246 Shares 9677 views

Nvidia Geforce 9600 GT: karta wideo

Ponad Nvidia GeForce 9600 GT, które bierzemy pod uwagę cechy w dzisiejszym artykule, wielu użytkowników obecne tylko śmiać. Mówią, jest przestarzała we wszystkich aspektach. Niedawno jej marzenie, aby dostać wiele. Dziś Nvidia Geforce 9600 GT Karta graficzna jest rozwiązaniem tanim zbudować komputer do pracy. O dzisiejsze gry można zapomnieć, ale aby zaoszczędzić pieniądze na zakup może być źle.


uszczelka

Karta jest w małym pudełku kartonowym. Przednia część producentów, zazwyczaj w jasnych obrazów, skłania do zakupu. Istnieje również podstawowe informacje o NVIDIA GeForce 9600 GT. Opis przedstawiony dość dobrze poinformowany, ale lepiej jest studiować instrukcję.

Tylna strona zawiera informacje na temat wszystkich cech modelu. Na stronie twarze są producenci loga.

Karta graficzna Nvidia Geforce 9600 GT słynie hojnego pakietu. Pudełko zawiera karta jest:

  • instrukcja;
  • CD ze sterownikami i różnych narzędzi;
  • kolorowy plakat;
  • Zestawy adapterów;

To zasługuje na szczególną uwagę w instrukcjach formułowania Nvidia Geforce 9600 GT. Charakterystyka opisuje bardzo pouczające, które mogą być przedmiotem zazdrości wielu konkurentów. Z tego użytkownik dowiaduje się o wymagania karty graficznej, jego funkcje i wiele więcej.

wygląd

Projekt Nvidia Geforce 9600 GT jest bardzo atrakcyjne, nawet dzisiaj. Zamyka całą powierzchnię przednią układu chłodzenia spod którego tylko wygląda dodatkowe złącze zasilania. Płytka drukowana jest w typowym kolorze zielonym. Jedna strona jest zajęta przez wejścia. Jednak tutaj nie znajdziemy HDMI, a nawet VGA. To ostatnie może być uzyskane przez połączenie adaptera, który jest dołączony. Nvidia Geforce 9600 GT ma tylko dwa porty DVI. To może być przekształcony w HDMI, ale znowu tylko poprzez adapter, który nie jest bardzo wygodne dla wielu użytkowników.

NVIDIA GeForce 9600 GT: Specyfikacja

W sercu karty graficznej jest rdzeń graficzny G94. Ma dobry arsenał jednostek konsystencja i rastrowych. Pracuje z częstotliwością zegara 650 MHz. Transmisja danych odbywa się poprzez 256-bitową szyną.

Pamięć Nvidia Geforce 9600 GT – 512 MB. Rozwój modułów zaangażowanych w firmie Samsung. Typ – GDDR3. Stwierdził taktowania 2000 MHz, ale prawdziwe – 1800 MHz. Można ją podnieść poprzez przyspieszenie.

Zaskakująco, karta grafiki Nvidia Geforce 9600 GT obsługuje pracę w trybie / CrossFire SLI. Istnieje szereg opatentowanych technologii, które rozszerzają funkcjonalność adaptera.

układ chłodzenia

„Zdjęcie” w chłodzenie karty graficznej realizowany jest idealnie. Duży rozmiar pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności przy minimalnym hałasie. Jednak okazało się dość zwarta i zajmuje tylko jeden slot na płycie głównej. Ponadto silne chłodnicy, zainstalowanych jest kilka rur miedzianych, które usuwają ciepło z konstrukcji do chłodnicy aluminium. Ale nie jest to wada w układzie chłodzenia. to polega na tym, że gorące powietrze dostaje się pod kartą graficzną i może być dokręcone ponownie, aby ponownie chłodniejszy wiatr. karta graficzna nawet w trybie czuwania może być rozgrzany do 60 stopni lub nawet wyższy. Układ chłodzący jest w tym przypadku tylko do połowy. Poziom hałasu jest średnia.

produktywność

Pod względem Nvidia Geforce 9600 GT wydajności porównywalnej do jej najbliższych konkurentów. Dzisiejszy mecz, nawet jeśli metę będzie minimalne ustawienia graficzne tylko. Ale z wydań poprzedzających 2007-2008, karta graficzna radzi sobie dobrze.

  • Company of Heroes. Przy maksymalnych ustawieniach graficznych jest 40 FPS.
  • Crysis. Przy wysokich ustawieniach w grze jest 25 FPS. Jeśli wyłączyć dodatkowe efekty i ustawić niższą rozdzielczość, wzrost może osiągnąć więcej niż 10 fps.
  • Prey. Gra nawet przy najwyższych ustawieniach zapewnia stabilne 140 fps.
  • Serious Sam 2. Gra jest popularna w 100+ FPS nawet przy włączonych efektów.
  • Call of Juarez. Przy średnich / wysokich ustawień znajduje się w 60+ FPS. Efekty obezwładniające można nieznacznie zwiększyć liczbę klatek na sekundę.

Teraz wiesz, podstawowe cechy karty NVIDIA GeForce 9600 GT graficznej.