820 Shares 9390 views

Chris Hemsworth (Chris Hemsworth): filmografia, najlepsze role i szkolenia aktorki (zdjęcie)

W 1983 roku 11 sierpnia pojawił się australijski aktor Chris Hemsworth. Poza rodziną wychował się jeszcze dwóch synów – Luke i Liam. Wszyscy bracia pracują i są kręceni filmami. Ich kariera rozpoczęła się w Ameryce w 2009 roku, ponieważ tylko w Hollywood jest wspaniała okazja, którą zauważysz. W tym samym czasie z Australii do Ameryki przeniesiono takie sławnych aktorów jak Russell Crowe, Nicole Kidman i Hugh Jackman, a ich sława tylko w USA.


Życie osobiste

Chris Hemsworth właśnie rozpoczął podróż na Hills Hollywood, więc tak mało informacji w internecie. Stał się sławny po takich filmach jak "Avengers" i "Thor". Po udanych rolach Chris zyskał status symbolu seksu. Ku wielkiemu żalowi dużej liczby kobiet, poślubił kilka lat. Jego żoną była Elsa Pataki, która jest również aktorką. W swojej filmografii była inna seria i niektóre obrazy, na przykład ostatni film "Szybcy i wściekli". W 2012 r. Mieli córkę, India Rose, aw 2014 r. Ich rodzina miała wspaniałe uzupełnienie z dwoma bliźniakami.

Żona Chrisa

Elsa Pataki jest dziewczyną o bardzo pięknym wyglądzie i postaci sportowej. Aktorka utrzymuje zdrowy styl życia, czy joga (a podczas ciąży nie opuściła szkoły). Dlatego urodzenie nie wpłynęło w żaden sposób na jej sylwetkę. Gwiazda obrazu "Szybko i wściekle" podczas ciąży aktywnie się zachowywała, starała się ośmieszać swoje zachowanie z innymi dziewczynkami, aby nie wstydzić się jej figurą.

Chris Hemsworth jest szczęśliwym tatą, a na zdjęciu widać, gdzie trzyma córkę w ramionach. I robi to jak doświadczony ojciec, pomimo faktu, że India Rose jest jego pierwszym dzieckiem.

Silna rodzina

Wielu dziennikarzy napisało, że Elsa szczególnie się zajęta po to, aby "związać" się ze swoją gwiazdą Hollywood. Uważają, że Chris powinien kontynuować karierę w świecie filmowym i nie brać tak wielkiej odpowiedzialności za siebie. W końcu wychowanie dzieci zajmuje dużo czasu i energii. Jeśli spojrzysz na tę parę, staje się jasne, że kochają się nawzajem i są gotowi do takiej odpowiedzialności jak dzieci. Szczególnie od niedawna są bliźnięta. Ponadto Elsa nie jest taka słodka w życiu małżeńskim. Dziennikarze z ich ataków, fani męża, którzy zazdroszczą takiej chwały. Hemsworth Chris i jego żona bardzo lubią się wzajemnie, więc są uważani za najsilniejszą parę.

Zdrowy styl życia

Chris stara się jeść dobrze, czy sport, nie pali. Nawet w Australii był poważnie uzależniony od surfingu, więc ma taką sportową sylwetkę. Dzięki temu życiu i jego cerze dostał się do głównej roli w filmie "Thor". Aby wziąć udział w tym obrazie, Chris Hemsworth zaczął ćwiczyć prawie codziennie. Ponadto próbował jeść według specjalnego programu. Jak sam powiedział po, zjadł absolutnie wszystko. Atletyczna forma aktora przyciągnęła nie tylko widzów, ale także profesjonalnych kulturystów. Jego trener opracował dla niego specjalny program rozwijający zręczność i szybkość. Co więcej, przyczyniło się to do szybkiego gromadzenia masy mięśniowej.

Znacząca rola

Fałszywym filmem dla Chrisa był "Thor". Główna rola została rozeznana przez innych aktorów, więc główny bohater mógłby być Tom Hiddleston lub jego brat Liam. Jednak Chris został wybrany, a on idealnie zagrał skandynawskiego potężnego boga. Jego parametry, waga i wysokość również odgrywały dużą rolę. Na ekranie wyglądał wielkim i silnym obok Natalie Portman. Ponadto wzrost aktorki nie jest duży – 160 centymetrów.

Aby stać się superbohaterem, Chris musiał przestrzegać surowego systemu kulturystyki. Trening Chrisa Hemswortha był prosty, ale wystarczająco funkcjonalny. Ponieważ, oprócz młotka, Chris musiał zdołać machnąć mieczem. W scenach, w których musiał walczyć, ćwiczył Muay Thai i bokserskie. W programie znalazły się także push-up, squats, push-up i deadlifts. Nie tylko imponująca forma fizyczna ma Chrisa Hemswortha, wzrost aktora uderza także fanów. Jest wystarczająco duży – 190 centymetrów, obok niego jakiś krótki człowiek poczuje się bezbronny. Ponadto, aktor ma ciężką wagę – 90 kilogramów, a dla roli Tora, musiał odzyskać kolejne 5 kilogramów.

Nieco później Chris sam i jego trener zaczęli trenować innych. Dokładnie wykonane ćwiczenia i właściwe odżywianie przyczyniają się do szybkiego gromadzenia masy mięśniowej, pięknej ulgi i kostek na brzuchu.

