430 Shares 9402 views

Wycieczki w Republice Dominikany – bajka w rzeczywistości

Dominikana jest jednym z najbardziej niezwykłych krajów świata. Wycieczki w Republice Dominikany wprowadzi Cię do uroczej przyrody, unikalnego i kultury antycznej, jak i gościnnych ludzi tego prawdziwie egzotycznego zakątka świata. Nawiasem mówiąc, ta ziemia została otwarta w XV wieku przez Krzysztofa Kolumba, którzy nie ukrywali swojego zachwytu, nazwał go jednym z najpiękniejszych ze wszystkich miejsc, które widział.


Wycieczki w Republice Dominikany zdecydowanie obejmują wizytę w największych i najstarszych miast w kraju – Santo Domingo, stolicy współczesnej Rzeczypospolitej. Istnieje duża liczba różnych zabytków miejscowej ludności, kultury i historii, więc UNESCO ogłoszony miasta „dziedzictwo ludzkości”. Raz w centralnych obszarach Santo Domingo, należy odwiedzić pałac Alcazar de Colon, znany również jako Twierdza Columbus, Katedra Santa Maria la Menor, San Diego Fort i Lago Enkrilo.

Wycieczki w Republice Dominikany zaproponować wizytę w jednym z najbardziej malowniczych miast w kraju – Jarabacoa. Istnieją trzy piękne wodospady, forma, która jest dosłownie zapiera dech w piersiach. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się najwyższy punkt Antyli. Tu przychodzą turyści, którzy lubią wspinaczki i trekkingu.

Jeśli jesteś wielkim fanem przygód, następnie różne wycieczki w Republice Dominikany oferują interesującym partnerem dla Ciebie. Na przykład, można wybrać się na krótką podróż jeepem. Twoja droga będzie przebiegać wzdłuż krętych drogach górskich i przez rzek. Ta wycieczka obejmuje wizytę w dziedzinach, w których kultywują trzciny cukrowej, a typowy lokalnej wioski, których mieszkańcy rosnąć kawa, kakao i wiele owoców tropikalnych. Następny znajdziesz pyszny lunch i jazdę konną. Ostatecznym punktem podróży będzie piękna dzika plaża Makao na wybrzeżu Atlantyku.

Jeśli zawsze chciałeś poczuć się jak pionier, następnie wybierając się na wycieczkę w Republice Dominikany, należy zatrzymać swój wybór na wizyty na półwyspie Samana, który jest prawdziwym klejnotem tego wspaniałego kraju. Charakter tego obszaru jest niesamowity człowiek nowoczesny dla swoich nieskazitelnych i dziewicze widoki.

Bardzo ciekawym i niezapomnianym wydarzeniem jest Festiwal Karaiby, który odbywa się na pokładzie małego statku. Tutaj znajdziesz rozrywkę dla wszystkich gustów. Można nie tylko kanał, ale także pływać z prawdziwych rekinów i płaszczek, uczyć się tańców narodowych, uczestniczyć w różnych loteriach i konkursach, i świetnie się bawić razem z turystami z różnych części naszej planety, a także niestrudzonym i przyjaznych dla lokalnych animatorów.

Oczywiście, wszystkie te nie ograniczają się do wycieczki w Republice Dominikany, opinie o które można znaleźć w prawie każdym forum dedykowane do turystyki i podróży. Po tym wszystkim, jest to naprawdę fantastyczny kraj jest zawsze gotowa do zaoferowania swoim gościom relaks i rozrywkę dla wszystkich smaków: z relaksującą rozrywką w cudowny czystych plaż na ekstremalne nurkowanie z rekinami i innymi drapieżnikami morskimi.