416 Shares 2148 views

Jak i co można zrobić, garnek do kwiatów własnymi rękami

Artykuł mówi o tym, jak zrobić garnek do kwiatów własnymi rękami, aby dopasować ogólną domu decyzja projektowa. Ponadto, czytelnik dowiaduje się, jak zrobić doniczki z dostępnych narzędzi, nie wydając pieniędzy, az drugiej strony, korzystając wycofanych z eksploatacji przedmiotów gospodarstwa domowego.

Zrób puli kwiatów własnymi rękami z naczyń metalowych

Przestarzałe wiadra, konewki, garnki i czajniki może być doskonałym materiałem wyjściowym do produkcji doniczki. Głównym wymaganiem dla tych pojemników jest obecność otworów w ich dnie, nadmiaru mocy wilgoci. Dlatego bezpośrednio po użyciu wiertła lub stempel duży gwóźdź od dołu w wiadrze lub przesuwać kilka dziur. Potem przychodzi kolej na prace projektowe. Można używać zwykłych farb, malowany garnek obok własnych upodobań. I można używać starych płyt CD-ROM, podzielili je na kawałki około 3 centymetrów. Trzymać je w górnej części zbiornika, można stworzyć niesamowity design puli. Możliwa do decoupage korzystać z innych opcji, takich jak te, jakkolwiek zdobią butelki, pudełka i inne meble do domu.

Pot zapisów

Ze starych zapisów odtwarzacza można również uzyskać oryginalną donica. Ich własne ręce, aby to całkiem proste. Nawiasem mówiąc, otwór w tej donicy nie będzie musiał prodelyvat. Więc jak zrobić doniczce z płytą może być metoda ogrzewania plastik, konieczność opanowania metalową osłonę do konserwowania warzyw w słoikach, paznokci i hakiem z długim uchwytem. Pokrywa powinna być wcześniej, aby zrobić dziurę w którą może wejść haczyk. Pokrywa jest stosowana do płytki, tak, że otwory są wyrównane. Otwór pokrywy boczne pobliżu paznokci jest stosowana wraz płaszczyzna haka jest włożony w otwór, który Kostka paznokci. Teraz urządzenie to płyta jest utrzymywana w pozycji równoległej do podłoża poziomu. Jest to konieczne, aby ogrzać płytę nad elektrycznie lub gazowo. straci swoją postać, jej krawędź jest zawieszony piękne Składany Podobnie jak ugięcia grubości materiału sztywnego. Gdy żądany wynik jest osiągnięty, płyta grzejna jest zatrzymany. Teraz trzeba tylko przykryć garnek kwiat, ręce zapisów tworzonych przez farby. Można również tworzyć nierówne użyciu tynku, szpachlówki, gliny lub gliny.

Duże donice

W przypadku dużych zakładów wymagają dużej pojemności. Sprzedam dużą pulę w sklepie nie zawsze działa: nie nadaje się do sprzedaży, to jest niewygodne w transporcie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest możliwe stworzenie takiego garnka siebie. Istnieje kilka opcji do tworzenia dużych donicach:

1. Zastosowanie jako puli starej wsi dużym żeliwa, w którym nasi przodkowie gotowanych potraw w piekarniku. Mogą być bardzo ładny kolor, przekształcając go w wyjątkowym naczynia na kwiaty.

2. Może być stosowany jako składnik o dużej pojemności garnka z kilku małych. Odbywa się to w następujący sposób: dwa identyczne garnki wyciąć dno, połączyć je z miejsc, w których są wykonane nacięcia, dno pasty (lub ustalenia) duży płaski talerz – to duży garnek wysoki jest gotowy, to jest bardzo łatwe do palmy, cytryny lub inne duże zakłady.