388 Shares 1765 views

Moxibustion erozja fal radiowych: Procedura przyżegania i zalecenia lekarzy

Wśród chorób ginekologicznych nadżerek jest najczęstszą patologii. Miliony kobiet na całym świecie każdego roku jest postawić taką diagnozę. Wyzwala w rozwoju erozji może być kilka w pierwszej kolejności jest to infekcja seksualną i stan zapalny, a także wczesny początek aktywności seksualnej, zaburzenia hormonalne, uszkodzenia szyjki macicy, poronienia i porodu.

Jakie niebezpieczeństwo erozji?

Niebezpieczne erozja że trwa długo, bezobjawowo. Dopiero w późniejszych etapach kobiety mogą odczuwać dyskomfort w jamie brzusznej i krwawienia. Szyjki erozji – jest to choroba łagodna, a w przypadku niewłaściwego, opóźnione leczenia i obecność pewnych warunkach (uszkodzenia mechaniczne, zakażenie lub uraz), tworzenie złośliwego patologii. Dlatego ważne jest, aby rozpocząć leczenie w odpowiednim czasie.

Metody leczenia nadżerek, dzisiaj istnieje wiele, każdy ma swoje ograniczenia i godności. Pacjent przed wyborem metody leczenia przeprowadza się pełne badanie, aby wykluczyć lub potwierdzić obecność nowotworu. Najbardziej trafna diagnoza jest dziś biopsja.

Objawy nadżerek:

 • dopochwowo;
 • ból pleców;
 • dyskomfort w trakcie i po kopulacji;
 • obecność brodawek narządów płciowych na zewnętrznych narządów płciowych.

leczenie Radiowave

erozja fala radiowa Moxibustion jako terapia pojawiła się niedawno, że jest w trakcie przetwarzania fal radiowych uszkodzonych tkanek. Najczęstszym urządzenie radiowe fali, która jest używana dzisiaj – jest „Surgiton”. Lekarz kieruje wiązkę wiązek fal radiowych do uszkodzonej tkanki według ściśle określonych obszarach granicznych zdrowia i zmiany. W temperaturze ekspozycji jest bardzo wysoki, początkowo mocno nagrzewa się cienką warstwę komórek, a następnie odparowywać z erozją powierzchni.

Zastosowanie tego urządzenia pozwala nie tylko moxibustion jakościowy, ale dobre ulgę w bólu i szybkiego późniejsze gojenie. Terapia ta zapewnia najbardziej wydajną i jakościową unieszkodliwianie ektopia (erozja).

Sposób

Kauteryzacji erozji fal radiowych jest wystawiony na działanie wysokiej temperatury, która powoduje, że „bliski” wszystkich krwawień kapilary. Z tego kobiet po leczeniu trudno zakłócony krwawienie, rana goi się bardzo szybko i nie pozostają blizny.

Kauteryzacji fale radiowe erozji macicy odbywa się za pomocą fal radiowych noża, dzięki którym wewnętrzna komórek stymulowanych energii i odparowuje komórkach patologicznych, to znaczy leczenie uszkodzeń tkanki w sposób bezkontaktowy.

Całą procedurę wykonuje się w sterylnych warunkach z wykorzystaniem:

 • chusteczki jednorazowe;
 • pieluchy;
 • instrumenty;
 • rękawiczki.

Lekarz na sobie nasadki i gown.

Po zabiegu kobiety zachęca się położyć na chwilę, może od razu dostać zawrotu głowy.

fale radiowe i wytwarza koagulacji tkanki. Jest to sposób, aby określić wygląd nowej kadencji w ginekologii – „radionozh”. Główną cechą tej metody – głębokość kontroli granicznej.

erozja fala radiowa Moxibustion wyznaczony w pierwszej fazie cyklu miesiączkowego. Jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, jednak zależy na poczuciu progu bólowego pacjenta, ktoś może czuć dyskomfort, ktoś nie boli.

Korzyści z zabiegu fal radiowych

Główną cechą tej metody jest szybka rehabilitacja uszkodzonych tkanek macicy. Obecnie procedura ta jest bardzo popytu w ginekologii.

Główne zalety:

 • prędkość pracy mocujący (5-10 minut);
 • brak krwawienia i bólu;
 • bez urazy, blizny i oparzenia;
 • zmniejszenie ryzyka nawrotu erozji;
 • całkowitą kontrolę głębokości działania fal;
 • wykluczone otaczający uraz tkanek;
 • Sposób nadaje się dla wszystkich kobiet, oraz pierwiastek;
 • żadnych działań niepożądanych.

Nieobecność uraz po zabiegu wspomaga szybkie gojenie i minimalne nacięcie nie będzie prowadzić do powstawania blizn chirurgicznych. Nie wymaga szycie.

Wady operacja Radiowave

Główne wady tej procedury są wysokie koszty, które w zależności od kliniki, która zostanie potraktowana może być różna. Minimalny próg – to 5000 rubli, maksymalna – 10 tysięcy rubli. Ponadto, niektórzy pacjenci, o których mowa w wydaniu niedogodności w ciągu kilku tygodni.

