420 Shares 3092 views

Analog "Ganaton" tanie. „Ganaton”: instrukcje użytkowania, analog rosyjski, opinie

Większość ludzi cierpi z powodu chorób przewodu pokarmowego. Choroby te powodują wiele dolegliwości i ból. Więc jeśli masz objawy związane z pracą w obszarze ciała, trzeba szukać pomocy u lekarza. Po pewnym specjalisty badań będzie wyznaczyć profesjonalnego leczenia, które pozwoli zaoszczędzić od kary i powrócić do normalnego życia. Jednym z najbardziej popularnych leków do leczenia skojarzonego przewodu pokarmowego są uważane tabletki „Ganaton”. Analogiem można znaleźć w aptece z inną nazwą.


Skład i właściwości leku

Wspaniały środek pobudzający uwalnianie acetylocholiny. To ma wpływ na zwiększenie sygnału i ruchliwości przewodu żołądkowo-jelitowego. Wytwarzany lek w postaci białych tabletek. Z góry pokryte są cienką folią ochronną. Warto zwrócić uwagę na znak Zgromadzenia Narodowego 803. Oznacza to, że tabletki nie są fałszywe.

Konstrukcja zawiera zespół itopride gidrohrorid dawki 50 mg. Analogowy „Ganaton” najtańsze mogą mieć tę samą substancję czynną. Adiuwanty w produkcji tabletek, są laktoza, skrobia kukurydziana, stearynian magnezu, wosk karnauba, dwutlenek tytanu. Wyprodukowany lek w kartonowym pudełku z pęcherzami. Każdy z nich jest 10 tabletek.

Wpływ leku

„Ganaton” tabletki wzrost ruchliwości i ton na przewód pokarmowy. Itopride zwiększa uwalnianie acetylocholiny i zapobiec jego zniszczeniu. Doskonale eliminuje lek wymiotny odruch. Z pomocą leków przyspiesza przejście pokarmu przez żołądek. Są bardzo popularne wśród specjalistów pigułki „Ganaton” analogi, recenzje funkcji aplikacji – wszystko to należy skontaktować się z lekarzem.

Farmakokinetyka leku „Ganaton”

chlorowodorek Itopride dobrze i szybko wchłaniane w przewodzie żołądkowo-jelitowym. W pierwszym przejściu przez wątroby biodostępność wynosi 50%. Jednoczesne przyjmowanie pokarmu nie wpływa na dostępność biochemiczny proces. Po otrzymaniu pojedynczej dawki maksymalne działanie uzyskuje się w ciągu pół godziny. Związek z białkami osocza otrzymuje się niemal w 100%.

Wytwarzanie wszystkich tkanek szybko rozłożony. Większość wchodzi do wątroby, żołądka, jelita cienkiego, oraz gruczołów nadnerczy. Bardzo aktywny Itopride przekształcony w wątrobie. Napisz głównie z moczem. Ostateczna eliminacja leku z organizmu trwa prawie 5 godzin. Takie sposoby cięcia „Ganaton” tabletkę. Analogiem ten lek ma takie same właściwości farmakokinetyczne.

Dawkowanie i przedawkowanie leku

Dorosłych picia wyznaczyć jedną tabletkę trzy razy dziennie. Zaleca się przyjmowanie leku przed posiłkiem. Dzienna dawka leku nie powinna być większa niż 150 mg. W przeciwnym razie mogą wystąpić objawy przedawkowania. Dzienna norma wybiera lekarza indywidualnie. To wszystko zależy od wieku pacjenta i choroby. Czas trwania środków otrzymujących mogą być dwa miesiące.

Medycyna nie są znane przypadki przedawkowania. Jeśli masz objawy podobne do zatrucia, konieczne jest, aby zobaczyć się ze specjalistą. Należy również płukanie żołądka i jelit. W cięższych przypadkach, wyznaczony przez terapii infuzyjnej. Analogowy „Ganaton” tanie i warto biorąc, obserwując dawkę przepisaną przez lekarza.

Interakcje z innymi lekami

Itopride zwiększa ruchliwość żołądka, ssący zatem zakłócić razem preparaty. Od podawania leku „” „diklofenak Diazepam” „warfarynę” razem z tabletkami „Ganatop” bez zmian w związku z białkami. Leczenie skojarzone leki przeciwwrzodowe Itopride działania nie ulega zmianie. Tylko nieznacznie osłabić działanie tabletek który jest przewidziany do antycholinergicznych.

Dowolny analog lek „Ganaton” jako część substancji czynnej będzie miał – Itopride. W związku z tym lek ma takie same.

Wskazania tabletki

Lek jest stosowany w terapii skojarzonej z nieprawidłowej motoryki w żołądku. Można go podawać w takich objawów przewlekłym zapaleniem żołądka: uczucie ciężkości po jedzeniu, wzdęcia, bóle w nadbrzuszu, nudności, wymioty, zgaga, gorzki smak w ustach. Lek należący do grupy B.

Przechowywać leki w ciemnej szafie nie więcej niż 25 stopni Celsjusza w trybie temperatury. Termin realizacji pigułki – nie więcej niż pięć lat od daty wydania. , Trzeba regularnie używać tabletu „Ganaton”, aby pozbyć się wszystkich nieprzyjemnych objawów. Instrukcje stosowania, dawkowanie analogów – wszystko należy zbadać przed rozpoczęciem terapii.

