475 Shares 9349 views

UV Eye Research Institute. Ufa Instytut chorób oczu

Ufa Instytut Chorób okiem najstarszych placówek okulistycznych Rosji i całej przestrzeni postsowieckiej. Główne działania tej organizacji wielodyscyplinarnych publicznych są nauki, leczenia i konsultacji, produkcji i edukacji w tej dziedzinie. UV Eye Research Institute jest zaangażowana w rozwój podstawowych i stosowanych problemów w dziedzinie okulistyki, skuteczne leczenie przy aktywnym wykorzystaniu zaawansowanych technologii wszystkich typów zaćmy, chorób ciała szklistego i siatkówki, a także chirurgii refrakcyjnej.


Historia wystąpienia

Jej istnienie słynny instytut rozpoczął w 1926 roku, kiedy stary oko szpital z 50 łóżkami został przekształcony Baszkirskiego trachomatous Research Institute w celu aktywnej walce tych powszechnych chorób w tym czasie. Staje szpital podczas wojny między 1941 i 1945, później Instytut kontynuował pracę jako organizacji naukowych, a w 1965 roku zaczęto nazywać Ufa Instytut Chorób Oczu Ministerstwa Zdrowia RFSRR. Utworzenie Akademii Nauk Białorusi, a po – Akademii Nauk Medycznych, Instytut rozpoczął w 1992 roku.

Collective Research Institute chorób oczu (Ufa)

Na czele tej instytucji zawsze byliśmy najwybitniejsi lekarze, uhonorowany nauka i pracownicy naukowi (Odintsov, Spasski, Kudoyarov, Kalmetieva, Aznabayev). Od 2006 roku, główny lekarz Instytutu jest MD, zasłużony lekarz RB, profesor MM Bikbov. Najważniejszą właściwością Institute – zgranym zespołem profesjonalistów tutaj zgromadziła najlepszych lekarzy-okulistów, którzy chcą osiągnąć jak najlepsze wyniki. Nauka i praktyka zaangażowany w 94 pracowników naukowych, z których większość posiada stopnie naukowe i wyższe kategorie kwalifikacji.

Struktura organizacji

Instytut realizuje swoje prace w ramach kilku działów:

 • Dziecięce kliniki konsultacyjnych.

 • Godziny awaryjnego opieki uraz.

 • technologie separacji Statsionarzameschayuschih.

 • Pięć jednostek szpitalnych o pojemności 290 łóżek.

 • Międzyregionalnej Centrum terapii laserowej.

 • Dorosły ambulatorium.

 • Zakład Anestezjologii i Resuscytacji.

 • Rozgałęziać wielofunkcyjnych diagnostykę.

 • Optyka.

 • Cztery dział mikrochirurgii.

 • Apteka et al.

Podczas rozmowy telefonicznej w dziale dorosłych pacjent otrzymuje fachowe doradztwo ekspertów, która odbyła się pewną diagnozę, a on wydał zaświadczenie lekarskie określające diagnozę oraz listę zalecanych zabiegów. W niektórych przypadkach nie wystarczy jednodniowe badanie pacjenta, i dlatego zaleca się kształtować w szpitalu poddać szczegółowej analizy kompleksu.

oddział dziecko Ufa Instytut chorób oczu wolny wykonuje młodych pacjentów z różnymi problemami: powiekach patologii i przewodów łzowych, krótkowzroczność, zez, astygmatyzm, zaćma, jaskra i innych chorób okulistycznych i podejrzewa je. Recenzje okulistów dziecięcych sugerują, że przeprowadzenie operacji oczu i złożonych specjalnemu traktowaniu dzieci w młodym wieku w dużej mierze warunkuje ich wysoką sprawność.

wskaźniki skuteczności

UV Eye Research Institute ma najbardziej nowoczesne sale operacyjne, a także unikalny sprzęt diagnostyczny. Doradztwo w Instytucie Badawczym chorób oczu traktowana nie tylko Rosjan, ale także obywateli innych krajów. Według statystyk z Instytutu każdego roku należy traktować przyjść około 80 tysięcy pacjentów, a liczba ta wynosiła około 500 tysięcy osób w ciągu ostatnich pięciu lat. Liczba operacji na oczy, prowadzone w instytutach badawczych, ponad 140.000 dzisiaj.

W trakcie ostatniego w 2013 roku naukowy i praktyczny okulistyczne konferencja „Wschód – Zachód” Uff Eye Research Institute wykazali w czasie rzeczywistym szereg unikalnych operacji. Ponad stu rosyjskich okuliści obserwuje pracę chirurgów Ufa, które spędził na najnowszym sprzętem, który nie ma odpowiednika wśród innych rosyjskich klinik, ustalone z udziałem „Ural” funduszu charytatywnego.

główne działania

Ufa Research Institute od momentu jej powstania opracował własne technik chirurgicznych, a także zorganizować leczenie chorób unikalne metody, które łączą w sobie poprawę i wdrażanie nowoczesnych technologii w praktyce światowej oczu.