Warto wspomnieć, że w przypadku braku chorób współistniejących wydzieliny nie powinno być. Z drugiej strony, w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, a nawet fale radiowe, mały wybór – to normalne następstwa.

okres rehabilitacji

Bezpośrednio po zabiegu kobieta może czuć się trochę dyskomfort. Może wystąpić izolacji, często przezroczyste, ale czasami mogą być krwawe. Konieczne jest, aby stosować się do zaleceń lekarzy:

 • W ciągu 1 miesiąca od zakazanego stosunku płciowego.
 • Uzdatniania wody mogą wziąć prysznic na krótki czas, czyli zwiedzanie łaźni, sauny, baseny jest zabronione. Z wycieczki do morza do rehabilitacji powinno być również opuszczony.
 • Nie można podnosić ciężary.

Lekarz każdorazowo określa, które trzeba napisać zalecenia dotyczące tego, co określony czas. Pod koniec miesiąca kobieta powinna odwiedzić ginekologa.

ewentualne konsekwencje

Jeśli pojawia się ból po przyżegania nadżerek fale radiowe mogą być stosowane jako środki przeciwbólowe „ibuprofen” lub „Acetaminophen”. Jeżeli temperatura wzrośnie lub nie zatrzymać krwawienie, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Kobiety często martwić się o konsekwencje po zabiegu związanym z wykonywaniem, które mogą wystąpić w miejscu kauteryzacji. Mogą one być jasne lub krwawy kolor. Aby zmniejszyć skutki do minimum, a lekarz zaleca, jak kobieta powinna zachowywać się po operacji.

Wśród tych zaleceń wart wiele uwagi zasad higieny, unikać hipotermii, nie należy używać dużo ciepłej wody dla higieny. Co do zasady, jeśli przyżegania erozji fal radiowych rozpoczęła terminowo i jakościowo procedura została przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalisty, pacjent jest całkowicie wyleczony. W innym przypadku, zwiększenie erozji nie tylko prowadzić do nadmiernego krwawienia, ale także niepłodności i nowotworowej tkanki. Dlatego należy ściśle przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza.

Przeciwwskazania

Ignipunktury erozji fal radiowych – metoda niefarmakologiczne i najbardziej inwazyjne możliwość wyeliminowania problemu. Każda terapia medyczna, istnieją przeciwwskazania. Ponieważ jednostka może różnie reagować operacji. Główne przeciwwskazania tej metody należą:

 • zapalenie narządów miednicy;
 • stymulatora;
 • nasilenia chorób przewlekłych;
 • nowotwory;
 • ciąża;
 • procesy infekcyjne.

Każda metoda ma swoje własne kauteryzacji cech erozyjnych, korzyści i przeciwwskazania, jednak jeśli po zbadaniu lekarz przepisze terapii fal radiowych, należy koniecznie zgadzają, bo dziś jest najlepszym ze wszystkich możliwych opcji leczenia. Ważne jest, aby nie próbować samoleczenia wykorzystaniem środków ludowej, tak aby nie pogorszyć sytuacji.

opinie

Zalecenia lekarskie, terminowe kontrola – jest to oczywiście bardzo ważne i potrzebne, ale każda kobieta przed pójściem do ginekologa z pewnych problemów, przede wszystkim, «popyt» na radę z Internetu. Oczywiście w związku z tym ważne jest, aby mieć przynajmniej jakąś praktyczną wiedzę na temat leczenia, które przyczyniają się do tworzenia wielu poglądy tych, którzy dokonali kauteryzacji erozji przez fale radiowe. Opinii zaleca się badanie przed zabiegiem.

W szczególności w celu uniknięcia konieczności zaglądania w rozległej sieci różne opinie, możemy je badać wszystko, dokonaliśmy pewnych wniosków. Zasadniczo, pacjent zauważyć po erozji fal radiowych przyżegania dodatniej strony, prędkość postępowania. Nawet jeśli nie są bolesne odczucia, że szybko minie.

Istnieją kobiety, które boją się, że nie mogą mieć dzieci po operacji. Obalić lub potwierdzić te informacje, nie możemy, kwestie te są określane przez lekarzy. Jednak, że dane, które jest operacja fale radiowe wpływają niepłodności, nie.

Jeśli chodzi o koszty, większość pacjentów mówi, że dla takiej procedury, aby dać pieniądze, a nie żal wszystkich testów przeciętnych kosztów 6000-7000 rubli. Nieródkami kobiety, którzy dokonali kauteryzacji nadżerek za pomocą fal radiowych, pozostawić dobre opinie, że byli zadowoleni z wyniku, niektóre z nich rodziły po tym, wszelkie zmiany nie czuję, w tym reedukacji erozji.

Jest dokuczliwy ból w podbrzuszu i istnieje długoterminowa izolacja w wielu kobiet.

Wnioski o zabiegu terapii Radiowave

Moxibustion nadżerek fale radiowe jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym w warunkach ambulatoryjnych. Ta metoda jest również wyjątkowy, ponieważ pozwala traktować nieródkami kobiet.

Według badań i sprawozdań praktykujących lekarzy, nic i nikt nie może dać gwarancji na bezwzględną leczyć. Jednak, według statystyk 90% kobiet, które zdecydowały się wypalić erozji w żaden sposób osiągnąć pożądany rezultat. Niektóre nowoczesne metody gwarantują korzystny wynik w 98% przypadków.