829 Shares 2250 views

Miś pluszowy amigurumi dzianiny. Cechy amigurumi i zasada działania

Japoński forma rękodzieła, takie jak amigurumi, ma ogromną popularnością wśród tkaczy. Praca ta przedstawia dziania małe, słodkie i miniaturowe zwierzęta, postacie z bajek, mężczyźni, artykułów gospodarstwa domowego i inne przedmioty. Amigurumi misia zabawki, między innymi bardzo popularne.

cechy amigurumi

Nie każda zabawka szydełkowane, można nazwać amigurumi. Produkt stworzony w tej techniki ma swoje własne cechy. Główną cechą jest jego niewielki rozmiar. Na przykład, amigurumi mini-bear można siedzieć na piłce palca, i mieć rozmiar nie więcej ślimaków. Istnieją przypadki ciągu około 50 cm, ale amigurumi zabawki są gigantyczne.

Kolejna różnica od tradycyjnych dzianin zabawek jest ich wygląd. Produkt daje pogodny charakter i nastrój. Z pomocą małej asymetrii w kagańcu wykazują rozmyślać, radość, smutek, marzeń. Stosowany również do nadania tonowanie naturalnych żywe kolory.

Amigurumi misia może być policzki, uszy i poduszki łap z filcu wełny. Charakterystycznymi cechami amigurumi jest dysproporcja części ciała. Często w zabawkach jest duża głowa z dużymi uszami, małe ciała i wydłużone kończyny.

Zasada działania

Dzianiny amigurumi opatrzone składa się z kilku części: kulistej główki, cztery stopy, górna może być krótsza niż w kończynach dolnych, parę uszy, ogon i wylotowe. Każdy szczegół jest z dzianiny oddzielnie, a następnie szyte na ciele. Sposób stosuje się przy tworzeniu kolumny okrągłe druty bez SC. W tym przypadku elementy mają szorstki szew. Aby osiągnąć gęstość materiału, ważne jest, aby wielkość haczyka mniejszej niż zalecana. Amigurumi misia wypełnione sztucznego obicia, bawełny lub innych materiałów sypkich. Niektóre stosowanie wykończenia wełnianych nici.

Ważne jest przy wyborze przędzy zwrócić uwagę na jego skład. misie schludny i miniaturowe uzyskuje się z cienkich nici bawełnianych. Akryl jest również popularny dziania amigurumi. Ważne jest to, że im cieńsza nić, tym mniej będzie zabawką. Podczas dziania Niedźwiedzie użyciu przędzy wełnianej. Zapewni to produkt naturalny. Dziane szydełkowy miś będzie wyglądać naturalnie, jeśli ma mieć nos, oczy i policzki. Aby to zrobić, trzeba guziki, koraliki, perełki. Zabawka może ozdobić również jako pożądanego łuku, szalik i dzianiny odzieży.

Od czego zacząć?

Knit misie amigurumi zaczyna się od stworzenia głowy. Wybranego nić jest konieczne, aby pierścień i dzianiny, na sześć prostych pętelek. Następnie w każdym rzędzie należy dodać sześć kolumn, bez sc. Oczka dodaje się w tej samej odległości od siebie. W każdym z sześciu pętli pierwszego rzędu provyazyvaem dwie kolumny. W następnej serii mamy zwiększyć poprzez każdej kolumnie. Dalszy wzrost odbywa się poprzez dwie pętle.

Liczba wierszy z dodatkiem zależy od kształtu głowy. Im bardziej się zasadę, im większa będzie poz. Po dodaniu wymaganej liczby pętli, dzianiny kilka rzędów powinny być proste, tworząc głowę liftingu. Następnie należy utworzyć symetryczną koronę przez odjęcie pętli. Zmniejszyć ich kolumny podobnie zwiększać. Na górze powinny mieć tę samą liczbę wierszy, ile jest w ziemi. Nie zapomnij wypełnić w środku nośnika przedmiotu obrabianego. W procesie redukcji głowicy dodać wyściółki poliestru następnie szycie korony.

szczegóły

Tułowia i kończyn misie amigurumi są dziane w taki sam sposób, jak w głowicy, ale z podłużnym środku i mniejszej serii rozszerzenia się i kurczenia. Do uszu typu 2 pętle i dzianiny w pierwszych czterech prostych kolumnie. Skręć w pracy i dodać do każdej pętli na dwóch kolumnach. Ponownie klapki detalu i dzianiny kolejno jeden VI i jeden ST.BN. w każdej z pętli.

Gdy zostaną połączone wszystkie szczegóły, nadszedł czas, aby rozpocząć montaż. Pierwszą rzeczą, moja głowa przyszyta do korpusu, a następnie przymocować nogi. Przyszyć góry uszami zaopatrzone, obserwując symetrii. Z pomocą kołków zrobić oznaczenia na pysku, gdzie będą znajdować się oczy i nos. Następnie trzymać się tych miejsc guzików koloru czarnego.

Można użyć specjalnych lalek oczy uczniów. Czarny gwint haftować brwi, dając zaskoczony misia lub inny wyraz. Przędza z białego koloru do woli wybrać pazury łapy. Dzianiny hak miś gotowy.

To może być urządzone, dając serce do nóg, lub bukiet kwiatów. Na wierzchu położyć korek na szyi – szalik. To sprawia, że wielki dar Bożego Narodzenia lub prezent na Walentynki. Otrzymawszy takie doświadczenie i nauka podstaw tworzenia szydełkowe misie amigurumi można łatwo nakładać szeroką gamę małych zwierząt i dekoracje.