641 Shares 2710 views

Mąż Ksenia Sobczak Maxim Vitorgan

Mąż Ksenia Sobczak Maksim Vitorgan – pierwszy i jedyny mąż teledivy. Na samym Maxim żonaty z Xenia jest trzeci, ale to nie przeszkadza każdy z kochanków.


maksyma

Mąż Ksienija Sobczak – syn znanego i popularnego aktora czasach sowieckich Emmanuel Vitorgan. Facet dorastała w środowisku aktorskim, dzieciństwo było spektakli, kochał teatr i oczywiście poszedł w ślady swoich rodziców. Maxim Vitorgan ukończył GITIS, pracował w różnych teatrach Moskwy, starałem się działać w filmach. Link do gry w teatrze jest jeszcze rozpoznany Maxim. Mąż Ksienija Sobczak gra w filmie, ale teatr kocha. Dzisiejszy sukces przyniósł aktorowi filmowanie „Election Day”, „Radio Day”, „Co ludzie myślą.” Ponadto Maxim prowadzi pokazy dla dzieci w telewizji i przytulną atmosferę w tej roli.

Xenia

Skandalicznie znany prezenter telewizyjny Ksenia Sobczak zasłynął jasny charakter w świecie show-biznesu i śmiały wygląda szokujące zachowanie. Córka polityki Petersburg Anatolija Sobczaka, Xenia, od dzieciństwa został dobrze przyjęty w najwyższych kręgach społeczeństwa, wzrosła w otoczeniu sławnych ludzi i wchłania życie osób publicznych. Kariera w telewizji, zaczęła z rolą lidera w serialu „Dom-2”, a następnie zaczęły się pojawiać w innych projektach. Ksenia Sobczak mąż spotkał ją na jednym z pokazów, który prowadził dziewczynę.

znajomy

Mąż Ksenia Sobczak Maxim Vitorgan pierwszy zobaczył swoją przyszłą żonę w projekcie telewizyjnym, który przybył wraz ze swoją dziewczyną. Xenia prowadził program, w którym para spotkała i dopiero przy założeniu, że w przyszłości ich związku doprowadzi do małżeństwa. Ingerowania w spotkaniu roboczym w sprawie wieców opozycji, które w tym czasie nie przechodzą Xenia, młodzi ludzie rozumieją, że chcą być razem na zawsze. Maxim wykonane propozycję Xenia, należycie stojąc na jednym kolanie i prezentacji pierścień, do którego dziewczyna odpowiedziała: „Tak”. Fakt, że kochankowie postanowili się pobrać, nie wiem, nikt, nawet najbliżsi przyjaciele młodych. Wesele odbyło się w ścisłej tajemnicy, nawet przed ceremonia zmienił Urząd stanu cywilnego, które zamierza podpisać, bo zdała sobie sprawę z informacji wycieku w tabloidach.

ślub

Ceremonia ślubna odbyła się w tajemnicy, jak planowano. Na jego decyzję, aby wziąć ślub i mieć ślub pary ogłoszonej publicznie podczas premiery filmu w Moskwie, kiedy wszyscy uczestnicy uważali, że zaproszony na premierę, a nie na obchody weselu. Wiadomość, że Maxim Vitorgan – teraz mąż Ksienija Sobczak, zdjęcie z wesela, zaszokował opinię publiczną. Natychmiast pogłoski, że małżeństwo jest zawierane przez obliczenia, Xenia chcą to małżeństwo dochodzić sami w stanie mężatką, a Maxim upragniony status żony. Ale mijają dni, lata z rzędu, a para razem nie zamierza odejść. Premiery, wystawy, praca, kariera – wszystko dzieje się jak zwykle, para Vitorgan-Sobczak, a wszystkie plotki ucichnie, nie znajdując potwierdzenie.

dzieci

Nieważne, jak próbuje dziennikarzy, aby rozważyć wyjątkową brzuszek pod ubraniem Xenia nie jest jeszcze możliwe. Fakt, czy para planuje mieć dzieci, Sobczak zawsze odpowiada wymijająco: „To nie planuje, ale kiedy chcemy – nie wiemy.” Maxim Vitorgan mieć dzieci z pierwszego małżeństwa – syna i córkę, więc rodzić do innego dziecka, jeśli obecna żona, nie ma znaczenia. Dopóki para osiada mu życie, uczestniczy imprezy integracyjne, wycieczki, i podane do pracy. Niedawne przejęcie rodziny – mieszkanie – według ojca Maxim, Emmanuel Vitorgan i obejmuje pokój dla dzieci. Fakt ten jeszcze bardziej podgrzał ciekawość dziennikarzy, ale aby dostać się do prawdy jeszcze nie udało się nikomu. Pamiętając ostatnie wypowiedzi teledivy, możemy stwierdzić, że nie zamierza zostać matką, ale te słowa były w przeszłości, przed ślubem. Teraz to się zmieniło życie, żonaty, i stał się pani Ksenia Sobczak moc. Mąż, dzieci – to główne wartości i sens szczęścia damskiej, są one obecnie przekonany z własnego doświadczenia były blond skandaliczne. W związku z tym nic niezwykłego się stanie jeśli para nagle ogłosić, że dziecko już się urodziło. Aby powtórzyć doświadczenie z tajnego małżeństwa na pewno będzie trudniej ukryć ciążę, ale jest możliwe do przeprowadzenia takiej operacji, a także z silnym pragnieniem.