259 Shares 1353 views

Czy to możliwe, aby znacznie rzucić palenie?

Na temat szkodliwych skutków palenia tytoniu jest od dawna znana. Większość palaczy przynajmniej raz w życiu próbowało pozbyć się tego destrukcyjnych nawyków zdrowotnych i torebce. Jednak dla jednej lub innego powodu ponownie i ponownie sięgnął po papierosa, nikotyna, aby zaspokoić głód. W tych chwilach, są one szczególnie silnie nękane przez pytania: „Jak rzucić palenie”, „Jak pokonać nikotyny tytoniu zrywania”, „Czy to możliwe, aby znacznie rzucić palenie”, „Jak długo trzeba czekać, aby pozbyć się leku?”

Najpierw zrozumieć, co uzależnienie od tytoniu? Nie wdając się w szczegóły fizjologicznych skutków ubocznych na organizm nikotyny i innych substancji zawartych w tytoniu, w opinii lekarza specjalisty, który opracował w łatwy sposób pozbyć się nawyku palenia, allena Karrę, podczas palenia pierwszego w jej życiu, jednego papierosa, w insider rozlicza trochę nikotyny i substancji szkodliwych. W protokole z jego głodu, zaczyna niepokoić osoby wewnątrz. Jakby dusza trwa. Palacz w tej chwili czuje się bardzo nieswojo, zaczyna drażnić, nerwowy i ma tendencję do uspokoić stworzenie, wędzone kolejną porcję tytoniu wraz z dawką nikotyny.

Bardzo często głód nikotyny jest odczuwalny w chwilach pełnej satysfakcji człowieka. Czy to jest dobre jedzenie, seks, miłą rozmowę, odpoczynek po ciekawej pracy – palacza, w pełni zaspokojenia swoich potrzeb fizjologicznych i duchowych, to widzi tylko jeden irytujące uczucie – to istota wymaga, zapalił papierosa. Przyzwyczajeni papierosy Unimat swoich negatywnych uczuć w chwilach radości, stara się zniszczyć ich jako swoich uczuć w chwilach smutku, zmęczenia lub w stanie szoku. Dlatego też, gdy na pytanie „Czy on dramatycznie rzucić palenie?” Palący ogarnia różne wspomnienia związane z późniejszym palenia, a on natychmiast zaczyna sięgać po papierosa.

Według allena Karrę, jeśli nagle rzucić palenie, to trudno być pierwszy zaczyna wymagać dawki nikotyny, a następnie, po kilku dniach przez sam umrze z głodu. Jednak, jeśli jest to mały plaster fertilize nikotyna lub pigułka, lub nawet kilka zaciągnięć papierosa, to najprawdopodobniej będzie ożywić ponownie pozostawiając palacza bez nadziei, aby rzucić palenie. Na pytanie „Czy to możliwe, aby znacznie rzucić palenie?” Allen Carr odpowiedział, że byłoby wspaniale, można nawet dokończyć paląc ostatniego papierosa, a potem gasić go i wrócić do niej kiedykolwiek.

Z drugiej strony, naukowcy wykazali, że dym tytoniowy zawiera około 400 różnych substancji, a producenci tytoniu, z jakiegoś nieznanego powodu, już dawno zastąpiły kawałki tytoniu papieru nasączonych żywicą nieznanym, który zawiera prawie całą okresowego. Dlatego początkujący palacz odczuwa objawy zatrucia, ale po pewnym czasie organizm przyzwyczaja, regulować metabolizm i palenie tytoniu odbywa się bez zauważalnego odchylenia zdrowia. Pojawia się tylko w płucach flegma, kaszel, skóra szarzeje, glazury naczynia krwionośne nagle pojawiają się nowotwory. Ale tego powodu niewielu ludzi myśli.

Kiedy palacz zdecydował się rzucić palenie, rozpocząć odbudowę metabolizmu do pierwotnego poziomu. W większości przypadków proces ten towarzyszy bolesnych doznań, tzw lek „kruche”. Niektórzy lekarze twierdzą, że stan jest praktycznie identyczny jak rzucić palenie z zatrucie krwi u kobiet w ciąży. A jeśli kobieta rzuca dymu w położeniu, dostaje podwójny cios dla ich systemu metabolicznego. W związku z tym pytanie: „Czy to możliwe, aby znacznie rzucić palenia kobieta”, odpowiedź jest jedna – jest to możliwe, a im szybciej, tym lepiej. I kobiet w stanie nadal zdecydowanie powinni udać się do lekarza.

Na zakończenie chcę powiedzieć, że moje doświadczenie z palacz ma 17 lat. Wiele razy próbowałem rzucić, ale zawsze wrócił do tego zwyczaju, aż w końcu, że nie toczy nikotinoyadnoe stworzenie, które osiadały na mnie z mojego pierwszego papierosa. A na pytanie „Czy to możliwe, aby znacznie rzucić palenie?” Odpowiadam z całą pewnością na 100%, czy nie rzucić palenie nagle, to nie znaczy zrezygnować w ogóle.