734 Shares 4675 views

Lek „Kontraktubeks”: opinie są jednomyślni

Znajomy wzór bólu: skóra kobiet nagle zaczynają pojawiać pasek, który jest popularnie zwane rozstępami. Mogą one wynikać z trzech typów. Niektórzy dają mu subtelne białe paski, inni – jasnoróżową utwór. Najtrudniejszym i nieatrakcyjne opcja – grube fioletowo-niebieski blizny, które mogą rozjaśnić w czasie. Zazwyczaj te wady wpływu na skórę pośladki, brzuch lub piersi, ale mogą one występować w innych częściach ciała. Co jest przyczyną rozstępów (tak właściwie nazywa się ten odcinek)?


Rozstępy – to blizny, które pojawiają się na stronie rozkłada kolagen lub włókna elastyny. Podarte włókna z gwałtownym wzrostem wagi, szybkiego wzrostu, ciąży i okresie dojrzewania. Blizny nie zależą od uszkodzeń mechanicznych. Są głęboko wpływa na wszystkie warstwy skóry, może pojawić się zarówno u dorosłych kobiet (mężczyźni też) i młodzieży. Te blizny nie znikną na własną rękę, wymagają one długiego i starannego leczenia.

Stosunkowo niedawno, lek został utworzony, który skutecznie zwalcza nieprzyjemny defekt – żel „Kontraktubeks”. Odpowiedzi o nim zadziwiająco jednogłośnie: zdecydowana większość lekarzy i pacjentów wyraziły zgodę leku.

Żel jest bardzo prosta. Że zawiera ekstrakt z cebuli, alantoinę, heparynę sodową, kilka adiuwantów. Jednakże, w kompleksie z tych składników może mieć silne działanie proteolityczne, oni likwidować blizny koloidalne, sprawiają, że skóra dokręcone, gładka i elastyczna.

„Lek” Kontraktubeks opinii Lekarze są zgodni, ma fibrynolizy (białko), fibryny destrukcyjne działanie przeciwzapalne. Ponadto, oznacza to zwiększa aktywność keratolityczne: czyni skórę gładką, błyszczącą, wyrównuje jej teksturę przyczynia się do złuszczania zrogowaciałych cząstek.

Dlatego, aby wyeliminować problemy ze skórą wszystkich maści „Kontraktubeks” często używane. Liczba kobiet podkreślić, że w ciągu miesiąca stosowania kompozycji one wyraźnie pobladł, stał płytkie blizny na piersi, brzucha, pośladków, ud. Bardziej długotrwałe stosowanie rozstępów nie ma nawet śladu pozostaje.

Nie tylko kobiety żel „Kontraktubeks” jest używane. Opinie sportowców wykorzystujące tę maść, pozwalają stwierdzić, że lek nie leczy tylko wady powstały, ale także służy jako aktywny środek zapobiegawczy. Regularne stosowanie żelu przed wysiłkiem zabezpiecza skórę przed wewnętrzną pękanie włókien.

Lekarze, którzy badali lecznicze i profilaktyczne właściwości leku, zaleca się nastolatków, którzy mają skłonność do szybkiego wzrostu w wysokości, ludzie zyskują szybko na wadze. Penetrujące głęboko pod górną warstwę skóry, lek w postaci tkanki łącznej skóry nowy włókien kolagenu i elastyny, promując resorpcji rany zewnętrzne.

Jest to zdolność leku jest szczególnie doceniana przez ekspertów-kosmetyczek. Lek „opinii Kontraktubeks' lekarzy, które dają nadzieję na wszystkich tych, którzy cierpią z bliznami dzisiaj o powołaniu:

  • Leczenie zesztywnienia stawów;
  • wyeliminować zanikowe blizny powstałe po otarcia, urazy, trądzik;
  • leczenie pourazowych przykurczów (moment i skrócenie mięśni lub ścięgien wynikającymi ze zranień);
  • Rezygnacja rozstępów w czasie ciąży, przyrost masy ciała, szybkiego wzrostu;
  • eliminacja wszystkich rodzajów blizn, które pojawiają się po operacji, amputacji, urazów;
  • leczenie z Przykurcz Dupuytrena (transformacji blizny i skrócenie ścięgien na dłoni);
  • profilaktyka wszystkich tych odchyleń.

Specjaliści, którzy traktowali wszystkich powyższych chorób, pochwalił lek „Kontraktubeks”. Opinie lekarzy powiedzieć jego wykonania, nie ma skutków ubocznych, wysoką antyalergiczne.

Maść nakłada się na parze się skóry. Podczas używania narzędzia nie mogą być narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby powstrzymać się od zabiegów termicznych (łaźni, sauny), masa.

Przystępne ceny Żel (tubka 20g kosztuje około 450 rubli) sprawia, że nadaje się dla osób z jakiegokolwiek dochodu.