841 Shares 4545 views

Zabijanie w ogniu namiętności

W prawie karnym istnieje coś takiego jak zabijanie w ogniu pasji, która jest definiowana jako spowodowanie śmierci inną osobę w wyniku silnego, nagle pojawiły się na skutek nielegalnych lub niemoralnych działań ofiary, emocji.


Przez nielegalnych działań obejmują punktacji ofiarom działań przemocy, zastraszania, przemocy, tworząc długie warunki psychologiczne spowodowane przez zachowanie ofiary (np alkoholizm męża).

Wpływa w prawie karnym jest podzielony na dwa rodzaje: patologiczne i fizjologiczne. Pod patologiczne wpłynąć odnosi się do tymczasowego zaburzenia psychiczne, w którym dana osoba jest uznaną szalony, że nie jest w stanie wyjaśnić działania, a także kierować je. W tym względzie należy zmuszeni zastosować środki o charakterze medycznym.

W fizjologicznym wpływa na zdolność do konta i zarządzać ich znacznie zredukowane w swoich działaniach. Jednak sprawca podlega odpowiedzialności karnej i jest odpowiedzialny przed prawem. Ale stan pasją jest brane pod uwagę, a odpowiedzialność jest znacznie mniej niż zwykłe morderstwo jako przestępstwo mniej niebezpieczne. W celu określenia rodzaju wpływają przeprowadzone badania psychologiczne i psychiatryczne.
W przypadku wystąpienia stanu pasji, ludzki umysł jest stłumiony i zdolność myślenia zwężone. Człowiek chwyta silne pobudzenie emocjonalne, co przejawia się w postaci ruchów turbulentnych nieuporządkowane mowy podwyższonym tonem. Oczywista działa jak pewnego rodzaju eksplozji. Morderstwo ma miejsce u szczytu uczuć moralnych.

Aby morderstwo pasją są rozpoznawane jako takie przestępstwo musi spełniać następujące warunki:
– to jest zaangażowana w wyniku nadmiernych emocji;
– Criminal Intent wstał nagle;
– Intencją przyszedł jako reakcja na niewłaściwe zachowanie ofiary;
– luka vrmeni między występowaniem przestępczości i traumatycznej sytuacji, w przeważającej części powinny być minimalne. (Wyjątek, na przykład, jest sytuacja, w której sprawca nagle zobaczyłem człowieka, który był kiedyś zgwałcił żonę, dostaje podekscytowany i natychmiast i popełnił morderstwo).

Przez prowokacje, które służyły jako pretekst przestępstwa, są następujące:
– czyny niemoralne;
– przemoc;
– avmoralnoe protivopranoe lub postępowania, które stanowiłoby charakteru systemowego;
– poważne przestępstwa;
– zastraszanie.
Niemoralność ofiarą wyrażone w tych działaniach, które mogą służyć do doprowadzenia sprawcy do stanu wzbudzonego (wpływa). Na przykład, jest to zdrada bliskich lub cudzołóstwo.
Przemoc może być wyrażona w mękach, napadów, powodując różne stopnie nasilenia fizycznym uszkodzeniem. Wystarczy i groźby przemocy.

Morderstwo popełnione w ogniu namiętności, należy odróżnić od przestępstwa, które zostało popełnione w obronie koniecznej, ze względu na fakt, że przekroczył granice dostarcza zupełnie innych umiejętności i motywy są zupełnie różne.

Morderstwo popełnione z pasją zamiarem bezpośrednim i pośrednim. Motywem kwalifikacjach nie ma wpływu. Sprawca jest w wieku 16 lat zdrowy fizycznie osoby. Jest to przestępstwo przewidziane w artykule 107 kodeksu karnego. W drugiej części tego artykułu przewiduje specjalną strukturę – w imieniu Komisji zbrodnie przeciwko 2 lub więcej osób. Kiedy zabijanie odbywa się w ogniu namiętności, osoba, która popełniła go, to najlepiej wziąć wysoko wykwalifikowanego prawnika, który będzie w stanie w pełni analizować przestępstwa, a sąd, aby udowodnić, że był całkowicie ze względu na nadmierne emocje – będzie to znacznie zmniejszyć karę.