytanie, co najlepsze przynęty na efektywność połowu szczupaków, trzeba wziąć pod uwagę porę roku i warunki, w jakich są połowy. W sezonie może odgrywa najważniejszą rolę. Dla każdego sezonu są liderami wśród przynęt.

wiosna

Dzieje połowów przędzenia na wiosnę, trzeba wziąć zatonięcia woblery, które mogą nurkować na głębokości około dwóch metrów. Gdy temperatura spada ryba woli stać i polowanie na głębokości. Połowu szczupaków początku do końca marca – początek kwietnia. Najlepiej jest ugryzienie przez 2-3 tygodnie po tarle. Najbardziej obiecującym miejscem do wędkowania wiosennej uważane są za małe strumyki.

lato

Większość catchability woblery na szczupaki w lecie – pływanie (zwane również poppers). Są one w stanie swobodnie przejść roślinność wodną, przyciągając uwagę drapieżnika ciekawy. Gdy temperatura powietrza i wody osiąga wartości granicznych, szczupak szukają fajnych miejsc. Może być tak głębokie doły i zarośla wody lub pływającą roślinność. Szumiące na powierzchni wobler trawy przypomina zachowanie drapieżnika nieletnich, więc nie może oprzeć się pokusie, by chwycić przynętę. Złap lato najlepiej rano i wieczorem.

Na jesieni

Na jesieni większość woblery catchability szczupaka – głębokie. W tym czasie, drapieżnik zachowuje się bardzo aktywnie starają się zgromadzić wystarczające zapasy tłuszczu na zimę. To często spada do poważnego głębokości po małym narybkiem.

Dyskusja na temat łowienia szczupaków na przynęty nie ma zimy, ponieważ inne przynęty używane do połowów pod lodem – wyważarki. Ale przedmiotem naszej rozmowy kręci się na ryby. Rozważmy funkcje sezonowego doboru przynęt, można odwołać się do ich oceny.

Większość woblery catchability szczupaków: Ranking

Tak więc, należy rozważyć w pierwszej dziesiątce woblery, które w ostatnich latach okazały się dobrze. Wśród nich będzie przynęta dla różnych porach roku, z różnych głębokości zanurzenia.

1. pocztowy Przynęty Khamsin 70 SP

Ta przynęta imitująca słaby karaś, stała się bardzo atrakcyjnym celem dla szczupaka. To odnosi się do głębokich spadków i pół roku lub dwóch metrów. Może być stosowany w szybkim prądzie. Wobler dobrze w stanie przyciągnąć nie tylko szczupaki ale okoń. Ma doskonałą równowagę i doskonałą latania w rękach doświadczonego spinningowe. Wyporu w woblera niemal zerowy. Długość 7 centymetrów.

2. Tsuribito Twardy Minnow 95 F

Klasa Minnow był w większości naszych najlepszych woblerów catchability dla szczupaka zaledwie dwóch pozycjach. Pierwszy z nich to model Tsuribito Dysk 95 F. Wobler wykazuje bardzo żywą grę, nawet gdy spokój okablowanie. Jest doskonale przyciąga większą rybę, leci dobrze na długich dystansach i nie traci swoją wytrzymałość nawet w zębach najbardziej krwiożerczych drapieżników. przynęta długości 9,5 cm, o masie 11,2 g. To odnosi się do pływającego i pogłębionej zaledwie 1,2 m.

3. Jackalla Squad Minnow 80 SP

Drugi przedstawiciel klasy Minnow, co jest bardzo pomocne dla tych, którzy chcą opanować technikę tvitchinga. Potrafi bardzo szybko dostać się do pożądanej głębokości i ciągle na nim pozostać do końca okresu oddelegowania. Dlatego, gdy mówimy o najlepszych przynęt na szczupaki sprawności, często pamiętał o Jackalla Squad 80 SP. Przynęta dotyczy pływających i obniża się do głębokości 80-120 cm, jego waga 9.7 gramów i długości. – 8,2 cm.

4. Tsuribito Jerkbait 105F

Ta przynęta pokazuje bardzo dobre wyniki w jednolitym okablowania. Ma klasycznej postaci i odnosi się płynie. przynęta głębokość zanurzenia wynosi 1,5-1,8 m. chwiejny korzystnie może złapać za szczupaki i okoń. Jego długość wynosi 10,5 cm, ciężar – 13 g.

