610 Shares 8021 views

Arthur Sharifov: Prank, matematyka, przestrzeń

W naszym świecie informacji trudno jest znaleźć osobę, aby odkryć coś naprawdę użytecznego w zakresie edukacji, szczególnie w Internecie. Znalezienie przydatnych i ciekawych treści zazwyczaj zapobiega stertę śmieci informacji, że jest zrzucana do użytkownika w formie reklamy kontekstowej, tytuły głośnych i bezużyteczne treści.


W takich okolicznościach dana osoba ma do przeglądu ogromną liczbę miejsc, kanałów YouTube, blogów i innych źródeł, zanim znajdzie się naprawdę przydatne i pouczające treści, które będą coraz ciekawy do oglądania. Jeden z autorów takich treści jest Arthur Sharifov.

życiorys

miejsce urodzenia Artura można uznać za Ukrainą, ale ich działalność, zaczął i trwa do dziś w Moskwie. Po szkole Sharifov Arthur chciał iść do szkoły teatralnej, ale później zmienił zdanie i wstąpił na Uniwersytet Stanowy Wydział Matematyki Moskwa.

Głównym tematem pierwszego kanału YouTube, który stworzył Arthur Sharifov – Prank. Nie przyniosły wiele sukcesów autora, jednak zebrane pewną liczbę widoków. Kiedy Prank przestały być popularne, Artur znalazł swoje prawdziwe powołanie – popularny science show. Pierwszy film, który przyniósł sławę Arthur jest film na kanale YouTube QWERTY, dedykowany do nauki i wszystkiego, co z nią związane. Film nazywa się „Dlaczego nie można dzielić przez zero?” W tej chwili ma około 700 tysięcy wyświetleń. Od tego czasu zaczął karierę jako czołowy Arthur Sharifov i autor popularnej science show.

kanał QWERTY

W tej chwili QWERTY jest jednym z najbardziej popularnych naukowy rosyjski kanał YouTube. Jednak pod koniec 2015 roku było jeszcze tylko rozwija kanał, który odbył się konkurs na najlepszego mistrza. Arthur Sharifov zdecydował się wziąć udział w tym konkursie, który był bardzo udany dla niego.

W zwycięstwie Arthur zaczyna strzelać i produkować swoją własną audycję poświęconą matematyki na kanale QWERTY. Filmy są bardzo popytu w tej chwili, niektóre z nich mają ponad milion widoki, i Artur postanawia utrzymać show na własnym kanale. W tym współpracy z QWERTY zakończeniu Arthur Sharifov całkowicie przekształca się w jego własnym kanale, który nosi jego imię.

własny kanał

Arthur na swoim kanale w dalszym ciągu produkować filmy o nauce, ale obecnie tematem filmów nie ogranicza się do matematyki. Kanał ma film o zupełnie różnych tematów: przestrzeni, świadomego śnienia, zwłaszcza luster i równoległych wszechświatów.

Warto wspomnieć, że wszystkie filmy Arthur pełni uzasadnione z punktu widzenia nauki, ponieważ jest zawsze starannie zbiera i analizuje wszystkie dane, zanim zaczniesz nagrywać wideo w określonym temacie.

Jest również ważną rolę w popularyzacji kanał odegrał film poświęcony matematyki szkolnej i przygotowanie do egzaminu i Oge. Arthur często produkuje film z analizą wielu skomplikowanych zadań, które jest bardzo ważne dla studentów na kilka miesięcy przed egzaminami.

Konkludując

W tej chwili Arthur Sharifov aktywnie zaangażowany w rozwój własnego kanału, a także prowadzić do pozycji jednego z najbardziej popularnych kanałów YouTube – DaiFiveTop CIS. Jego film zdecydowanie zalecane dla wszystkich, którzy korzystają z przydatnych i ciekawych treści edukacyjne.