592 Shares 8597 views

Najlepszy koreański thriller. Filmy-Adventure Koreański

Top koreańscy bojownicy są coraz popularniejsze w naszym kraju, a ich jakość nie jest gorsza od hollywoodzkich hitów. Prace twórców azjatyckich już dawno stały się znaczącym wydarzeniem w światowym kinie. Jeśli nie są zaznajomieni ze zjawiskiem nowych bojowników koreańskich, obejrzeć kilka filmów ze zbiorów, które oferujemy. Fani gatunku z pewnością się spodoba.


"The 38th Parallel" (2004)

Najbardziej popularnym zawodnikiem. Korean Film o wojnie, autentyczne, z wielką dbałością o ogromnych bitew. Film jest opowieścią o zwykłej rodzinie i dwóch braci, którzy należą do krwawej maszynce do mielenia mięsa. Poprzez swój los widza zrozumieć bezsens i okrucieństwo wojny domowej, w której obie strony zawsze stracić. Fani porównać ten zespół z spilbergovskoy „Szeregowiec Ryan”.

„Ajeossi” (2010)

Ta historia jest często porównywany do „Leon”, na początku filmu, a prawda jest nieco podobny, ale nie można nazwać bliźniaków. Wspólny wzór – morderca, dziecko i banda krwiożerczych bandytów. Ale w rękach koreańskiego reżysera Lee Jeong-Bohm oklepane fabuła zaczęła grać w nowy sposób. Film oparty jest na wysokim poziomie – dynamika, sceny akcji i walki zadowoli fanów gatunku.

"Oldboy" (2003)

Jest to bez wątpienia najbardziej znany bojownik z naszej listy. Nie każdy wie, że ten film jest częścią trylogii, „Revenge”. Dwa kolejne filmy – „Pan Zemsta” i „Pani Zemsta” nie jest mniej interesujące, choć nie tak dobrze znany naszej publiczności. Po 10 latach, Hollywood próbował powtórzyć sukces Koreańczyków, ale remake nie mógł przekazać atmosferę oryginalnego filmu i był zaskoczony tą różnicą, że w niewyszukany widza, nie rzucający tworzenia Patsch Chan-wook. Quentin Tarantino nazwał film „absolutnym arcydziełem”, a miliony widzów w całkowitym porozumieniu z nim.

"Memories of Murder" (2003)

Ten film koreański reżyser Pont Junhui jest często porównywany do „Zodiac” i „rodzina”, a nie na korzyść tego ostatniego. Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach i opowiada historię maniak zabija kobietę w prowincjonalnym miasteczku. Miejscowa policja nie lubią tradycyjną filmową detektywa i znaleźć winnego nie jest to łatwe.

"Shiri" (1999)

Próbując reżysera Je-Kyu Kan usunąć wielki film akcji, oczywiście, to był sukces, a film o konfrontacji koreańskich służb specjalnych w ojczyźnie ogarniętej „Titanica” na popularności. Fabuła jest prosta: na terytorium Korei Południowej Hee wszedł niebezpiecznego terrorystę. Celem agentów lokalnych – w celu neutralizacji niebezpiecznego przestępcę.

"The City of Violence" (2006)

Taśma opowiada historię przyjaciół z dzieciństwa, którzy prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa towarzysza. Kaskader i pedagog Taekwondo Du Hong Jung umieścić wszystkie sceny walki sam grał główną rolę, więc film jest prawdopodobne, aby odwołać się do fanów sztuk walki.

"Dirty Carnival" (2006)

Nawet banalny film o gangsterów Koreańczyków można zastosować pod nową postacią. Główny bohater – mały narybek w gangu. Aby zbliżyć się do szefa, że jest gotów do wykonywania złożonych zadań.

"Wojownik" (2001)

Wydany w 2001 roku historyczny thriller „Wojownik” był najdroższy koreański filmu w tym czasie. A pieniądze zainwestowano nie na próżno, dziś, film jest uważany za klasyka współczesnego kina azjatyckiego i dość niezawodne narzędzie do badania historii 14 wieku. Jest on oparty na prawdziwych wydarzeniach historycznych, wszystkie postacie są realistyczne i rozmawiać w ich własnych językach i dialektach.

Ekran włącza się do walki o władzę w Chinach. Koreański oddział żołnierzy musi uratować księżniczkę, została schwytana. Śledzić losy bohatera ekscytujące, ale końcówka nie pozostawia nikogo obojętnym.

