224 Shares 7542 views

Narty na łyżwach oczywiście dostępne dla wszystkich

Wraz z nadejściem zimy i śniegu, musimy pamiętać o sportach zimowych. Aktywnych ludzi, którzy wolą na świeżym powietrzu, ale nie w domu, można jeździć na nartach i opanować technikę jazdy na łyżwach. Wymaga to specjalnego toru i odpowiedni sprzęt: narty, buty do jazdy na ruch, obsada, kijki. Ale pierwszą rzeczą, że trzeba – to, oczywiście, twoje pragnienie i chęć do nauki.


Jeśli to możliwe, to lepiej, aby przyłączyć się do sekcji narciarskiej, które zapewniają wszystko, czego potrzeba i profesjonalny trener nauczy Cię techniki jazdy kurs Ridge. Zacznijmy od tego, że możesz być pewien, że masz, można jeździć na nartach na łyżwach udaru wynajętym. Jest to dobra okazja, aby rozwiązać problem dodatkowych kosztów, jak w przypadku niepowodzenia wysiłków nie przyjdzie rozczarowanie i żal w sprawie funduszy przeznaczonych na sprzęt. Jeśli jesteś zdecydowany nauczyć się jeździć na nartach i jeździć opanować tę technikę, najpierw musimy zrobić wycieczkę do sklepu i kupić narty na łyżwach udaru.

Aby to zrobić, można poprosić o pomoc profesjonalnego doradcy w sklepie lub wiedząc, wszystkie szczegóły, wybierz sam nartach. Istnieją dwa rodzaje: narciarstwo klasyczne i grzbiet. Oraz w celu rozróżnienia pomiędzy nimi, trzeba znać ich różnice. Wizualnie nart do jazdy na udar różnią zaokrąglony czubek i obecność powierzchni krawędzi bocznych. Kant nie powinna być szorstka i nierówna (w szczególności zwrócić uwagę, czy narty nie są nowe, i wziąć je w kasie). Jak również na nartach grzbiet sztywniejsze niż klasyczny.

Narciarstwo powinien wybrać się powoli i podejść do tego problemu z całą odpowiedzialnością, ponieważ będzie to zależeć od zdrowia i bezpieczeństwa podczas chodzenia po nich i pozytywnych emocji. Więc jak wybrać narty do jazdy na udar? , Prosty sposób, że można łatwo zrobić, i ja. Aby to zrobić, należy umieścić narty na płaskiej, stabilnej, twardej ziemi i stać się dla nich równie dystrybucję ich wagi. Narty muszą być wystarczająco sztywny – nawet w sztucznym prądem powinien być bardzo przyzwoity lukę. Ich długość powinna wynosić około 10-15 cm dłuższy wzrost narciarza.

Ponadto, należy wybrać odpowiednie kije. Są one wybierane według wzrostu, ze lepiej dać pierwszeństwo tym, którzy mają szczególne przywiązanie do korekty na nadgarstku.

Przybysze muszą wiedzieć, że te narty są zazwyczaj śliskie. Dlatego, aby rozpocząć, trzeba wybrać utwór z małą niespodzianką. Technika skating na nartach mogą być różne, istnieje kilka opcji: polukonkovy przenieść jednocześnie dvuhshazhny bieganie i jazda na łyżwach kurs bez odpychania (czyli bez słupów). Ważną rzeczą jest to, że waga narciarza na podpórce i na każdym kroku jest przenoszony z jednej nogi na drugą. Stopy, co sprawia, że nacisk, wyginać, a następnie wcisnąć prosto. Nie można jeździć z prostej ciała i stale zgiętymi nogami. Po opanowaniu techniki jazdy na łyżwach, nie chcą wrócić do klasycznej jazdy na łyżwach, na zawsze kochający sport.