637 Shares 8560 views

nowotwory Rybhoz. wędkarstwo opłata na przedmieściach

Wędkarstwo – to fascynujące zajęcie. Staje się to jeszcze bardziej pozytywne i przyjemne, jeśli dodać tylko relaks na brzegu stawu z wędką przyzwoity catch. Ryby i czyste miejsce wśród wolnych wód nie są tak często. Dlatego najbardziej zapalonych wędkarzy wolą płacić stawów i jezior. Jest rybą i mają dokładnie miejsce i czyste, a wejście / podejście przyjęte.

rybołówstwo Rakovo

Wszystkie warunki dla przyjemnego pobytu i udanego połowu ustanowionego w sprawie połowów raków. wędkarstwo opłata jest oferowana w wielu zbiornikach pod Moskwą, ale to było w raku zebrano wszystkie docenią rybaków. I miejsce wspaniałe, piękne i ryba w wodzie dużo, a bieg można wypożyczyć, a haczyk może być tak zróżnicowane i znaczące, że będzie coś zmyślić do znajomych.

Jak się tam dostać

hodowli ryb znajduje się w podmiejskiej miejscowości nowotworów. wędkarstwo opłata dostępne dla mieszkańców i gości są również dostępne. Można dostać się do hodowli ryb na Novorizhskoe lub Volokolamsk autostradzie. Ścieżka biegnie przez wioski i Kostrovo Mansurovo. Po drugie powinna osiągnąć raka i już jest rybołówstwo. Można to zrobić bardzo łatwo, wskaźniki na drodze będzie wiele.

zbiorniki

Obecność kilku basenów o różnej głębokości i rozmiarach – to highlight nowotworów. wędkarstwo opłata odbywa się w wodach że kaskada w dół do malowniczej rzeki Malaya Istra. Na Górnym stawie korzystnie złowionych karpi. Dolny Staw jest szczególnie poszukiwane przez rybaków na jesieni. W tym czasie przyjść tutaj bogatego połowu płoci, karpi i okoni.

Wędkowanie w „karpia” stawu jest dozwolone wyłącznie z brzegu. Ale w Niżnym można łowić ryby, zarówno na nabrzeżu, z łodzi.

przepisy rybackie

Istnieje kilka prostych i jasnych zasad, które mają zastosowanie do wszystkich rybaków, co czyni go nowotworowych. wędkarstwo opłata jest tylko dla mężczyzn. Kobiety i dzieci do lat dwunastu mogą być przestrzegane.

Nie wolno stosować więcej niż dwóch rodzajów narzędzi połowowych. Niedozwolone i stosowanie własnych obiektach kąpielowych. W górnym stawie wszystko wędkarstwo z łodzi jest zabronione.

Opłata zostanie podjęta wyłącznie przy wejściu do sektora rybołówstwa. Do połowu, co to może być, dodatkowe opłaty nie będą pobierane.

Nie ma żadnych specjalnych miejscach. Rybacy mogą swobodnie spacerować wzdłuż brzegu, patrząc wokół, próbując swoich sił, dopóki nie znajdą „ich” dobre miejsce ryb. Rybhoz Rakovo pozwala na korzystanie z całkowicie dowolnej przynęty lub przynęty. Jeśli jej nie zawsze można kupić, tylko jako narzędzi połowowych (haczyki, żyłki, i tak dalej. D.).

Jest możliwość wynajęcia grill i prawo na plaży, aby pożar. Nawet wolno postawić namioty. Aby zapłacić za rodzinne wakacje dodatkowych pieniędzy nie jest potrzebne. Główną zasadą jest – nie kolidują ze sobą.

ceny

Pomimo faktu, że połowy są prowadzone w ekologicznie czystej okolicy, która dziś na przedmieściach jest bardzo rzadki, ceny są tu dostępne dla każdego. W zależności od stawu, gdzie masz zamiar łowić, będą się różnić i ceny. W jednym stawie (gdzie znajduje pstrąg, karp i tołpyga) rybacka będzie kosztować 800-1000 rubli na osobę. W innym (gdzie zwykle karaś, płoć, panterka) będzie kosztować 600 rubli rybołówstwo.

Zaledwie sto rubli będzie możliwe przeprowadzenie niezależnego wycieczkę po okolicy, aby skontrolować stawy, aby spróbować znaleźć jej dobre miejsce. I dopiero wtedy zapłacić za bilet normalny i trzymać rybę. Dopłata zajmie tylko jeśli planujesz pobyt na noc. wędkarstwo noc jest droższy o 200 rubli.

przepisy rybackie są proste i jasne, ceny są demokratyczne i dostępne. Tak dobry rybackiej w raka. Opinie mówią, że tu można przyjść jak cały dzień, a za kilka, ustawić namiot. Doświadczeni rybacy twierdzą, że jest to jedno z niewielu miejsc na przedmieściach miasta, gdzie nie ma ścisłych reguł lub stałej wadze rozróżnialnych do połowu ryb.

opinie

Więc, co mówią o tym, co rybackiej opłata w raku? Opinii na temat tego miejsca jest zawsze dodatnia. Rybacy powiedzieć jak różnorodny może być tutaj rybackiej. Dobrą wiadomością jest to, że zawsze można wybrać osoby, które chcą dzisiaj złapać na haczyk. Jeśli jest to rzadki pstrąg lub ciężki karp, a następnie wybierz górny staw. Jeśli lubisz małe ryby, ale w dużych ilościach, przejdź do dołu okonia lub karpia.

Sądząc po opiniach, stawy okresowo zaryblyayutsya, wędkarstwo jest dobra w każdej chwili. Mówią, że został złapany i karp do 12 kg i karpia o wadze 7-10 kg, zimowy.