160 Shares 9794 views

„Cordyceps” ( „Tiens”): Opinie lekarzy, użytkownika, aplikacji i dawki

Dobry nastrój, dobry sen, wysoka dostępność i zaopatrywanie w energię na cały dzień – to marzenie każdej osoby. Niestety, nasze zdrowie jest bardzo nietrwały. Ponadto organizm – kompleksowy system, w którym wszystkie narządy są ze sobą ściśle powiązane. Każde naruszenie jednego razu oznaczać uszkodzenie innych. Dlatego należy uważnie monitorować stan zdrowia, aby ją chronić, aby przestrzegać reżimu pracy i odpoczynku i jeść prawo. To nie jest takie proste, ponieważ jakość żywności spada z roku na rok z ostatniego składnika. Coraz więcej produktów w supermarketach pochodzenia chemicznego, nadziewane barwniki i konserwanty. W takich warunkach, ratowania biologicznie aktywne dodatki do żywności. Wiele z nich, a wszystkie one są zaprojektowane, aby zoptymalizować naszą dietę, uzupełnić ją o zestaw niezbędnych pierwiastków śladowych, a tym samym w celu przywrócenia i wzmocnienia organizmu. Dziś będziemy mówić o jednym tylko znanego kompleksu. Ten "Cordyceps" ( "Tiens"). Opinie lekarzy, aby pomóc Ci dokonać wyboru, czy przyjąć, czy nie.

Suplement diety do żywności lub leków?

Podobnie jak wiele innych dodatków, które są dystrybuowane za pośrednictwem sieci firmowej, lek ten ma wyraźny właściwości terapeutyczne. Dzięki optymalizacji systemu zasilania, można poważnie poprawić swój stan zdrowia, a ponadto środek ten działa jako prewencja przed wieloma chorobami. Odżywcze suplement diety – nie leczy, ale daje szansę, aby zapisać swoje zdrowie i zapobiec pogorszeniu. Analizujemy szczegółowo w co stanowi „Cordyceps” ( „Tiens”). Recenzje kilku różnych lekarzy, ale większość ekspertów zgadza się, że te suplementy mogą przynieść pewne korzyści dla organizmu, ale w żadnym wypadku nie powinny być wykorzystywane jako podstawowy sposób leczenia chorób, zwłaszcza bez recepty.

Chiński grzyb

Cordyceps „” – 100% produkt naturalny, który jest wykonany ze specjalnego grzyba, rodzime – Tybet. W rzeczywistości, część gruntów grzyba, który jest wykonany z surowca dla leku, jest bardziej jak trawa. Jest unikalne związek, który obejmuje komórki męskich i żeńskich. Nawet w trudnym klimacie Tybetu grzyba nie tylko przetrwać, ale również mnoży sukces. Jego unikalna konstrukcja jest od dawna stosowane przez tradycyjnych uzdrowicieli. Przy okazji przybył i „Cordyceps” ( „Tiens”) do opracowania leku. Opinie lekarzy nie przeczę właściwości lecznicze tego grzyba, ale podkreślił, że powinien on być stosowany do zapobiegania zamiast na leczenie. Jednak, jak zwrócić uwagę eksperci, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę przeciwwskazania i indywidualnych cech organizmu.

„Wonderful” kapsułka: skład, opinia lekarska

Co to jest lek „Cordyceps”? Ta kapsułka zawierająca grzybni grzyba o tej samej nazwie, jest doskonałym przeciwutleniaczem najsilniejszy ze wszystkich, istniejących w przyrodzie. Ponadto grzybni Cordyceps ma nukleozinovymi stymulujący i właściwości ochronne. Bardzo pomocne w okresach wysokiego stresu psychicznego i fizycznego.

Drugim składnikiem jest D-mannitolu. Substancja ta ma zdolność do odbudowy nabłonka, co oznacza, że wydalają wolne rodniki. Elementy nośne są polisacharydy, które poprawiają funkcjonowanie układu hormonalnego, normalizują krążenie krwi i metabolizm. Szczególnie trzeba podkreślić adenozyny, który jest niezbędny dla normalnego funkcjonowania gruczołów nadnerczy. Ponadto promuje normalny dopływ krwi do ważnych narządów, mózgu, sercu i nerkach. Uzupełniając tę imponującą listę ogromnej ilości mikroelementów, które normalizują przepływ procesów fizjologicznych w organizmie. Przede wszystkim są to wapnia, cynku i selenu.