„Uznanie zabójcy” (2012)

Ten film wciąga widza nie tylko sceny akcji, ale także intrygującą fabułę. Po wydychanym przedawnieniu, maniak publikuje autobiografię, która szczegółowo opisuje morderstwa. Choć autor realizować mściwych krewnych, na scenie pojawi się kolejny winowajca. Działka jest pełna niespodziewanych zwrotów i przyciąga nawet najbardziej wymagających odbiorców.

"Boom. Ostateczna broń" (2011)

Koreańscy bojownicy historyczne zawsze miał wielu fanów. Na tle pięknej scenerii i wspaniałych kostiumach Joseon ery historia rozwija wsi łucznika nas, którzy muszą uratować swoją siostrę z dynastii mandżurskiej gangu. Biorąc łuk ojca, bohater idzie po odłączeniu przestępców w Chinach. Pogłoski o wielkiej łucznika szybko dotrzeć Dzhushinta dowódcę, który decyduje się zneutralizować zagrożenie.

"Taoistycznych mag Jung Woo Chi" (2009)

Czarodziejski flet, demony i mag przerywania na ulicach współczesnego Seulu. Wesoły i dynamiczny film akcji fantazji zanurza widzów w autentycznej koreańskiej mitologii. Po obejrzeniu filmów, które są najbardziej pozytywne wrażenia – to lekki, zabawny, ma dużo żartów, fajnymi efektami specjalnymi, walki, akrobacje i prawdziwej magii.

„Dobry, zły i zakręcony” (2008)

Top bojowników koreańskich zawsze były moim punktem kulminacyjnym. Film wyróżnia się z tłumu. Dziwna nazwa w pełni oddaje jego charakter. Oto thriller, komedia i … western. Akcja toczy się w Mandżurii 19 wieku, gdzie znajdują się oszustem, myśliwym i rabusie. To prawie parodia westernów wygląda łatwo i nie wydaje się głupie.

mydła

Omija wiele ulubiony gatunek i koreańskich oper mydlanych. Przygoda nie jest często spotykane wśród podobnych produktów telewizyjnych, ale jest coś do zobaczenia.

  1. "City Hunter" (2011). Wideo w tej serii nie jest daleko w tyle w jakości filmu fabularnego i fabuła nie pozwala oderwać się od widoku na chwilę. Od głównego bohatera próbuje rosnąć maszyną do zabijania, ale chciał, aby wybrać swój własny los.
  2. "IRIS" (2009-2013). Ten thriller szpiegowski. Koreańskie zapleczu przybysze rekrutacyjnych. W tym dramacie, można zobaczyć pościgi samochodowe, strzelaniny i tajne miłość. Dwóch przyjaciół dołączył do super-tajnej organizacji i musi uratować świat przed zagrożeniem nuklearnym.
  3. "Uzdrowiciel" (2014-2015). Ta nowoczesna seria opowiada historię tajemniczego kuriera, który marzy o własnej wyspy i nigdy nie zabija ludzi. Pewnego dnia spotyka dziewczynę Chae Yeon Shin i wybuchła między młodych ludzi lubić czyni zawody wykorzystywać swoje zdolności bojowe w najszerszym.
  4. "Cruel City" (2013). Na pierwszy rzut oka, to jest całkiem normalne fighter – Koreańska policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa swojego przyjaciela, który pracował pod przykrywką. Ale dynamiczna fabuła nie pozwala widzowi nudzić.
  5. "East of Eden" (2008). Ta seria jest poświęcona 50. rocznicy jednej z centralnych kanałów koreańskich, więc sił i środków do niego nie pożałujesz. Opowiada historię o nieubłaganego wroga i pragnienie zemsty, który zakradł się przez całe życie.
  6. "Il Ji-Mae" (2008). thriller historyczny. Koreański Robin Gud przyszedł ku ich upodobań.
  7. „Królestwo Dwóch Serc” (2012). Temat konfrontacji z Korei Północnej i Południowej wydaje się być niewyczerpana. Ale czy to naprawdę bardzo różne mieszkańcy tych krajów od siebie?
  8. "Ghost" (2012). W tym czasie dzielni Koreańska policja badają zbrodnie w sferze wysokich technologii. Od pierwszych minut ponurej atmosferze serii chwyta widza.
  9. „Jesteś otoczony” (2014). Doskonałym przykładem udanej przeplatanie różnych gatunków. Detektyw, thriller, komedia – wszystkie elementy harmonijnie spojrzeć na fascynującą historię czterech młodych policjantów.

Teraz można oglądać najlepsze filmy. Przygoda, koreańskie filmy i serial na pewno nie pozostawi obojętnym. Miłego oglądania!