Chris Hemsworth. Filmografia aktorki

Dla Chrisa, kariera właśnie się rozpoczęła, aw swoim "bagażu" jest już około 20 obrazów. Najbardziej wyróżniał się dwoma filmami – "Thor" i "Star Trek". Rola Thora stała się dla niego najbardziej godną uwagi pracą. Podpisana umowa z studio Marvel jest hitem z absolutnym powodzeniem. Filmy z Chrisem Hemsworthem są interesujące do obejrzenia, zwłaszcza zapotrzebowanie na aktora rośnie od premiery do premiery.

W 2012 roku otrzymał tytuł z popularnego magazynu GQ "Międzynarodowy przełom roku". W Teen Choice Awards otrzymał tytuł "Najlepszej Gwiazdy Filmowej". Wiele osób mówi o kontynuacji aktorów w filmach "Śnieżka biała i łowca" i "Avengers".

W roku 2014 Steven Spielberg zaproponował mu rolę w filmie "Robocalipsis", a wkrótce kontynuowana będzie seria "Thor: królestwo ciemności". Do tej pory Chris jest stale zaangażowany w filmowanie, dzięki czemu możemy powiedzieć z całą pewnością, że jego filmografia zostanie uzupełniona o kolejne udane filmy.

Fakty o Chris Hemsworth

Teraz wiemy o nim jako dobrym aktorze i troskliwym ojcu. Ale są pewne fakty, które będą interesujące dla wszystkich.

  1. Słynna rola Thora może odegrać inny aktor. Po raz pierwszy został zatwierdzony przez Tom Hiddleston, ale z powodu wytrwałości agenta Chrisa i charyzmaty samego aktora, jego główna rola została potwierdzona przez niego.
  2. Wielu aktorów, w przeciwieństwie do niego, trenowało pewną rolę przez wiele godzin. Chris nie musiał zbytnio zmobilizować sportowych sił. Dzięki surfingowi ciało aktorki wyglądało na sportowców. Dobrze zrobione Chris Hemsworth! Thor na ekranie wydawał się bardzo męski.
  3. Chris, mimo wszystko, zawsze wygląda dobrze i ubrany w najnowszą modę. Jak mówi sam aktor, wcale nie przejmuje się jego wyglądem. Wszystkie odzież dla niego są kupione przez żonę Elsy, a on tylko stawia na pierwszej rzeczy w ręku. Jak dobrze jest, gdy twoja żona ma poczucie stylu! Szczególnie, że magazyn GQ potwierdził, że Chris Hemsworth jest uważany za najbardziej stylowo ubranego aktora tego pokolenia. Mądry żona!
  4. Kenneth Bran, reżyser filmu "Thor" był zaskoczony stylem komunikacji aktorki. Akcent australijski przypomniał mu o starym brytyjskim stylu rozmowy. W całej tej historii widział pasje Szekspira, a Asgard musiał średniowieczne podobieństwa. W związku z tym nacisk Chrisa przyniósł się do tego obrazu bardzo sprzyjając, choć wciąż miał trochę skręcania.
  5. Wartości Hemsworth w żonie nie tylko piękna, ale także to, w jaki sposób potrafi się radować i bawić w dowolnym momencie. Elsa Pataki stała się dla niego idealnym towarzyszem życia, zwłaszcza, że lubi się z niego zabawić.

Sukcesy duet

Wśród filmów "Thor" i "The Avengers" znalazł się znakomity duet dwóch braci – Loki i Torah. Młodzi aktorzy próbowali spełnić oryginalne obrazy superbohaterów. Oni doskonale pokazali ludzkość postaci, a co najważniejsze, ujawniali swoje postacie. Konfrontacja między dwoma braćmi zmieniła się w przyjaźń między aktorami w życiu. Zgodnie z fabułą, zagrali konfrontację między dwoma braciszkowcami, stałą walką zła i dobra. Nawet różnica wiekowa nie miała wpływu na komunikację aktorów.

Zabawa i praca

Chris jest młodszy od Toma przez trzy lata, ale młodzi szybko przyjaźnili się i ciągle oszukiwali podczas kręcenia filmu, dzięki czemu szybko pracowali i cieszyli się z tego. Pracownia "Marvel" zawsze zbierała dobry rejestr kasowy, ich następną pracą była "Avengers". Dzięki długotrwałej przyjaźni pracowali na tym obrazie szybko i sprawnie, pomimo ciągłej zabawy podczas kręcenia filmu. Jak sam Chris sam powiedział w wywiadzie, bardzo chętnie działali w filmie, ubierali się w kostiumy i poruszali się ze wszystkimi rekwizytami wśród zwykłych ludzi, a ta cała sytuacja doprowadziła ich do ciągłej głupoty.

Tom i Chris zawsze cieszyli się publicznością śmiesznym humorem, żartami i zdjęciami. Zwiedzając Moskwę, chłopaki nie zapominali o pokazie Iwana Urganta, gdzie również pojawiły się razem. Ten udany duet zarówno na ekranie, jak iw życiu przyniósł im niespotykaną popularność. Mamy nadzieję, że w przyszłości dyrektorzy zauważy ich i dadzą szansę zagrać w komedii. Najprawdopodobniej stanie się tym samym hitem w świecie kina.