370 Shares 5874 views

Wycieczka do Maroka w listopadzie: pogoda, koszty doradztwa

Jeśli przyjdzie do Maroka w listopadzie, będzie można spotkać się dokładnie z tej lokalnej kultury, unikalnej atmosferze tego kraju, który jest bogaty w historię i tradycję. Które koniecznie trzeba zobaczyć w Maroku w tym miesiącu, pogoda czeka na turystów na wakacjach liczyć? To, co opiszemy szczegółowo poniżej.


Pogoda w Maroko w listopadzie

Kraj składa się z dwóch wybrzeża (Morza Śródziemnego, Oceanu Atlantyckiego), ale jest mało prawdopodobne, będzie można cieszyć się ich wody o tej porze roku. W Maroku w listopadzie , bardziej zimno, ale lokalnego klimatu nie wygląda zima w naszym rozumieniu. Oczywiście, nie ma śniegu i zamiecie, a światło promienie słońca i wieje lekki wiatr.

Ziemie te są częścią terytorium klimatu śródziemnomorskiego, dlatego nawet tutaj w listopadzie, pogoda jest ciepło. Średni odczyt osiągnięcia temperatury 19 do 23 stopni. Jednakże, można wytworzyć na nieoczekiwane. W Maroku, na dzień może być nagłe skoki temperatury (zwłaszcza od listopada). Nawet w południe lokalnych podróżnych i nosić lekkie ubrania, a rano i wieczorem będą musiały ulec zmianie.

Powodem różnic jest fakt, że w tej porze dnia mas powietrza nie są rozgrzane i schłodzić, a pod wpływem wiatrów wiejących więcej (co w listopadzie), a nawet jeszcze bardziej. Według ekspertów w dziedzinie meteorologii, po zachodzie słońca, tutaj może być średnio 9 do 12 stopni. Ponadto w tym miesiącu coraz bardziej ulewny deszcz.

Relaks na plaży

Nie powinno pójść o tej porze roku w Maroku, aby zrelaksować się na plaży w klasycznym tego słowa znaczeniu. W praktyce, według opinii turystów kąpać się w listopadzie może być tylko prawdziwa śmiałek. Średnie temperatury wody – nie więcej niż dziewiętnaście stopni. Jest to typowe dla wybrzeża w Rabat, Agadir, Essaouira Hey (tj, na wybrzeżu Atlantyku), a także niektóre z Tangeru, która należy do Morza Śródziemnego.

Z Casablanki w tym zakresie jest jeszcze gorzej – nie więcej niż siedemnaście stopni. Do najbardziej znanych obszarów ośrodek turystyczny to Ocean Atlantycki, które charakteryzują się burzliwym fali o każdej porze roku (szczególnie jesienią i zimą), dlatego nie ma nawet najbardziej stwardniałe odwiedzający pływaka.

Można max – wgłębne i skakać do wody. Ale surfer tutaj znajdzie się hobby, jako kulminacji fal sezonu. Jednak, aby zrobić ten rodzaj sportów wodnych mogą być wprowadzane jedynie na kombinezon. Jak dla amatorów lub początkujących, jak również dla zapalony surfer odpowiednim miejscu Tamarhata i Taghazout.

Zwiedzanie i wycieczki

Pozostałości starożytnych miast, suki pełne życia, wycieczka do Berberów na pustyni – że będziesz pamiętał dokładnie Maroko w listopadzie. Opinie podróżnych pokazują, że to zajęcie naprawdę pomaga poczuć ducha smaku arabskiej i orientalnej.

Listopad jest idealny do tego z powodu łagodnych temperaturach i palącym słońcem najlepiej, dlatego można być w otwartych przestrzeniach więcej. Ale należy zachować ostrożność, gdyż słońca tutaj wystarczająco wcześnie, a po nim od razu zimniej.

Tych, którzy lubią adrenalinę, mogą przejść na rodzaj jeep safari na pustyni. Sahara Zachodnia warto go zobaczyć, aż wreszcie zimno. Turyści, którzy lubią obserwować przyrodę można także zarezerwować wycieczkę jeepem w kierunku doliny Massa. Jest to malownicza oaza, gdzie flamingi różowe rzeczywistym. Cóż, jeśli chcesz się zrelaksować i pobyt w leniwe spokojnej atmosferze, czekasz na łaźnie.

Festiwale i imprezy w listopadzie

Listopada zaznaczone dwa święta państwowe kraju. Po pierwsze, ilość przejść szóstego okazji zielonej pamięci March. W 1975 roku miasto było miejscem torfu, które odbyło się w spokojnej marsz na powrót „marokańskiej Sahary”.

Należy również pamiętać o drugiej urlop – Dzień Niepodległości Maroka (18 numerów). Uroczystość obejmuje parady ulicznej i procesja, aw turystów wieczorem można oglądać spektakularne fajerwerki. W każdym razie, w każdym marokańskim mieście listopadowych dni związane są z różnych działań związanych z kulturą i sztuką. Na przykład w Marrakeszu w listopadzie – jest miejscem festiwalu filmowego, który pochodzi wiele znanych osobistości.

Koszt wakacji w Maroku jesienią

Wakacje w Maroko w listopadzie będzie kosztować znacznie tańsze niż wysokich cen sezonu. Większość hoteli w ośrodkach zamieszkałych tylko przez połowę, ponieważ koszt jest często obniżona. Na przykład w Agadirze dla dwóch osób w hotelu jako turyści cztery gwiazdki będzie kosztować taniej (prawie jedna czwarta), w porównaniu z cenami sierpniu.

Przyjdź do Maroka w listopadzie, jeśli jesteś zainteresowany w historycznych i kulturalnych atrakcji, niepowtarzalny smak i atmosferę kraju.

Pamiątki z Egiptu
418 shares 2879 views
483 shares 1078 views