337 Shares 6932 views

Jakie są atrakcje Madrytu Koniecznie trzeba zobaczyć

Atrakcje Madryt corocznie przyciągają dużą liczbę turystów z całego świata. W centrum stolicy Hiszpanii, jest powszechnie uważany za Puerta del Sol, na którym znajdują się trzy rzeźby, to starożytna adres domu. Równie słynny plac – Plaza Mayor – otoczony przez kolumnady. To było w średniowieczu obszar rynku, który od czasu do czasu i walk prowadzonych specyficzne dla okresu czasu spalenia na stosie. Obecnie można zobaczyć dom piekarza, ozdobione freskami, a dom rzeźnika, w którym mieści się usług komunalnych. może chcesz zrobić zdjęcie obok pomnik Filipa III, położonej w samym sercu Plaza Mayor.


Oprócz wyżej wymienionych dziedzinach, przyciągając uwagę turystów i innych atrakcji Madrytu. Istnieje wiele różnych muzeów i galerii sztuki, wśród których szczególną reputację dostał Muzeum Prado, Thyssen-Bornemisza i Reina Sofia. W pierwszym z tej listy, ogromną kolekcją malarstwa hiszpańskiego, uzupełnione arcydzieł włoskich, holenderskich i flamandzkich mistrzów. W ostatnich przechowywanych sztuk współczesnych mistrzów sztuki.

Warto również zwrócić uwagę na Descalzas Reales – Klasztor bosy zakonnic, która znajduje się w pobliżu ulic Puerta del Sol i Arenal. Ten kompleks jest stary pałac, który niegdyś należał do cesarza Carlos I Portugalii, i Elizabeth. Ich córka Juana i założył Descalzas Reales w 1557 roku. Najbardziej wyraziste częścią klasztoru mniszek boso jest kościół, który ma sklepienie cylindryczny. W części Descalzas Reales, który jest otwarty dla zwiedzających, można zobaczyć wspaniałą kolekcję dzieł sztuki, wśród nich dzieła Tycjana, Claudio Coelho, Rubensa i innych równie wybitnych artystów.

Atrakcje Madryt także Convent de la Enkarnasion (wcielenie), która została założona przez Margarita Austrii i Filipa III w 1611 roku. Fasada tego zabytku architektonicznego jest wyłożone granitem. Ten klasztor utrzymuje sztuki i rzeźby Hiszpania dziedzictwo sięga 17-18 wieków.

Podczas gdy w Madrycie, powinno się odwiedzić El Retiro Park, który obejmuje około 130 akrów i posiada dużą liczbę eleganckich wejściami. Na jego terenie znajdują się sztuczne jezioro, gdzie można popływać, wynajem łodzi. Wielu odwiedzających Retiro prawdziwe zainteresowanie jest pawilon ze szkła i posąg upadłego anioła Lucyfera.

Atrakcje Madryt można zobaczyć podczas wycieczek tematycznych miasta. Tak więc, po przejściu z „Muzeum Morskiego i jej sąsiedztwie”, można zapoznać się z historią hiszpańskiej nawigacji, odwiedzając bardzo piękny budynek, zbudowany w 1928 roku. Tour „Madryt, kompozytorzy Muse” będzie można jeździć na ulicach i placach w Madrycie, które są połączone z nazwiskami Jacinto Guerrero, Federico Chueca i innych równie znanych muzyków. Oferta Wszystkich turystów jakieś trzydzieści wycieczki, wśród których znajdują się trasy przeznaczone do działalności rodziny i zabaw, wycieczek rowerowych i wizyt w przedstawieniach teatralnych. Każdy może wybrać się na wycieczkę po duszy.

Wszystkich jego atrakcji Hiszpania ma przyjemność pokazać gościom. Zawsze z Madrytu można udać się na wycieczkę do najbliższego miasta, gdzie można zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Spowoduje to ogromną ilość pozytywnych emocji i radość, i Hiszpania, Madryt, zabytków stolicy – dla was wszystkich stał się symbolem doskonałego wypoczynku.