133 Shares 6864 views

Lazarevskoe, "Cocktail": adres, zdjęcia i opinie

Dzisiaj w tym artykule będziemy mówić o tym miejscu jako Lazarevskoye. „Koktajl”, które nasi czytelnicy są zainteresowani, jest jednym z klejnotów tym kurorcie. Wielu turystów może pochwalić się po odwiedzeniu tego miejsca. Lazarev powiat Soczi ma wiele atrakcyjnych miejsc, a my chcemy im powiedzieć, że czytelnik nie ma wątpliwości: jest to idealne miejsce do spędzenia wakacji.


Lazarevskoye

Miejsce, które będą omawiane, znajduje się na wybrzeżu Morza Czarnego, w pobliżu słynnego miasta Soczi. I to jest tak blisko tego, co nazywa się jako jeden z obszarów miasta, a mianowicie, powiat Lazarev. Rozciąga się od rzeki do Shepsi Mamaev pass. Jeśli chcesz połączyć spokojny, relaksujący wypoczynek z możliwością noc zabawy, to miejsce – dla Ciebie i Twojej firmy.

Łatwo jest odpowiedzieć na pytanie, turystycznym, gdzie pójść w Lazarev, a atrakcje są więcej niż można oglądać na krótki urlop. Dlatego wielu urlopowiczów wrócić tu ponownie w nadziei jeszcze zobaczyć całe piękno wybrzeża. Wśród najbardziej popularnych miejsc:

 • Wodospad przyciąga Psydag swoje trzy kaskady wody, która spada z wysokości trzydziestu metrów.
 • Shapsug wodospad znajduje się w pobliżu Psydaga, ma już cztery kaskady i powyżej swoich pięćdziesięciu metrów.
 • Dagomys koryta znajduje się na Dagomys River, które utworzyły rodzaj warstw skalnych, w wyniku czego można zaobserwować obecność jakichkolwiek zagłębień o różnych rozmiarach.
 • Wąwóz Mamed dostępne na wyświetlaczu, czy udać się w kierunku Tuapse. Ponadto, istnieje wiele formacji skalnych, które warto zobaczyć.
 • 33 Falls – to miejsce, które jest chętny, aby zobaczyć każdy, kto przyszedł do wybrzeża Soczi, na kilku etapach na krótkie odległości – to jest naprawdę bardzo piękny widok.
 • Tulipan drzewo – Atrakcje roślina z rodziny magnolii, który osiąga wysokość 35 metrów i średnicy pnia siedemnastu metrów; Mówi ona, że roślina ma magiczne moce, aby przywrócić energię organizmu.
 • Wspaniały wąwóz „Pretty Woman” znajduje się między Saloniki i Volkonka i jest otoczony wodospadami, co sprawia, że możliwe, aby zobaczyć kilka atrakcji.
 • Bizantyjska świątynia – ruiny, które są tak przyciąga turystów przez jego tajemnica, położonych zaledwie dwa kilometry od ubikacji; Ściany łupek, pochodzący z XI wieku, pokryty zielenią, co daje im większą tajemnicę.

To nie jest pełna lista miejsc turystycznych, ale jesteśmy zainteresowani nie tylko w codziennej spoczynku. Wszakże wielu korzystających wycieczki, chcą spędzić wieczór, odpocząć, świętować imprezę i po prostu dobrze się bawić. W tym celu odpowiedniej jednej z perełek miasta – „Koktajl” Club Lazarevskoye cię nie zawiedzie, dzień lub noc.

Główną zaletą tej instytucji

To miejsce może być nadana klubach klasy europejskiej. Zarówno zewnętrzna i wewnętrzna wnętrze restauracji przemyślany tak, że chciał tam pojechać, lubiłem sobie spokój i mieć pragnienie, aby wrócić tam jeszcze raz i jeszcze raz. Zatem pytanie odwiedzającego gdzie iść w Lazarev, mieszkańcy z pewnością jednymi z pierwszych nazw wymienionych to miejsce.

