756 Shares 8587 views

Schemat artykuły spinania hak

Takie użyteczne hobby jak na drutach, nadal zachowuje swoją popularność. Przez wieki służył do produkcji podstawowych elementów odzieży i wnętrz. Dziś jego rola polega na twórczej ekspresji i rodzaj terapii.

Co dobrego haka

Szydełka ma wiele zalet w porównaniu do posiadania szprych. Wśród najbardziej oczywiste to:

 • Obecność tylko jednej pętli do pracy.
 • Możliwość zmiany kierunku dziania, według własnego uznania.
 • Największy wybór wzorów, różniących się prostotą wykonania.
 • Zdolność do wykonywania dodawania i zmniejszenie pętli, dzięki czemu można uzyskać ostrza o różnych kształtach i konfiguracjach.

Dlatego szydełkowane zabawki, lato delikatne rzeczy, odzież dla zwierząt domowych i innych podobnych produktów są znacznie łatwiejsze do wykonania za pomocą haka.

Dlaczego trzeba przymocować do krawędzi

Posiadanie podstawowych zasad szydełka nie jest na miejscu, nawet najbardziej zagorzali zwolennicy szprychy. Wiążąc produkty hak (schemat do pracy jest bardzo łatwe do znalezienia) jest przydatna do obróbki szerokiej gamy tematów:

 • Czapki.
 • Bluzki, kurtki i swetry.
 • Pledy i koce z dzianiny.
 • Serwetki i ręczniki (i dziewiarskich i tekstylne).

Spinania wymagają wszystkie odsłonięte krawędzie produktu. Niektóre modele przewidują realizację listew, krawędzi lub innych rodzajów krawędzi rejestracyjnej w procesie dziania.

Ta metoda ma swoje zalety: szyna jest zintegrowana z sieci, nie ma ostrych Przejścia nie trzeba się martwić o jego dokładności i dopasowanie parametrów gęstości. Jednakże, w przypadku zastosowania wiązania plan dostosowania wymiarów produktu, użycie innego koloru i tekstury przędzy, jak również określony wzór, jedyny sposób – wykorzystanie produktów krawędź szydełkowe. Schematy i przykłady prefabrykowane kołki znajdujące się poniżej.

wiązana kąt

Kąt przyłożenia ażurowy – najpopularniejsza postać kolców. Schemat wiązania hak kąty Products regularności wymagany kąt rozszerzenia tkaniny 45 stopni. Porównanie tych dwóch kątów daje kąt prosty (90 stopni). Zasada ta powinna być uznane, jeżeli to konieczne do samodzielnego opracowania programu dla ich wiązania. Na przykład, jeśli, jak wzór, ale nie jest to diagram kąt formacji.

Jeśli wszystko zostanie znaleziony, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Poniżej znajduje się schemat dziania szydełka wykończenia, zbudowany na zasadzie kołowej rozszerzenia sieci.

Centrum „krąg” – pico trzy pętle powietrza (CAP), w którym dzianina pięć wspaniałe kolumny. Kolejne rozszerzenie tworzy zaokrąglone naroże.

Wzór jest uniwersalny w tym, w razie potrzeby, możliwe jest dalej, zgodnie z zasadami i poszerzyć kąty edukacyjnych.

Spinania powiązany vpoperek

możemy zaoferować, a także stara metoda produkcji klasycznych kołków wykonanych z bawełny lub lnu. Były one używane do dekoracji:

 • ręczniki,
 • ręczniki,
 • utworów
 • poszewki na poduszki,
 • obrusy,
 • zasłony,
 • koce i reszta dekoracyjnych tkanin i dzianin przedmiotów.

Ten układ rurociągów hak nie jest dobrze nadaje się na odzież, chyba że masz zamiar produkować coś w stylu ludowym.

