683 Shares 6592 views

Opis Argazi zbiornik: rozrywka i rybołówstwo

Argazi Zbiornik znajduje się w regionie Czelabińska w największym dopływem rzeki Iset – Miass. Na trasie do przejść około 90 kilometrów na zachód od miasta.


Raz w miejscu zbiornika było jezioro Argazi. Został zanurzony podczas tworzenia zbiornika podczas budowy wodnej Argazinskoe w 1946 roku.

Tak, przeczytaj poniższy opis Argazi zbiornika.

Krótko o główną

Staw jest największym w regionie Czelabińska. Służy ona jako główne źródło wody pitnej dla miasta regionalnego. Hydroelektryczny sama elektrownia, w której pojawiła się potrzeba zbudowania zbiornik Argazinskoye obecnie nie działa. Jednak władze regionalne planują przywrócić jej sprawność. Dokładne daty nie są znane.

Kilka słów o rozmiarze

Długość w stawie na 22 km, jest to połowa szerokości, która wynosi około 11 km. Powierzchnia całkowita – 113 metrów kwadratowych. km. Takie duże rozmiary Argazinskoye zbiorniki były możliwe przy jeziorze, że został „wchłonięty”. Średnia głębokość waha się od 12 m. Podwodny dobrej widoczności, od około 3 do 4 m.

zbiornik funkcje

Cała linia brzegowa jest bardzo zmienna. Silne drgania są obserwowane na całym obwodzie. Szczególnie źle jest określana przez brzegu we wschodniej części zbiornika. Poziom wody w zbiorniku jest stale się zmienia. Po części to właśnie trudność ustalenia linii brzegowej.

Na dnie zbiornika Argazinskoye różne. Można potknąć i małe kamyczki, piasek, jak i osadów. Całej odcinek akwenu rozrzuconych małych wysp, z których niektóre są zalane. Najbardziej znany jest nazywany Lime. I, co najciekawsze, to naprawdę rosną lipy. Ta wyspa nawet uznany za pomnik przyrody. Krajobrazy wokół Argazi również nie powinien pozostawiać nikogo obojętnym. Na jednej stronie stawu jest otoczona wzgórzami, na których rosną lasy iglastego i liściastego. Az drugiej – postrzegane Isetskoe skalistych gór.

Zbiornik na ryby

U osób, zbiornik jest nazywana po prostu Argazi. Okaże się wiele gatunków ryb. Istnieje szczupaki, jazie i okonie. Również spotkać gatunki okresowo jesiotr, czasami pływać w stawie rzeki Big Kialim. Płynie w Miass tuż powyżej. Niedaleko od tego miejsca znajduje Argazi Reservoir.

Wędkowanie – jeden z najczęstszych zawodów w stawie. Chodzi tu dużo ludzi, którzy wolą spędzać wakacje z wędką. Mówi się, że skubać na Argazi nieaktywnym, ale wielkość połowu nie jest smutny. Zbiornik jest aktywnym hodowlanej. W związku z tym, możliwe jest, aby złapać zarówno małe ryby i okazy trofeum. Problemem do połowu ryb może być tylko to, że ma coś w wodzie do paszy. To dlatego, że wykazał niewielkie zainteresowanie konwencjonalnych przynęty. Rybacy będą musieli wykazać się wyobraźnią w doborze przynęty.

Ośrodek rekreacyjny na Argazi Reservoir

Na brzegu zbiornika znajduje się wielki wypoczynkowy „Brzoza”. Jej usługi obejmują lokalizacje poza miejscem na grilla, ładna plaża. Możliwe jest również, aby rozniecić prawdziwy rosyjski kąpiel, a potem grę w bilard.

Dla wędkarzy są również stworzone doskonałe warunki. Są miejsca do przechowywania łodzi, włącznie z silnika, przekładni przechowywania. Argazi Reservoir wielu rybaków uważane za najlepsze miejsce do wędkowania.

Na podstawie kilku opcji mieszkaniowych. Pokoje są pojedyncze i podwójne. Możliwe jest także usunięcie komina. To przychodzi wraz z pojedynczym i podwójnym pokojami turystów. Się centrum rekreacji jest wyposażony w parkingu. Woda serwowane jest w sali ze studni.

Dla wielu mieszkańców okolicznych miast jest zbiornik ze względu na wspomnienia z dzieciństwa. rodzice czyjeś wzięto tutaj w bardzo wczesnym dzieciństwie, gdy staw był jeszcze nad jeziorem. Wszystkie są dobre wrażenie odpoczynku tutaj, jak pogoda w lecie na Argazi Zbiornika podoba turystów słońce i wiatr. Wiele osób przyjeżdża tutaj na wybrzeżu i umieścić miasteczek namiotowych.