Na plaży, można zauważyć, kompleks, który składa się z czterech poziomów. Cały klub jest zaprojektowany w stylu „Tropicana” i teren jest porośnięty mnóstwem drzew. Aby ułatwić sobie wyobrazić strukturę instytucji, możemy zauważyć, że posiada:

 • część wypoczynkowa, gdzie goście mogą odpocząć w komfortowych warunkach i cieszyć się przyjemną muzykę;
 • Karaoke Strefa, w której goście mogą spróbować swoich sił jako gwiazda;
 • bar sportowy, jest szczególnie popularny w trakcie zawodów i mistrzostw;
 • taras dla VIP-klientów, oferując specjalny poziom usług;
 • parkiet, gdzie jest tyle, ile dwa, więc nigdy nie brakuje miejsc na parkiecie;
 • bary, gdzie można zamówić dowolny koktajl na karcie menu.

Warto powiedzieć, że to miejsce nie działa tylko w godzinach wieczornych. W ciągu dnia można odpocząć i zjeść w cieniu palm. Praca od 10 do 5 rano, personel jest gotowy, aby rozkoszować się niemal przez całą dobę.

Rozrywka: Lazarevskoye ( "Koktajl")

Jeśli chodzi o rozrywki, nie ma równe organizatorów klubu. Ogromna różnorodność wieczorów tematycznych, promocjach, festiwali i innych popularnych działań przyciągnąć młodych ludzi i osób starszych. Bardzo często utrzymywane dni promocyjne, na przykład, w piątki dziewczęta zaproszeni do odwiedzenia swobodny poprzeczkę i spróbować kilka koktajli. Szczególnie atrakcyjny jest dostępność bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. W ciągu dnia można zobaczyć pojedynczy sieć fanów spokojnie popijając koktajl w towarzystwie tablecie lub telefonie.

muzyka

Osobno należy zaznaczyć miejsce jakość dźwięku jak VTAK wsi Lazarevskoe. „Koktajl” doskonale pokazuje, że wszystko idzie z duchem czasu. Wiele dyskotek, towarzyszy pokaz laserowy i svetopredstavleniyami nie może pozostawić nikogo obojętnym imprezowiczów. DJ high-end wie jak zorganizować niezapomnianą dyskotekę tu często pokazać swoje umiejętności i profesjonalne popularnych artystów.

menu

Mamy nadzieję, że jesteś coraz bardziej chętny, aby zobaczyć Lazarevskoye. „Koktajl” może zaoferować elegancki wybór nie tylko napoje, ale także dania kuchni europejskiej. Ceny w instytucji dość rozsądne, ale jak wszędzie, aby spróbować czegoś egzotycznego, trzeba będzie się rozstać z okrągłą sumę. Cóż, jak bez niego? Po tym wszystkim, wakacje to tylko raz w roku, i trzymać konieczne jest więc, że doświadczenie było na tyle, aż do następnego razu. A jeśli spojrzeć nawet w nocy w tym wspaniałym klubie, morze emocji podałeś.

opinie

„Cocktail Bar” (Lazarevskoye), którego adres pamięta każdy, kto kiedykolwiek był tam, znajduje się na słynnej plaży o nazwie Granada. Będziesz miał żadnych trudności ze znalezieniem tego miejsca, ponieważ całe miasto jest niejako wzdłuż wybrzeża, i po prostu trzeba trochę spacer po nadmorskiej ulicy. Wszelkie lokalna chętnie pokazują dokładną lokalizację klubu. Po tym wszystkim, tutaj miłość do wypoczynku, nie tylko dla turystów, ale również lazarevtsy.

Badając reakcje zwiedzających, można stwierdzić, że zdecydowana większość klientów jest zadowolona z klubu i środowiska oraz jakości usług. Wyszkolony personel klub chętnie i szybko wykonywać wszystkie rozkazy, a atmosfera w barze jest tak przyjemny i zaraźliwy, że ludzie nie chcą go opuścić. Wygodna obsługa jest możliwość płacenia za resztą za pomocą plastikowej karty.