Opierając się na tym wszystkim wspaniały efekt oznacza, że producent obiecuje „Cordyceps” – „Tiens”. Opinie lekarzy wezwał do leczenia ta informacja jest krytyczna. Eksperci sugerują, że chińskie edulis ma ograniczoną pojemność, więc nie należy postrzegać ją jako panaceum na wszystkie bolączki.

standardowe opakowanie

Najprostszym sposobem, aby zamówić produkty poprzez sieć dystrybutorów, ponieważ nie w każdej aptece zajmującej się sprzedażą suplementów diety, można znaleźć „Cordyceps” ( „Tiens”). Instrukcja zaleca długotrwałe stosowanie tego leku, dlatego bardziej opłaca się wziąć duży pakiet. Skrzynka zawiera standardowy 100 kapsułek. Ponadto, lek uwalnia się w postaci kropelek. Kompozycja jest nieco zmodyfikowane, ale zakres działania nie ulega zmianie. Ponadto Cordyceps ekstrakt, są obecne w kropelkach grzyba Ganoderma, dereń czerwony, Solomon i uszczelnienie miodu grzyb Syangu.

koszt

Na dzisiejszym rynku wiele podrobionych produktów, których ceny mogą być bardzo atrakcyjne, ale właściwe działanie na organizm takich leków nie zapewni. Odnosi się to również do pomocy "Cordyceps" ( "Tiens"). Instrukcja osobny artykuł stwierdza, że dodatek powinien być zakupiony tylko od autoryzowanych przedstawicieli w specjalnych punktach sprzedaży.

Koszt kapsułek opakowania (100 sztuk) – 2200 rubli. Lek ten jest sprzedawany w opakowaniach kroplami 6 fiolek, koszt – 2500 rubli. Pamiętaj, aby poprosić dystrybutorzy pokazać certyfikat dla „Cordyceps” ( „Tiens”). Negatywne opinie często zostawić tych, którzy używali fałszywych leków.

Właściwości i funkcje. opinie

Dziś, wiele osób już próbował narkotyków „Cordyceps” ( „Tiens”). Recenzje produktu zupełnie inny, który po raz kolejny potwierdza potrzebę skonsultowania się z lekarzem, który wybierze leki i suplementy diety dla Ciebie. Główną zaletą tego środka, według lekarzy, jest jego zdolność do zwiększenia odporności organizmu na różne choroby, zwłaszcza tych, które są zakaźne w przyrodzie.

W medycynie ludowej Cordyceps grzyb stosowany jako skuteczny środek przeciw bakterii chorobotwórczych, jak ma właściwości przeciwzapalne. Lek nieco wzmacnia naturalne właściwości grzybni, dlatego jest uważany za skuteczny „Cordyceps” ( „Tiens”). Aplikacja na przeziębienie, jak zauważono przez pacjentów, daje stabilny wynik pozytywny. Odzyskiwanie będzie znacznie szybciej, a choroba pojawia się bez komplikacji.

To narzędzie ma tę właściwość, rozszerzają naczynia krwionośne, co prowadzi do poprawy dopływu krwi do serca i płuc. Regularne stosowanie może poprawić wydajność, zmniejszyć zmęczenie. Jest to szczególnie ważne, aby użyć „Cordyceps” ( „Tiens”) po kuracji antybiotykowej. Stosowanie w okresie rekonwalescencji, w opinii ekspertów, pomaga szybko usunąć toksyny i leki pozostają w organizmie, a produkty ich rozkładu.

Ale to nie wszystko. Ponieważ lek jest w stanie zwiększyć funkcjonalność białych ciałek krwi, ma działanie przeciwnowotworowe. Nie można nazwać to lekarstwo na raka, ale przynajmniej może służyć jako środek zapobiegawczy. „Cordyceps” jest w stanie znormalizować procesy metaboliczne, a zatem ma pozytywny wpływ na zdrowie.

