196 Shares 6494 views

Gdzie lepiej odpocząć w Czarnogórze – najbardziej popularne ośrodki

Czarnogóra – czy to możliwe, aby myśleć o bardziej odpowiednią nazwą dla kraju kurortu. Pomimo swojej nazwy „Góra”, Czarnogóra – to przede wszystkim Adriatykiem plaże niewiarygodnie piękna i czystym czystym morzu. Tutaj można pływać od maja do października.


Czarnogóra cieszy się wśród rosyjskich turystów bardzo popularne, ponieważ ten kraj może się poszczycić nie tylko klimat śródziemnomorski, czyste plaże, ale także zabytków. Kwestia gdzie spocząć w Czarnogórze, to nie jest konieczne. Piękno tego kraju atrakcyjnego wszędzie: na wybrzeżu z licznych zatok i zatoczek i regal gór pokrytych wiekowych gajów oliwnych i lasów sosnowych i głębokich kanionach między burzliwych rzek. I stare miasto z niezwykłym okiem średniowiecznej architektury i unikalnej kultury od dawna przyciąga wiele osób turystów.

Czarnogóra plaże są uważane za najlepsze na Adriatyku, a woda – najczystsza. Jest to świetne miejsce do nurkowania. Każdy, kto odwiedził tutaj, on wie, że reszta z Czarnogóry mogą być wszędzie. Wizyta w tym bajecznym kraju daje możliwość wzięcia udziału w unikalnych wycieczek do Dubrownika, i nie potrzebują wizy, aby być traktowani z pyszne i niedrogie jedzenie i smak pysznych lokalnych win.

Ośrodki tu dużo. Dlatego wielu turystów zastanawiać , gdzie się zrelaksować w Czarnogórze. Aby znaleźć właściwą odpowiedź na to pytanie, trzeba zapoznać się z najbardziej popularnych ośrodków w kraju. Młodzi turyści lubią najbardziej Budva. Tylko tutaj można znaleźć mnóstwo dyskotek, klubów nocnych i barów, gdzie można się dobrze bawić, niezapomniane przeżycia. Jednocześnie, wczasowicze będą mogli się dobrze pływać i opalać się na piasku lub kamienia plaż tego ośrodka. Ponadto, w sąsiedztwie wielu starożytnych klasztorów, znajduje się tutaj i jest jednym z najbardziej znanych dawnej twierdzy – Cytadeli, bez konieczności odwiedzania co, oczywiście, nie może się obejść.

Te same turystów, którzy przyjeżdżają na spokojny rodzinny wypoczynek na plaży, nie trzeba szukać, gdzie lepiej odpocząć w Czarnogórze. Dla nich najlepszy ośrodek – Becici. Pary z tutejszych dzieci będą czuć się bardziej komfortowo. Ośrodek ten położony jest w pobliżu Budva, ale różnica między nimi jest ogromna. Dość najważniejsze, plaża jest znacznie czystsze niż w Budva. Nawiasem mówiąc, w połowie ubiegłego wieku Becici miał status najpiękniejszej plaży w Europie. Dla dzieci znajdują się liczne parki wodne, która zachwyci dziecko.

Kwestia gdzie odpocząć w Czarnogórze jest bardzo ważne dla tych, którzy przychodzą tu ze swoimi dziećmi. Reszta tak, że dorośli byli zadowoleni, a dzieci są szczęśliwe, że jest to możliwe, na przykład w Stoliv. Ta piękna lokalizacja w pobliżu Kotor.

Nadaje się również i Petrovac – małe spokojne miasteczko z piękną plażą. Można zadzwonić kilka miejsc, gdzie lepiej odpocząć w Czarnogórze do tych, którzy marzą o relaksujący wypoczynek. W miejscowości Susanj, na przykład, ciche i zielone, położony w sosnowym lesie w pobliżu miasta Bar. Jest prywatna plaża, ale bez placu zabaw, ale obok w odległości 10 minut jazdy od hotelu, na plaży miasta, istnieje atrakcje dla dzieci.