627 Shares 6420 views

Jakie powinny być Okucia drzwi

Nowoczesne drzwi wewnętrzne należy wykonać nie tylko jego bezpośredni cel, ale także udekorować pokój, w którym są zainstalowane. Produkty te są ważne. Dlatego konieczne jest, aby kupić drzwi, który jest nie tylko dobrej jakości i wysokiej jakości, ale również z powodzeniem dopasować do wnętrza pomieszczenia.

W tym przypadku wielką uwagę należy zwrócić na akcesoria. Konieczne jest, że słaba jakość mebli nie dostać się do drzwi solidnie gdzie będzie wyglądać śmiesznie. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednie elementy danych. To nie są szczególnie istotne pozycje jak zamki, klamki, uszczelki, zawiasy wpływa na żywotność drzwi. Jest to niezawodny faktem. Większość obciążenia bierze okucia drzwiowe. Jak wybrać zostanie wyjaśnione później. Jego jakość należy zwrócić szczególną uwagę. Drzwi rynek sprzęt jest bardzo zróżnicowana i oferuje szeroki zakres. Kategoria ta obejmuje również zawory, oczy, łańcuchy, uchwyty, zamki i samozamykacze.

tworzywo

Przy wyborze sprzętu do drzwi, które odgrywa ważną rolę, z którego jest wykonany. Oznacza to, że powinien on wziąć pod uwagę materiał, z którego jest wykonany, jak również jego właściwości wytrzymałościowe. Jeden wspólny materiał jest mosiądz. Posiada szereg atrakcyjnych właściwości dekoracyjnych i operacyjnych. Od okazuje się wspaniałe akcesoria. klamki mosiężne nie rdzy i trwałe. są one również na stałe zachować atrakcyjny wygląd. Zawiasy tego materiału są polerowane lub chromowane. Takie okucia drzwiowe mogą być również wykonane ze stopów stali, które są pokryte miedzią. Pętle te posiadają wysoką wytrzymałość i są drogie. Dlatego produkty te lepiej jest zainstalować na drzwiach.

meble drzwi wykonane ze stali nierdzewnej, jak i różnych stopów cynku lub aluminium. Cena tego produktu zależy od kosztu materiału. Najbardziej przystępne – to akcesoria wykonane z aluminium, a następnie stali. Najdroższe koszt, to urządzenie jest wykonane z mosiądzu lub brązu.

obróbka powierzchniowa

Ważne jest również w tym przypadku. Aby zachować siłę drzwi metalowe być pokryte z bardzo cienką warstwą złota, chromu, niklu, a nawet z cyrkonu. Czasami jest używana specjalnie utworzone w procesie utleniania lub tlenku anodowanie filmu. Satynowy chrom i są bardzo kosztowne. Najbardziej przystępne – produkty, które są malowane lub lakierowane, farba lub lakier nakłada się na uprzednio polerowanego mosiądzu.

zawiasy drzwiowe

Istnieją różne wersje tych narzędzi: wkręcane, ściennych i połączonych. Należy również rozważyć. Rozważmy każdy typ w szczegółach:

  1. Zawiasy śrubowe składają się z małych cylindrów śrub bocznych. Są one montowane na drzwiach i oknach. Następnie cylindry są wkładane jeden w drugi. Te produkty są odpowiednie do skrzydła drzwi o wadze 20 do 50 kg.
  2. Zawiasowe pętle – płytę z otworami po bokach. Podczas instalowania drzwi, jedna płyta jest przymocowana do skrzynki, z drugiej – do skrzydła drzwiowego.
  3. Połączone w pętli. Pomagają one ustawione drzwi otwierane w prawo lub w lewo. To dość wygodne urządzenie. Jeśli drzwi powinny być otwierane na prawą stronę, zawiasy znajdują się na odpowiedniej strony człowieka stojącego przed nią. A jeśli w lewo, a potem, oczywiście, na odwrót.

Na sprzedaż są drzwi z zawiasami zestawów, otworzyć drzwi w żądanym kierunku. Upraszcza to problem z przeprowadzenia ich instalację. można kupić anty-zawias dla dodanych urządzeń ochronnych. Elementy te są bardziej wiarygodne.

Przy drzwiach, co do zasady, zestaw 3 pętle. Powinno to odbywać się na podstawie rozmiaru i wagi skrzydła drzwiowego. Jeśli niestandardowych rozmiarach, a następnie 4 na wewnętrznych drzwiach ustawione 2-3 równoodległy pętli.

judasz

To urządzenie jest bardzo użytecznym elementem. Jego podstawowym celem ustawienie dyktuje instalację i użytkowanie – oznacza kąt patrzenia. Pożądane jest, aby było co najmniej 120 stopni, a najlepiej – 180. Lepiej jest wybrać szklane oko. Ponieważ tworzywo sztuczne jest łatwo uszkodzony, porysowany i staje się bezużyteczny.

długość oka musi zbliżyć grubość drzwi. Sprzedaż tych produktów mają z regulacją długości. Nadają się do każdych drzwi. Istnieje szeroka gama urządzeń transmisji danych. To wszystko zależy od indywidualnych pragnień. Aby to wygodny w użyciu oka, przed instalacją konieczne jest, aby określić jego lokalizację na płytę drzwiową.

narthex

Ten element jest ustawiony do dalszej ochrony pomieszczeń od hałasu zewnętrznego i zatrzymuje ciepło. Zamknięciu szczeliny między ościeżnicą a plandeką, zapobiega wnikaniu przeciągów i dźwięki drzwiami. Jeśli zainstalowany jest ganek, w tym przypadku, pętla może być wkręcane tylko.

Łańcuchy i zamki

Ważne jakość sprzętu – wytrzymałość i niezawodność. W tym celu konieczne jest, że urządzenie to zostało wykonane z metalu o wysokiej wytrzymałości. Śruby również w tym przypadku musi być dodatkowo wzmocnione.

zamki

To metalowe drzwi znacząco wpływa na bezpieczeństwo domu. Dlatego urządzenia te wymagają szczególnej uwagi. Blokada do drzwi wewnętrznych mogą być elementarne. Zapewnia niezbędną prywatność wewnątrz.

Ale zakup określonego sprzętu do drzwi należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością. Ze względów bezpieczeństwa, instalacja dwóch takich urządzeń. Najlepszym rozwiązaniem do ochrony przed hakerami to połączenie do dźwigni i cylindrów zamków. Jest to najlepsze rozwiązanie. Rozważmy każdy z nich w szczegółach:

  1. Blokada dźwigni. składa się ze specjalnych płyt, które są umieszczone w obudowie urządzenia. Jego zasada działania jest taka, że kiedy klucz jest włożony do zamka, zęby powinny odpowiadać talerze. Jeśli nie ma mecz z przynajmniej jednej płytki, że nie można otworzyć określonego urządzenia.
  2. Zamek bębenkowy – urządzenie blokujące, w którym wzór zawiera mechanizm cylindra. On jest ważnym elementem. W celu otwarcia urządzenia należy wywołać cylindry mechanizm przyodziany w pewnej kombinacji.

rada

Zamki do drzwi muszą być zakupione od jakości materiałów od sprawdzonych producentów. Aby zapewnić bezpieczeństwo nie jest istotne oszczędności w domu.

wynik

Po przeczytaniu powyższego, każdy będzie w stanie określić właściwego wyboru dla tych produktów. Zapewni to niezbędne estetyczne i wydajnością właściwości drzwi. Należy również pamiętać, że jakość jest wiarygodne, a okucia do drzwi, opinii z których tylko pozytywne.