431 Shares 7255 views

Tanai – ośrodek narciarski w regionie Kemerowo

Nie jest tajemnicą, że fani narciarstwa alpejskiego dzisiaj nie jest konieczne, aby wyjechać za granicę. Wszakże w Rosji istnieje wiele miast i miasteczek, oferując wypoczynek w zimie. Jednym z nich jest „Tanai”. Ośrodek narciarski znajduje się na granicy regionów Nowosybirsk i Kemerovo.


Resort „Tanai”: zdjęcia i informacje

Aby dotrzeć na miejsce, trzeba najpierw dostać się tam, albo do Nowosybirska lub Kemerowo. Odległość od obu miast o tej samej – 120-130 km. W ośrodku znajduje się licencja na ponad 20 rodzajów zabiegów leczniczych. Oprócz zabiegów medycznych, można nawiązywać i diagnostyka (laboratoryjne i eksperymentalne). Lista usługi sanatoryjne obejmuje terapię ćwiczeń, fizykoterapii, balneoterapii, leki ziołowe, masaże i wiele innych. W skrócie, to ma wszystko, aby zrelaksować ciało i odpocząć.

Resort „Tanai” posiada szereg specyficznych cech, dzięki którym może ona zostać uznana za jedną z najlepszych w Rosji. W leczeniu zaawansowanego sprzętu zaangażowanych, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wszędzie tam jest elektroniczny system rejestracji i dystrybucji przepływu gości ośrodka, co pozwala uniknąć kolejek. Dużą zaletą kompleksu jest to, że dla ludzi z choroby, leczenie jest bezpłatne. Pacjent, na podstawie ich preferencji, można wybrać dowolną procedurę. Specjalne badania wykazały, że powietrze w pobliżu domu opieki ma pozytywny wpływ na układ oddechowy, pomaga walczyć astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli, i uspokaja system nerwowy. „Tanai” – ośrodek narciarski, wizyta jest szczególnie polecany dla osób pracujących w przemyśle i mieszkających w dużych miastach. Ale, oczywiście, główną atrakcją jest jazda na nartach. Aby to zrobić w ośrodku wszystkie warunki.

Noclegi, pokoje, cena

Hotel Ośrodek oferuje pokoje, które zaspokoją wszystkie gusta. Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie na systemie „bufet” i większość procedur zalecanych przez lekarzy. Koszt standardowej trasy przez dwa tygodnie to 37 500 rubli. Kto może zatrzymać się w pokoju superior, dla których cena będzie wyższa. Posiada również wolnostojące domki. Mają kuchnię, komfortowy salon, dwie sypialnie. Koszt pozwolenia na 14 dni do 50 000 rubli. „Tanai” – spa, które oferuje szereg programów specjalnych i ciekawych ofert (rabaty w dni powszednie programu „Matka i dziecko”, itd.). Powstała tu wszystkie warunki dla podróżujących rodzin. Tak więc, dla dzieci organizowane zabawne quizy, zawody sportowe, w których mogą uczestniczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Hotel posiada nauczyciela-wychowawcy, którzy organizują czas wolny młodych wczasowiczów.

Nawiasem mówiąc, „Tanai” mogą być wykonane nie tylko przedłużone wakacje, ale także, na przykład, tylko 1 dzień. Można zatrzymać się na weekend, aby uczcić święto. I to jest możliwe iw życiu codziennym, na przykład, na spotkaniu biznesowym. Resort Hotel posiada wyposażoną salę konferencyjną.