Działania priorytetowe instytutu są następujące obszary:

 • chirurgii refrakcyjnej;

 • jaskra;

 • Chirurgia rekonstrukcyjna;

 • zapalne choroby oczu;

 • Chirurgia Witreoretinalne i Laser.

Ufa Instytut chorób oczu prowadzi działalność o dowolnej złożoności. Ze względu na wysoki profesjonalizm, dogłębna analiza wyników praktyce chirurgicznej, badań naukowych i wprowadzania pozytywnych doświadczeń Instytutu wyniki nie są gorsze od zagranicznych odpowiedników rozwoju.

Rodzaje operacji

Każdego roku liczba wykonywanych operacji na zaćmę (wrodzony, pourazowe, wiek) z minimalnymi nacięcia i późniejszego wszczepienia IOL. Jedną z pierwszych instytucji w Federacji Rosyjskiej, gdzie został wprowadzony praktyczne wykorzystanie standardów medycznych i ekonomicznych operacji zaćmy minimalnie inwazyjnie, stał się Instytut Badawczy Chorób Oka. Wysoki efekt terapeutyczny pokazał microinvasive operacji drenażowych dotyczących jaskry: kiedyś zawory i kanalizacji różnych modeli.

Pemfigoid keratopatia skutecznie wyleczyć w Instytucie: do tego zastosowania końcowego zautomatyzowanego śródbłonka rogówki przy wytwarzaniu materiału dawcy rogówki. Dział naukowy witreoretinalnej i chirurgii laserowej jest zaangażowany w różnego rodzaju problemach siatkówki.

Nowoczesne typy laserów stosowanych w leczeniu różnych stanów patologicznych, więc nie tylko mają szansę odzyskania, ale również możliwość znacznej poprawy jakości życia u pacjentów z ciężkimi uszkodzeniami siatkówki i ciała szklistego.

Zaawansowana technologia

Z powodzeniem w praktyce niniejszego wynalazku są stosowane badań nad leczeniem chorób zwyrodnieniowych rogówki – promieniowania UV podczas sieciowania z ryboflawiny z późniejszym implantacji oraz segmentów pierścieniowych rogówki. Jest to unikalna technologia epikeratoplastika stożek rogówki, która weszła w pierwszej dziesiątce najbardziej znaczących osiągnięć w świecie okulistyki (zgodnie z dobrze znanym czasopiśmie Ophthalmology razy) został opracowany w UV Eye Research Institute.

Technologie Departamentu statsionarzameschayuschih pomyślnie usunięte guzy, wykonywane odsysanie tłuszczu. Ponadto są tu traktowane zapalenie woreczka łzowego laser z minimalnym urazem.

Pleopto-orthoptic leczenie zeza u dzieci problemy, błędy refrakcji różnej etiologii także z powodzeniem przeprowadzone z pomocą chirurgii laserowej. Wysokiej jakości opieki nad dziećmi w szpitalu jest w pierwszych dniach życia.

Skuteczność leczenia chirurgicznego w oddziale pediatrycznym ma najwyższą wydajność dzięki zastosowaniu nowych metod w chirurgii jaskry, zaćmy wrodzonej i retinopatii u wcześniaków.

Informacje o lokalizacji i kontakt

Państwowa Administracja Instytut choroby oczu RAMS znajduje się w Republice Baszkirii pod adresem: 450077, Ufa, ul. Puszkin, 90. Tu jest dorosły jednostka ambulatoryjna konsultacyjny. Dział dla dzieci znajduje się pod innym adresem: Ufa, ul. Aurora 14.

Wszelkie informacje dla pacjentów na rekord, harmonogram prac mogą być świadczone przez telefon: (347) 273-30-57 lub (347) 272-37-75. Instytut godzin od poniedziałku do soboty od 8:30 do 17:30. Konsultacja w klinice i rejestracji pacjentów odbywa się od 8 rano do 15 po południu, dział dziecięcy zaczyna się 7:30. Idąc do Ufa, ważne jest, aby pamiętać, że różnica czasu z Moskwą wynosi 2 godziny.

Szczegółowe informacje na temat pracy, szczególnie w recepcji, a zakres usług jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej Instytutu.

Eye Instytut Badawczy, opinie Ufa

Liczne wyrazy wdzięczności wyraził pacjentów Instytutu, którzy przyczynili się do radzenia sobie z problemami. Nie każdy pacjent odzyskał po wyładowaniu wymaga czasu i pozostawia pozytywne opinie w Internecie, ale wszystkie istniejące komentarze są wypełnione ciepłem i miłe słowa. Ludzie podziękować lekarzom w leczeniu chorób oczu, za profesjonalizm, stosunki międzyludzkie i dbałość o pacjentów podczas rehabilitacji. Dzięki dla rodziców tych dzieci, które są w Instytucie pomógł przywrócić wzrok i radzić sobie z innymi problemami, przepełnione pozytywne emocje.