389 Shares 6053 views

Przez dwa tygodnie obiektyw: Jak się ubrać? Wybór, instrukcje, zalecenia,

Przez dwa tygodnie soczewek Acuvue – jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą poprawić widzenie. Nie powodują dyskomfortu podczas noszenia, bezpieczne dla oczu i innym akceptowalnym koszcie. Producenci uczynić je tak cienkie jak to możliwe, aby osiągnąć lepszą przepuszczalność powietrza.


Jak one działają

Aby zrozumieć, jak skonstruować soczewki dwutygodniowe, jak je nosić i jak szukać, trzeba wiedzieć urządzenia. Wspomniano wyżej, że producenci uczynić je cienka. Co to jest? Faktem jest, że w ten sposób lepsze przenikanie tlenu zmniejsza ryzyko działań niepożądanych. O zaczerwienienie i suchość oczu nie można się martwić.

Dwutygodniowe Acuvue Soczewki wykonane tak, że powierzchnia materiału białek i lipidów depozytów nie mają czasu do akumuluj. Oznacza to, że infekcje bakteryjne nie reprodukować.

Główne zalety

 1. Zastosowanie soczewek przez 2 tygodnie jest tańszy niż noszenie jednorazowe.
 2. Jest to filtr, który chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych.
 3. Pozostawić tlen, rogówka nie odczuwa brak.
 4. Zahamowania wzrostu bakterii.
 5. Przyczyniają się do ciągłego nawilżania oczu.

pewne wady

Co się stało z dwutygodniowym soczewki? Jak je nosić, a ile, to jest bardzo ważne, aby wiedzieć. Na perenashivanii oczach jednodniowych narażonych na ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych konsekwencji. Rogówka zacznie doświadczać braku tlenu, więc pojawia się zaczerwienienie i suchość.

Obiektyw musi być stale pod opieką. Niewłaściwe przechowywanie może spowodować uszkodzenie skóry, a oni tracą efekt.

Przez dwa tygodnie obiektyw: jak nosić

Teraz przyjrzyjmy się, jak należy je prawidłowo stosować bez szkody dla oczu. Jeśli zdecydujesz się na zakup dla siebie dwutygodniowe soczewki kontaktowe, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że w tej grupie istnieje kilka głównych podgrup. Wszystkie z nich są modele przeznaczone do przedłużonego noszenia.

Jeśli kupiłeś soczewki dwutygodniowe, jak je nosić, trzeba sprawdzić u sprzedawcy. Niektórzy producenci oferują modele, które mogą być używane tylko w ciągu dnia. Okazuje się, że mają wystarczająco dużo na dwa tygodnie. Inni producenci wytwarzają soczewki, które mogą być wykorzystywane zarówno w dzień i noc. Jeśli nie usunąć modelu w czasie snu, wtedy wystarczy jeden tydzień.

Na sprzedaż to obiektyw przeznaczony do noszenia przez cztery tygodnie, dzień i noc. W rezultacie będą one trwać przez 2 tygodnie bez usuwania podczas snu. Jest to bardzo ważna rzecz, która z pewnością należy wziąć pod uwagę przy wyborze.

Zdecydowaliśmy się na dwutygodniowe soczewki? Jak nosić je prawidłowo, zależy od producenta, nie opuszczają sklep aż sprawdzić wszystkie szczegóły.

prawo opieki

Przy wyborze środków do korekcji wzroku jest bardzo ważne, aby znać wszystkie subtelności i niuanse jego funkcjonowania. Jak dbać o soczewki dwutygodniowe – to pilna sprawa z tego powodu, że są one teraz bardzo popularne.

Technologia ta jest prosta. Przetwarzanie i przechowywanie dowolnej odpowiedniej uniwersalnym roztworem odkażającym, które można kupić w aptece. Enzymatyczne czyszczenie soczewki nie wymaga. Jest to istotna zaleta, co pozwala chronić się przed reakcją alergiczną.

Producenci wytwarzają soczewki są bardzo cienkie, ale mocne. Je łamać bardzo trudne. Dla wygody wyjmując producenta rozwiązań dostarczyło niebieską barwę. W ten sposób będziesz w stanie pociągnąć delikatnie zmaksymalizować soczewki z pojemnika z roztworem, bez uszkadzania ich w proces.

Jak nie mylić z wyboru

Soczewki kontaktowe powinny być dobrane bardzo starannie. Istotne jest, że są one idealne dla Ciebie indywidualnie. Aby wybrać, aby nie popełnić błąd pomogą się do okulisty. Badane będą pre następujące czynniki:

 • stopień upośledzenia wzroku;
 • strukturę i kształt oka;
 • czy są nadwrażliwe na materiał, z którego soczewki.

Dopiero po zbadaniu tych czynników okulisty będzie mógł podjąć właściwą decyzję. Ale to nie wszystko. Po wybraniu soczewki powinny być sprawdzane pod względem prawidłowego zamocowania. Ponieważ wpływa na komfort osoby. Jeśli dopasować soczewki dwutygodniowe, jak je nosić, lekarz wyjaśnia. Mówi również o ważnych niuansów przechowywania i okres eksploatacji pod pewnymi warunkami.

Aby dopasować dwutygodniowe soczewki

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe – nie jest towarem luksusowym, a nie elementem stylu danej osoby. Są one niezbędnym narzędziem dla każdego, kto chce poprawić widzenie.

W niektórych przypadkach, osoba potrzebuje soczewek kontaktowych:

 1. Jeśli osoba codziennie posiada wystarczającą ilość czasu na komputerze (urząd pracy).
 2. Jeżeli dana osoba pracuje lub mieszka w pokoju z suchym powietrzem.
 3. Jeśli w ciągu dnia często czują się zmęczone oczy.
 4. Jeżeli dana osoba cierpi na krótkowzroczność lub dalekowzroczność. W tym przypadku dobre soczewki kontaktowe będą bardziej korzystne wykonanie niż w okularach.

Ważne jest, aby pamiętać, że przedłużony nosić soczewki powinny być zmieniane dwa razy w miesiącu. Je nosić dłużej niż w terminie nie może być, bo to może uszkodzić rogówki.

koszt

Soczewki Acuvue jest optymalna kombinacja dobrych cenach i doskonałej jakości. Producent wykorzystuje hydrożelu silikonowego i który pozwala produkt stale nawilżać oka i nie męczy oczu.

Ile są dwutygodniowe soczewki? Cena jednej skrzynki wynosi około 600 do 1500 rubli. To naprawdę jest bardzo korzystne, ponieważ pakiet nie jest 1 para soczewek, ale trzy. Jeżeli noszone tylko w ciągu dnia i usunięte przed snem, to będą one trwać przez pełne dwa miesiące. Jeśli porównamy koszt Acuvue codziennie z tradycyjnymi soczewkami kontaktowymi, można zauważyć znaczną różnicę. Acuvue – bardziej opłacalne, bezpieczniejsze, bardziej niezawodne.

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe – jest to jeden z najczęściej dziś stosowane, przeznaczony jest do korekcji wzroku. Optymalny koszt pozwala im nabyć każdy, które pozwalają mieć pewność co do jakości i bezpieczeństwa. Korzystanie z porad wydajności, należy zapisać się na konsultację z okulistą. Tak więc nigdy nie można pomylić z wyboru i zapewnić sobie oczy niezawodne obrońca.

493 shares 1110 views