Jak to się dzieje

Dziania początek z zestawem oczek, których liczba odpowiada wysokości wiązania przyszłości i dzianiny systemem zwiększenie tkaninę, o ile wysokość strony nie jest równa długości krawędzi potrzebuje przewodów rurowych. Potem skończył wiążąc sew szew „vnakladku” do krawędzi wyrobu.

Cechą charakterystyczną tego rodzaju kołków jest powstawanie wzoru przez połączenie puste i napełniane kwadratowy kształt komórek. Pustych komórek – dwóch kolumn SC (CCH), pomiędzy którymi znajdują się dwa VI. Komórki wypełnione – dwa CLO między nimi dwoma CCH. Zmniejszone hak układ rurociągów doskonale ilustruje ten opis: nadziewane komórek oznaczonych krzyżykami.

Produkty spinania związane szprychy

Trzeba też wspomnieć o procesie grupowania produktów szydełkowe związane szprychy. Odbywa się to poprzez realizację kilku celów:

 • osiągnąć dokładną krawędź;
 • Jeśli pożądany wzór udekorować krawędź filigran;
 • kiedy dziewiarskich listwy dla przycisków;
 • Jeśli jest to konieczne, zmianę wielkości produktów (zwiększenie długości lub szerokości).

Aby rozpocząć proces po głównym zadaniem jest zakończona, oprawiony i szyte wszystkie elementy. Najlepszym przygotowaniem do produktu, który ma być przyciąć jego parującą żelaza lub umyć w ciepłej wodzie. Więc można zobaczyć rzeczywisty rozmiar produktu.

Następnie pierwszy wiersz spinania, która zawsze składa się z kolumn, bez sc (podskórnie)! Gdzie trzeba wytężyć swoją wyobraźnię przestrzenną, a także zasadę „pętli do pętli” jest bez znaczenia, zwłaszcza przy pracy z bocznej krawędzi wyrobu. Musisz wybrać liczbę pętli rurociągów „na oko”.

Niedostateczna ilość prowadzi do kurczenia się tkaniny i nadmiar – na skutek Quilling. Dlatego doświadczeni knitters zalecać próbkę do badań na wiązanie produktów fragmentów i długości co najmniej 15 cm (dla obiektywnej oceny wyniku).

  Owinięcie tkaninę

  Jeśli to konieczne, ozdobić serwetki tekstylne, kuchnia lub ręcznik, ściereczki lub odzież, można korzystać z dwóch typów kołków.

  1. Sprzedaż wiązana nałożona bezpośrednio na tkaninie. Dla utworzenia pierwszym rzędzie stosuje się cienką hak, który jest nagwintowany od nici tkaniny. Jest również możliwe stosowanie ściegu spoiny, który następnie nakłada się wstęgę hak (jak pokazano poniżej). Wadą tej metody staje się złożoność obliczania wymaganej liczby pętli.
  2. Przypisać obrzeże oddzielnie, a następnie przyszyta do produktu. Układ ten rurociąg jest znacznie łatwiej zaczepić poprzedzający i ma tę zaletę: łatwiej jest dostosować czas i dostosować wielkość trymowania. Jednak tutaj mamy do czynienia z pogranicza szwami i szwy mogą wyglądać szorstkie.

  Wiązana chusta szydełka: schemat i zdjęcia

  W produkcji lub kratę koce, jednym z istotnych etapów pracy jest wiążąca.

  Aby zacząć je realizować, gdy produkt jest w pełni gotowy. Owinięcie produktów hak (obieg umieszczony poniżej), może być w dziania sc podstawowej lub dekoracji kratę bardziej interesujące granicznej.

  W pierwszym przypadku, odpowiedni kąt utworzony przez dzianie trzy sc SC z jednego rogu, w drugim – zasady rozszerzalności zgodności, które zostały opisane powyżej.

  Znając podstawowe zasady i posiadania, nawet na poziomie podstawowym, techniki szydełka, można szybko i dokładnie narysować krawędź każdego produktu.