5. Yo-Zuri Arms Micro Pop

Ta mała przynęta, nie ma wątpliwości, powinny być rejestrowane w większości woblerów catchability na szczupaki. Ocena Popper jest bardzo wysokie wśród wędkarzy, którzy chcą opuścić przędzenia w zimie rozmrożone. Fakt, że przynęta jest przeznaczony dla drapieżnika średnich rybackiej powierzchni. Popper nie może zagłębić się ponad jednego metra i waży tylko 4 gramów. Jego wielkość odpowiada wagi i przeznaczenia – długości 5 cm.

6. pocztowy Przynęty Orbit 80 SP

Lista najlepszych przynęt na szczupaki z pewnością powinna zawierać tego modelu. Ta przynęta ma neutralną pływalność, więc nadaje się do każdej instalacji. W płytkiej wodzie, to po prostu nie ma sobie równych. Firma „Zip Bates' więcej niż raz wyprodukowany najlepsze przynęty na efektywność połowu szczupaków. Zdjęcie przedstawia przynęta wygląda bardzo powściągliwy, ale to nie przeszkodziło jej wprowadzenie stałej zagryzając umiejętne właścicieli.

7. Jackalla Mag 115 Skład

Jest to jeden z najbardziej ogólnych woblerów w naszym rankingu. Jego długość wynosi 11,5 cm, a ciężar – 16 g. Zatem przynęta na dużą czułością i w ostrych szarpnięć daje wywołujący wibracje. Głębokość robocza woblera wynosi 60 centymetrów.

8. Asakura żerdź SR-F

Ta przynęta ujawnia swój potencjał tylko wtedy agresywny okablowanie. Efektywność wobler dodał Hałas kulki, które są w jego ciele. To działa dobrze w warunkach słabej widoczności, na głębokości 70-100 cm. przynęta długość 6 cm i waga – 6.8 gramów.

9. Tsuribito niemowląt Crank 35F-DR

To dziecko pozwala sobie być stosowane w różnych technikach na różnych głębokościach. Pridelnyh jego głębokość robocza wynosi 1,8 m. Przy niewielkich wymiarach (długość – 3,6 cm; ciężar – 3,3 grama) wykazuje doskonałe wyniki.

10. Evergreen Faith

Nadszedł czas, aby powiedzieć o największych woblerów naszą rekomendację. Jego długość wynosi 11,5 cm, a waga – 18,6 gramów. Przynęta działa dobrze w różnych technik połowowych i doskonale przyciąga ryby. Ona czuje się wśród roślinności wodnej i można nurkować do głębokości dwóch metrów.

Na przynęty do połowu szczupaka?

Jak pan wie, że trudno odpowiedzieć na pytanie, jakie są najbardziej woblery catchability szczupaków. Zdjęcia i opisy pokazują, jak różnorodna jest tego rodzaju przynęt. W arsenale każdego spinningowe powinna wynosić co najmniej 4-5 modele, wyróżniających ich cech i sezonowości. Wybór przynęty, należy brać pod uwagę nie tylko sezonu, ale także funkcje zbiornika, preferencje lokalnych ryb, ilość wodnego roślinności, głębokość i tak dalej.

Jeśli chodzi o kolor przynęty, istnieje również potrzeba podejścia dźwięku. Trudno jest powiedzieć, jaki jest kolor woblerów catchability na szczupaki, ponieważ zależy to od wielu czynników. Tylko wybrać odpowiednią przynętę, można liczyć na sukces rejsu. Połowu szczupaków jest bardzo ciekawy i dość trudne. Aby zrozumieć piękno przynęty, musimy radzić sobie z nim rozsądnie, a nie liczyć na szaloną drapieżnika, bieg swój bieg w dowolnym miejscu.

wniosek

Tak, jesteśmy z zorientowali się, jakie przynęty sprawdziły się w najlepszy sposób podczas łowienia szczupaków w ostatnich latach. Większość woblery catchability szczupaka nad „jak John” obejść ten ranking rundę. Ponieważ, mimo jego popularności wśród fanów wędkowania, że nie docierają do pierwszej dziesiątki w swojej wydajności. Z tego samego powodu, ocena nie jest nie dostał woblery catchability szczupaka „Kosadaka”, który szczególnie zainteresowany początkujących spinningowe.

Wielu uważa, że oceny będą przedstawiane niewspółmiernie drogie przynętę, ale tak nie jest. Wiele przynęt z tej listy to cena dość demokratyczna. Życzymy ryba znaczenie i korzyści z niego, jak również przed kontaktem z naturą maksymalnej przyjemności!