174 Shares 2078 views

Co jest hydrauliczny podnośnik

Jack – to niezbędny element każdego kierowca. Na drodze, czasami zdarza się nieprzewidziane okoliczności, w tym przebicie. W związku z tym musi być gniazdko w bagażniku każdego samochodu, zwłaszcza jeśli na długą podróż. Ponadto ten mechanizm jest niezbędnym elementem w przypadku wymiany obręczy. Do tej pory, w samochodzie można znaleźć wiele rodzajów gniazd różnych producentów. W tym artykule przyjrzymy się, jak podnośnik hydrauliczny jest zaprojektowany i czym różni.


Cel i projekt

Wszelkie podnośnika samochód pełni funkcję pewnej wysokości. Ale urządzenie jest hydrauliczny podnośnik ma pewną cechę, która leży na wysokości wyciągu. Mechanizm ten może podnieść maszynę do 30-50 centymetrów. Jednocześnie jest on powszechnie stosowany wśród właścicieli SUV-ów, vanów i lekkich ciężarówek. jest nieco inna od analogów mechanicznych w swojej konstrukcji. Mechanizm hydrauliczny człowieka może podnieść trohtonnuyu samochód, stosując taki wysiłek, który byłby zobowiązany do podnoszenia samochodów. Ponadto urządzenia te są szeroko stosowane na stacjach paliw, centrów serwisowych, serwis opon.

Jakie są różnice hydraulika

Do tej pory wszystko podkatnye mechanizmów, w tym podnośnika hydraulicznego, różnią się w ich służbie. Urządzenia te mogą być zaprojektowane na obciążenia dwa, trzy, cztery lub nawet pięć ton. Zazwyczaj maksymalne obciążenie mechanizm jest oznaczony na strukturę powłoki. Zazwyczaj urządzenia zaprojektowane dla obciążeń do 2 ton są wykorzystywane do podnoszenia samochodów. Ale wśród naszych kierowców rzadko staje się podnośnik hydrauliczny dla swoich samochodów osobowych przynajmniej ze względu na jego cenę, można kupić dwa gniazda mechaniczne, które są takie same funkcje. Urządzenia trzech ton są szeroko stosowane wśród właścicieli pojazdów terenowych. Gniazda pięć ton przeznaczone są do małych i średnich samochodów dostawczych, w tym autobusów i minibusów. Również mechanizmy 5-tonowych można zobaczyć w każdym sto. Są one w stanie podnieść samochód do wysokości jednego metra

wysokość podnoszenia

Druga różnica tych mechanizmów – jest, oczywiście, wysokość podnoszenia. Najczęściej, liczba ta może być postrzegana w modelu gniazda. Tak więc, jeśli butelka hydrauliczny podnośnik jest oznaczony 195-350, co oznacza, że mechanizm podnoszący ma zasięg 195 do 350 milimetrów. Dla samochodów osobowych, wysokość ta będzie niezwykle wysoka – takie urządzenie po prostu nie dotrzeć na prześwit. Z takim gniazdem oznakowania przeznaczony jest dla pojazdów terenowych. Dla małych pickupów będzie mechanizm oznaczone 200-500. Oznacza to, że podnośnik hydrauliczny jest w stanie unieść maszynę na wysokości 50 centymetrów. Jest to, być może, tylko hydraulika różnica.