443 Shares 3027 views

Przekonajmy się, co boją się komarów

Jak chcesz lato zebrać towarzystwo przyjaciół i bliskich, pójść do lasu na grillu, usiąść wieczorem przy ognisku, rozmawiać, śpiewać z gitarą! Ale nie było. W rzeczywistości, oprócz przyjaciół obok ciebie zawsze będzie irytujące komary, które nie dają możliwości na odpoczynek normalnie. Oni cię nie tylko na ulicy, ale również w domu. Proponuję, aby dowiedzieć się, dlaczego komary boją się raz na zawsze zapomnieć o nich.

Dom może nam pomóc w tej walce z następujących urządzeń:

  • moskitiery na oknach;
  • fumigator która jest wystarczająca do wtyku w gnieździe;
  • na ulicy można ustawić antikomarinuyu lampę;
  • świeże powietrze, można użyć specjalnego świecę.

Zobaczmy, co boją się komarów na zewnątrz:

  • specjalne kremy lub spraye (przed użyciem sprawdzić anty-alergiczna);
  • Ultradźwiękowy odstraszacz emitujący dźwięki, które nie podoba mi się to irytujące owady, ale nie jest słyszalny dla człowieka.

Teraz określić, co zapach obawiać komarów niż możemy sobie z nimi radzić. W wielu środków ludowej, które odstraszyć te owady, dodać wanilię. powinien być rozcieńczony wodą i nanosi się na ciele. Również popularne są niektóre olejki eteryczne, takie jak goździki, anyżu, cedru, waleriana, jałowce i eukaliptusa. Mogą być stosowane do ciała lub, kapała na kawałki tkaniny rozłożone na parapetach.

Nadal się boją komary? Zapach pomidorów, które publikuje liści. Można zorganizować pola z roślinami w pobliżu drzwi lub umieścić bezpośrednio w pokoju. Można przygotować wywar z trawy pszenicznej, która jest doskonałym lekarstwem na komary. Do tego trzeba 50 gramów zmielonych korzeni rośliny wlać 1,5 litra wody i doprowadzić do wrzenia aż brzeczkę nie staje się żółtawy. Konieczne jest zastosowanie środków do skóry, umyć ręce i twarz przed wyjazdem na zewnątrz. I niektóre rośliny boją się komarów? Należą do nich wszystkie te, które mają wyraźny ostry zapach.

Weźmy bliżej przyjrzeć syntetycznych narzędzi, które pozwolą nam dowiedzieć się co obawiać komarów. Fumigator popularne są pyretroidów, które powodują paraliż pierwszy, owada, a następnie go zabić. Takie związki chemiczne są całkowicie nieszkodliwe dla człowieka. Można zakupić fumigacją trzy rodzaje: tablica, aerozoli lub spirali. Uruchomić urządzenie to rozpoczyna godziny po aktywacji, i utrzymuje się przez około 10 godzin. Repelenty nie zabijają, ale tylko odstraszyć komary. można zakupić w sprayu, krem, balsam lub emulsji. Pamiętaj, że takie środki nie mogą być wcierać. Co boją się komarów, ale nie należy bać się ciebie? Przy wyborze fumigację lub repelenty uważnie przeczytać instrukcję i przeciwwskazania.

Zaledwie kilka zapachy, które na pewno pomogą Ci pozbyć się tych nieznośnych owadów: miętowy, bazylia, melisa, lawenda, orzech i wiśnia. Można kupić lampę aromatu i słoik ulubionego olejku, zabijając dwie pieczenie. Będziesz cieszyć się niezrównany aromat i zwalczania komarów w tym samym czasie. Myślę, że stają się mniej lub bardziej jasne, co obawiać komarów, a teraz będzie w stanie poradzić sobie z tym problemem.