"Cordyceps" ( "Tiens"): Wskazania do stosowania

Lek jest wskazany do stosowania, ponieważ dojrzewania i dalej, bez ograniczenia, ponieważ jest on stosowany, aby zapobiec przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Producenci donoszą o skuteczności tych leków w chorobach narządów i układów:

  • Układ sercowo-naczyniowy;
  • układu moczowo-płciowego, w tym impotencja i bezpłodność;
  • Problemy układu oddechowego, w tym gruźlicy;
  • Uszkodzenie wątroby;
  • Chorób onkologicznych i krwi, jak i chorób autoimmunologicznych.

Ponadto wskazania do stosowania są uważane za każdy stresująca sytuacja. Jeśli spojrzeć na powyższej liście, można by pomyśleć, właśnie sekret wiecznej młodości – „Cordyceps” ( „Tiens”).

Aplikacji (Liczba pacjentów często zaprzeczają producent tego słowa) może być wskazana w profilaktyce niektórych chorób, według lekarzy, ale w każdym przypadku, dodatek ten nie powinien działać w pełnym leczenia. Lekarze zachęcam ich pacjenci nie ufa reklamę, a przed zakupem suplementów diety, należy skonsultować się z lekarzem. Dodatki te mogą same być szkodliwe, a podstawienie odpowiedniego leczenia tych leków może spowodować poważne uszkodzenia.

Przeciwwskazania

Obecność przeciwwskazań dystrybutorów zwykle cichy, chociaż kupujący ma prawo wiedzieć o tym. Przede wszystkim zakazane leku przez pacjentów poniżej 14 lat. Nie ma informacji, że dodatek może być niebezpieczne dla osób cierpiących na choroby serca i układu krążenia. Ma on tendencję do zwiększania ciśnienia krwi, co jest wysoce pożądane w przypadku pacjentów z nadciśnieniem. Wszelkie choroby układu hormonalnego i niewydolności hormonalnej są również jasne, przeciwwskazania do stosowania. Nie można stosować leku w okresie ciąży i laktacji. Jakiegokolwiek pogorszenia stanu zdrowia – jest okazją raz przerywać.

"Cordyceps" ( "Tyanshi"): zastosowanie i dawek

Dzieci starsze niż 14 lat zaleca się przyjmować jedną kapsułkę raz dziennie. Dla dorosłych dawkę zwiększa się do dwóch kapsułek raz dziennie. W takich środków profilaktycznych dawek można stosować do 3 miesięcy, po których trzeba zrobić przerwę na okres jednego miesiąca, a następnie wznowić odbiór. W leczeniu różnych chorób należy użyć zwiększonej dawki. W zależności od nasilenia choroby, do picia 2, 3 lub 6 kapsułek na dzień.

Opinie ludzi

O suplementach diety opinie są bardzo zróżnicowane. Niektórzy, w większości zdrowych ludzi przyjmujących lek w profilaktyce, mówić o pozytywnych wynikach. Konsumenci twierdzą, że stały się one rzadziej chorują od przeziębienia, łatwiej się obudzić rano. Inni wskazują na całkowity brak wyników. Wśród ludzi, którzy próbowali leczyć z pomocą „Cordyceps” różnych chorób, powszechne przekonanie, że ten lek całkowicie zawodzi. Pozytywny wynik może być tylko ci, którzy naprawdę wierzą w to, ale tutaj odgrywa rolę autohipnozy. Więc po raz kolejny przypomnieć, że przed użyciem skonsultować się z lekarzem.

podsumować

Pomimo kolorowych reklam, a cena wystarczająco wysokie terapeutycznych działania „Cordyceps” narkotyku są nadal pod znakiem zapytania. Nie ma wiarygodnych badań, które by je potwierdzić. Oznacza to, że jest to wspólny suplement diety, który dostarcza organizmowi dodatkowej makro- i mikroelementów, a tym samym zwiększa system odpornościowy i jego obrony. Jeśli wystarczająco dużo mocy jest przydatna do dywersyfikacji świeże jedzenie, jeść owoce i warzywa, ser i orzechy, mięso, ryby, zboża, konieczność stosowania tego suplementu jest zredukowana do zera.