689 Shares 3618 views

Syn Żanna Friske Plato Shepelev będzie żyć z jego ojciec i dziadek spacerował z

Czasami los przedstawia przykrych niespodzianek w niespodziewanym momencie najbardziej. Dzieje się tak, nawet z ludźmi udanych, bogatych i sławnych. Żanna Friske – piosenkarz, gospodarz i aktorka, znana dla każdego naszego rodaka. szczęście jego kobieta jest zbudowany w dorosłość, a po kilku latach nagle zmarł na raka. Syn Joanny – Platon Shepelev – bardzo podobna do matki. W miarę jak dziecko rośnie i rozwija się dzisiaj iz którymi żył?

Miłość, z której rodzą się piękne dzieci

W odróżnieniu od wielu naszych kolegów Żanna Friske całej swojej kariery w skandali rodzinnych głośnych i nie brał udziału w żółtych stronach prasy jest rzadkością. Romans z mężczyzną w jej życiu, oczywiście, były, ale zaraz po urodzeniu piosenkarka nie może być rozwiązany przez długi czas. Z gospodarz radiowego Dmitriem Shepelevym Jeanne rozpoczęła związek w wieku 38 lat. Wkrótce po rozpoczęciu powieści kochankowie nie jest już aktywnie uczestniczyć w pracy i życiu społecznym. Następnie Jeanne z widocznym brzuchem i wszyscy polecieli do Miami. Dlaczego my? Friske wielokrotnie byłem w Miami przed zajściem w ciążę, a ona lubiła. W rozmowie z Jeanne powiedział, że to nie zawsze jest dobra pogoda.

Ciąża była dobra, Platon Shepelev urodził się 7 kwietnia 2013 roku w jednej z najlepszych klinik lokalnych. Po śmierci Jeanne w prasie krążyły pogłoski o jego chorobie dowiedziała się podczas ciąży. Według niektórych źródeł, Jeanne miał wybór – aby natychmiast rozpocząć leczenie i stracić dziecko lub czekać na jego urodziny i ryzykując własne zdrowie.

konflikty rodzinne, Friske Shepeleva

Oficjalnie choroba Jeanne rozpoczęła się po urodzeniu dziecka. Była traktowana w różnych szpitalach. W między kursów byłem w domu z rodziną i opiekować się synem. Platon Shepelev przy urodzeniu otrzymała imię ojca, choć jego rodzice nie byli małżeństwem. Dmitry mieszkał również z Joan i małych dzieci, ich stosunki były dobre. Ślub przełożono Friske odzysku.

Ale los postanowił inaczej. Leczenie kontynuowano Jeanne czasy naprawdę nic lepszego. W 2015 roku, w lecie, Dmitry Shepelev z synem udał się na wakacje w Bułgarii. Jeanne zmarł w czasie, gdy jej rodzina była w ośrodku. Fakt ten gniew rodziców wykonawcy. Jej ojciec – Włodzimierz Friske – powiedział Dmitrij właśnie uciekł z jego umierającej żonie. On sam Shepelev później uzasadnić, że nie oczekuje się, że faworytem nie będzie tak szybko, a zaplanowano wyjazd do sześciu miesięcy przed tragedią. To wyjaśnienie nie spełniają rodzice Jeanne, konflikt nabiera tempa. Dmitrij wyraził chęć podniesienia samego dziecka. Sytuację pogarsza fakt, że Platon Shepelev, syna Żanna Friske – jedynego bezpośredniego następcy wykonawcy.

Miesięcy-długie konfrontacji między stronami konfliktu w warunkach ekstremalnych. Shepelev nie dał synowi komunikowania się z dziadkami i rodzicami Friske rodziny nie przestaną narzekać we wszystkich przypadkach, a czasem nawet osobiście znieważony Dmitry. Zgodnie z mężem cywilnej Joan Platon nawet próbował porwać.

Rozejm na przyszłość

Aby osiągnąć wzajemne zrozumienie i Dmitry Shepelev Vladimir Friske dopiero w sądzie. Komisja zdecydowała, że specjalne Plato może spotkać się z krewnymi matki kilka razy w miesiącu. Niniejszą decyzją, ojciec Jeanne był zadowolony. Teraz dziecko jest regularnie widać z jego babcia, dziadek i ciotka domu. W tym przypadku polega Platona, jak poprzednio, z Papieżem, Dmitriem Shepelevym. Rozmowy radiowe że poważnie myśli o edukacji i rozwoju dziecka. Platon Shepelev, syn Żanna Friske, w tym roku, powiedział swój okres trzyletni. W tym samym czasie codziennych czynności i sportowe szkolenia. Nie zapomnij Dmitry i każdego dnia, aby powiedzieć synowi o jasnej i utalentowanego matki.

rodzice Plato kontynuować swoją karierę?

Dziś syn Żanna Friske zaledwie trzech lat, a on jest już sławna. Ciotka Platon kładzie na swojej stronie w sieci społecznych kolaże zdjęć siostrą i siostrzeńcem. Ten dzieciak naprawdę jest bardzo podobna do mojej matki jako dziecko. Jest synem zawodowego Jeanne Friske powtórzyć? Shepelev Platon, którego dzisiaj zdjęcia tak często widać w magazynach mody, jest zbyt mała, aby zdecydować, kto chce być w przyszłości. Ojciec chłopca, Dmitry, chce dać jego syn dobrą edukację i wszechstronny. A kto być i co robić, niech sam Platon wybiorą w przyszłości.