677 Shares 3069 views

„The House of klasie biznes” – sztuce, która dokonuje przeglądu powodować pragnienie, aby go zobaczyć

Jeśli masz wolny czas, który chciałby spędzić z korzyści, zapewniając dobry nastrój, konieczne jest, aby zobaczyć grę „The House of klasie biznes.” Gość, który pisał po obejrzeniu publiczności głęboko przekonany, że opłata z żywością i niewyczerpanego optymizmu przez długi czas nie pozwoli każdemu, kto kiedykolwiek widział odtwarzanie ulubionych aktorów.

Fabuła. Historia

W ten sposób rozpoczyna się wydajność. Dość podeszłym wieku, ale kto zgromadził godną państwowej urzędnika Raznitsky – „Domu klasie biznes” Taki jest główny bohater, który mówi luz Recenzje, nawiasem mówiąc, pokazać wspaniały wybór aktorów). Raznitsky podniósł dość ostre dolegliwości, więc on musi iść do szpitala.

On przeprowadził operację bardzo potrzebne i alarmowy, tak, że nie może pracować w trybie zwykłym, jak to już od wielu lat. Oprócz Raznitskogo bardzo niewygodne, że nie wolno zostawiać aż granicach instytucji medycznej. Oficer ten stan rzeczy nie są spełnione, ponieważ nie jest daleko transakcji finansowej na dużą skalę, co ma duże znaczenie dla niego. Jednak pomimo napotykanych trudności, Raznitsky cały czas myśli o umowie oczekiwaniu, próbuje dowiedzieć się, jak wydostać się z tej sytuacji.

Fabuła. Dziennik i aktor

To jest jak gra „The House of klasie biznes” zaczyna. Recenzje teatru i inscenizacji to po raz kolejny dowodzi, że nawet antrepriznyh sitcomu w pewnym sensie, a farsą gatunek, patrzeć nadal bardzo interesujące.

To po prostu tak się stało, że szpital nie ma wystarczającej ilości łóżek, więc umieścić pacjenta VIP w prywatnym pokoju nie jest możliwe, mimo że spełnia swój dobrobyt i status. Raznitskogo zamieszkują w studni, komfort pokoi dwuosobowych. Jego sąsiad okazał się być aktorem, ale nie jest proste, a Honorowy Artysta Rosji. Teraz musi wykorzystać wszystkie swoje talenty, aby pomóc nowego przyjaciela, aby wydostać się z dziwną sytuację, która powstała z powodu urzędnika cudzołóstwo.

Fabuła. Te i księgowy

I istota całej historii jest to, że nie Raznitskogo młody asystent księgowego roboczą. Jest to ładny chłopiec umiejętnie obtyapyvaet cały uszkodzony spraw szefa. On przychodzi do szpitala, aby odwiedzić chorego oficera. Ale facet jest w bardzo ponurym nastroju: on właśnie dowiedział się, że jego żona go opuściła. Dla kochanka.

Jest to kolejna historia, która subtelnie do zrozumienia, co w sztuce „The House of klasie biznes.” Sugerują, że entreprise jest wieczne. Być może stwierdzenie można nazwać szokujące, ale nie bez znaczenia. A może to jest głębszy i bardziej interesujący niż w rzeczywistości, praca, na której został wydany ten występ.

Wróćmy do historii, można zobaczyć, co następuje. Młody księgowy nie wie, kim jest ten człowiek, który poszedł do swojej żony. Ale on jest w rękach jednego kawałka materiału dowodowego – bardzo drogie krawat z „Armani”. Ten facet nie zdaje sobie sprawy, że żona jej kochanka jest jego szef, ten sam Raznitsky. Tutaj musimy dodać, że urzędnik jest żonaty.

Co za uzdrowienie!

Tak się na prawie gatunku, że wszyscy ci, którzy taki czy inny sposób zaangażowanych w życie intymne Raznitskogo, znajdują się w tym samym miejscu w tym samym czasie. To tutaj będą pielęgniarki, którzy nieświadomie wciągnięty w ogólnym zamieszaniu raczej zabawny. Tutaj kręcić i aktor, który został uderzony przez jasnym świetle oszukani żony urzędnika.

To, co dzieje się w sztuce „The House of klasie biznes.” Recenzje Petersburgu o nim głównie entuzjastyczny, wielu wspomnieć genialny gwiazda gra z gatunku satyrycznego, trwałe i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Każda postać w ich własnym realistyczne. A wszystkie te elementy sprawiają, wizyta w teatrze wspaniały prezent dla widzów w każdym wieku (chociaż istnieją pewne ograniczenia – „16+”).

Trochę „House” …

Alexander Korovkin – Moskwa dramaturg, spod pióra którego udał się do scenariusza znanego serialu Słabe Nastya, Sasha turecki przygód. Jest autorem tej historii – „Dom klasie biznes” luz Recenzje odmiany teatru, który jest domem dla tego etapu produkcji, większość z nich zawiera słowa podziękowania zarówno do niego i niezwykłych aktorów – Tatyane Vasilevoy, Siemion Strugachevu Georgi Martirosyan, Wiara Beneskriptovoy i in. Semen Strugachev w tandemie z Tatiana Vdovichenko są reżyser spektaklu.

„The House of Business Class” – spektakl, który podsumowuje dowody, że taki lek z jesiennej melancholii jest najbardziej skuteczne.

Ci, którzy zamierzają uzyskać wiele pozytywnych emocji, powinni wiedzieć, że cała akcja potrwa nieco ponad dwie godziny i renderowane nie pozwalają osobom w wieku poniżej lat szesnastu.

Pomyślmy o najważniejsze …

Cóż, artykuł stało się już jasne, że w sztuce „The House of klasie biznes.” Recenzje i zdjęcia – w tym artykule. Jak wspomniano powyżej, jest to historia o tym, jak dziwne okoliczności czynienia w tym samym oddziale szpitalnym przebiegły kupiec i uhonorowany artysta emeryta.

Biznesmen trudne do zaakceptowania okres bezczynności, i nadal korby na zewnątrz umowę. Próbując uniknąć wszelkich przeszkód, jakie napotykają, ukrywa swoją kochankę w łóżku sąsiada, spychając męża z okna, to sprawia, że wiele bardziej szalone rzeczy. Jednocześnie nie zapomnij kłamać dookoła z wielkim wyrafinowaniem.

Jednak w wyniku oczekiwania na szczęśliwe zakończenie – przemyślenie sytuacji i zrozumienia prawdziwej wartości każdej postaci, taki czy inny sposób brały udział w tej bardzo skomplikowanej historii.