infrastruktura

„Tanai” – ośrodek narciarski z dobrą infrastrukturą. Wczasowicze nie będą się nudzić. Oczywiście, każdy chciałby, aby w miejsce wypoczynku było tak wiele zakładów rozrywkowych, jak to możliwe. W ośrodku znajduje się restauracja „Sprzedawcy” i fashioned restauracji „Fusion”. Dla tych, którzy lubią głośnej muzyki i duchy w dużym asortymencie można znaleźć w lokalnym barze. Również w ośrodku znajduje się specjalny coffee-shop dla turystów. Fani mogą odwiedzić lokalny klub bilardowy. Tabela tutaj dużo (i rosyjski, bilard i amerykańskich), a cena jest dość przystępna – 200 rubli za godzinę. Dla młodzieży i miłośników nocnego klubu tańca „Lodołamacz”. Stwierdził specjalne programy, imprezy tematyczne z grami i nagrodami.

rozrywka

Kompleks „Tanai” (Kemerowo, Rosja) oferuje wiele rozrywek. Tutaj można zarówno przechodzą rozmaite zabiegi lecznicze i relaksacyjne i uprawiać sport.

sport

Na terenie istnieją podstawy do sportowej: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, tenis. Należy zauważyć, że wszystkie one są dobrze wyposażone. To samo można powiedzieć o miejscowej siłowni. W lecie można wypożyczyć rower lub rolki, a także sprawdzić swoje siły w siłowni. Ale, oczywiście, co najważniejsze zabawa – jazda na nartach. „Tanai” – ośrodek narciarski dla rodzin z tras narciarskich. Każdy z nich posiada własną złożoność przemijania. Istnieje również specjalny kurs szkoleniowy. Tak więc ci, którzy nigdy nie jeździć na nartach lub snowboardzie, ale chce spróbować tej ekscytującej działalności, można bezpiecznie przejść do Tanay. Sanatorium zapewnia wczasowiczów z całego niezbędnego sprzętu. To także utwory są nowoczesne kolejki linowe i wyciągi specjalne. Podchodząc do nich, może to być z lotu ptaka obserwować piękno natury.

Zabiegi spa i kąpiele

Jaki jest nowoczesny ośrodek bez salonie spa? Wszelkie urlopowicz (zwłaszcza jeśli chodzi o pięknej połowy ludzkości) nie byłoby po prostu odpocząć i dać swoje ciało, aby naprawdę odpocząć. Oraz w „Tanai” to nie będzie problemu. Wszystkich młodych i starych można skorzystać z zabiegów spa i masaże do wyboru. Goście mogą również udać się do kąpieli lub saunie bezpośrednio w środowisku rekreacyjnym. Oprócz sauny fińskiej znajduje się również łaźnia turecka. Również, że deficyt w wyborze zabiegów relaksacyjnych nie będzie.

Zajęcia i wycieczki

Ogromny obszar do spacerów oferuje „Tanai”. Ośrodek narciarski znajduje się w bliskim sąsiedztwie parku przyrody, gdzie równie piękne zarówno latem jak i zimą. To idzie na tych pięknych okolicach będzie naprawdę odpocząć i przywrócić swoje zdrowie po długim pobycie w zanieczyszczonych miastach lub pracujących w niebezpiecznych prac. Czysta sosna powietrze początkowo wydawać nietypowe dla wielu, ktoś ma nawet ból głowy. Ale to nie jest niesamowita lekkość.

Również w ośrodku można łowić, zarówno latem, jak i zimą. W uzupełnieniu do połowu aktywnego wypoczynku i oferuje jazdy konnej i wycieczki krajoznawcze. Prawo w ośrodku można zarezerwować wycieczkę z atrakcji w okolicy.

Dlaczego warto wybrać „Tanai”

Główną atrakcją ośrodka jest to, że dostępne są różne formy turystyki. Na przykład, turystyka gastronomiczna. Dla wszystkich, odbyło się specjalne wycieczki do kawiarni i restauracji, która opowiada o cechach lokalnej kuchni. Nawiasem mówiąc, w restauracji „Fusion” i restauracja „Sprzedawcy” jest przygotowany tylko prawdziwy smaczne i pożywne jedzenie wąglika. Ponadto, nie będzie się nudzić i miłośnicy turystyki wiejskiej. Aptekarz ogród i Wildlife Park tylko w dół drogi.