Skutki uboczne tabletek

Na części ukrwienia narządów może wystąpić leukopenia lub małopłytkowość. Może rozpocząć reakcję alergiczną w postaci zaczerwienienia, wysypka, świąd. W trudniejszych warunkach mogą rozwinąć wstrząsu anafilaktycznego. Układ wydzielania wewnętrznego mogą reagować ze wzrostem prolaktyny we krwi. Mniej narażone na rozwój piersi.

Często pacjenci skarżą się podczas leczenia zawrotów głowy, drżenia kończyn górnych i bóle głowy. Z przewodu pokarmowego występuje nudności, wymioty, biegunka, zaparcie, lub odwrotnie. Zwiększone wydzielanie śliny i ból w nadbrzuszu – normalna w trakcie leczenia. Nieznaczne zmiany w biochemicznych analiz krwi. Wszystkie te skutki uboczne dokonać niezwłocznie po zniesieniu „Ganaton” narkotyku. Analogi tańsze będą mieć takie same skutki uboczne.

Przeciwwskazania do otrzymywania leku

Przede wszystkim to wszystko ostre procesy w żołądku. Przeciwwskazania obejmują krwawienie z żołądka, pęknięcie wrzodu, uszkodzenia mechaniczne. nie może być stosowany przez kobiety w ciąży lub karmiących. W rzadkich przypadkach pacjenci mogą rozwijać nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.

Istnieją ograniczenia wiekowe. Lek jest przepisywany tylko dla dorosłych pacjentów. Z staranne przygotowanie jest oferowane pacjentom w podeszłym wieku. Oni nie mogą brać pigułki osób z przewlekłymi procesami w nerkach i wątrobie. Itopride zwiększa działanie acetylocholiny, i mogą powodować działania niepożądane. Analogowy „Ganaton” będzie miał takie same przeciwwskazania.

"Itomed"

Lek ten jest najbardziej popularny substytut oznacza „Ganaton”. A to kosztuje znacznie tańsze. Do pakowania leków będzie musiał zapłacić 500 rubli. Jednocześnie oznacza to „Ganaton” wynosi nie mniej niż 700 rubli.

Oznacza „Itomed” zwiększa ruchliwość i sygnał żołądka. To stymuluje uwalnianie acetylocholiny. Kompozycja zawiera tabletki chlorowodorku itopride. Substancje pomocnicze – kwas krzemowy, skrobia kukurydziana, stearynian magnezu, laktoza. W opakowaniu znajdują się pęcherze. Mają opakowanie 10, 7 i 14 tabletek. W aptece bez recepty.

Lek ma działanie przeciwwymiotne. To zwiększa tranzyt pożywienia przez żołądek i szybką ulgę od niego. Jednorazowa dawka – jedna tabletka. Dzienna stawka może osiągnąć trzy tabletki. Kuracja pitna jest zalecane przed posiłkami. Popić dużą ilością wody jest konieczne. Kobiety w ciąży i karmiące piersią nie przepisać leki, takie jak pigułki „Ganaton”. Rosyjski analog ma podobne przeciwwskazania.

Lek ma jakieś skutki uboczne. Często zależy od indywidualnych cech organizmu. Wyraża się to zawroty głowy, nudności, wymioty, ból w żołądku.

reakcja alergiczna może występować w rzadkich przypadkach. Przejawia się wysypka, swędzenie, zaczerwienienie skóry. Gdy takie objawy powinny brać leki przeciwhistaminowe. Analogowy „Ganaton” tanie, ale to nie znaczy, że jest to bezpieczne. Za pomocą narzędzia należy ściśle według instrukcji.

Wskazania do stosowania są biegunkowe patologia w żołądku, takie jak wymioty, wzdęcia, ból w nadbrzuszu, biegunka. Ostrożność należy mianować dla osób starszych. U pacjentów z niewydolnością nerek, serca lub wątroby nie powinny leku. Nie dają leku dzieciom w wieku poniżej 16 lat. W rzadkich przypadkach, rozwoju nadwrażliwości na jeden ze środków składowych.

„Itopra” – kolejny popularny leki analogowe „Ganaton”. Producent – Korea. Lek jest całkowicie identyczny skład do wcześniej zgłoszonych środków. Jedyną różnicą jest nazwa. Nie różnią się i wskazania.

Recenzje tabletki „Ganaton” i analogowych

Recenzje przygotowania „Ganaton” i jej analogi „Itomed” można usłyszeć na bardziej pozytywne. Pacjenci mówią, że w krótkim czasie osiągnąć doskonały efekt terapeutyczny. Ludzie szybko pozbyć się problemów związanych z chorobami układu pokarmowego. Jednak warto pamiętać, że tylko jeden z powrotem do zdrowia nie może być pigułki. Kluczem do sukcesu – ścisłej diecie.

Negatywne opinie o wszelkich analogowych „Ganaton„tanie związane z nadużywaniem leków. Tabletki mają małą listę skutków ubocznych i zwykle dobrze tolerowany. Ceny leków dopuszczalnych. Ponadto, prawo narzędzie można znaleźć w niemal każdej drogerii.