805 Shares 4242 views

Trenuj Charków – Lozova: liczbę lotów, odległości i czasu przejazdu

Charków i Lozova – dwa największe pod względem liczby ludności miasta regionie Charkowa. Dlatego ruch pasażerski jest dość bogaty w pomiędzy. Połączenia między dwoma miejscowościami, zawiera w szczególności, podmiejskiego pociągu Charków – Lozova. Jak często to działa?


Pociągi Charków – Lozova: Harmonogram i harmonogram

Krasnopavlovka, Pervomayskiy, Merefa … Tysiące ludzi Z tych i innych osiedli w regionie regularnie podróżować do Charkowa do pracy, nauki, na urzędowym lub osobistej działalności. I najbardziej popularne i poszukiwane środki transportu dla tych ludzi jest szkolenie Charków – Lozova. Ten pociągów podmiejskich jest tak popularny, że w czerwcu 2015 Podręcznik JZ (Southern Railway) zdecydował się umieścić jeden dodatkowy lot na tej trasie.

Do tej pory trasa Charków – Lozova codziennie przebiega pięć par pociągów podmiejskich. Z regionalnego centrum (Charków Pas stacja) pociąg odjeżdża o 3:34, 8:29, 11:05, 12:55 i 18:44, a od Lozovoy – na 4:29, 6:02, 8:40 13 : 09 i 15:30. Pociągi harmonogram ruch może się zmieniać, tak obecny wykres najlepiej jest uczyć się na poszczególnych stacjach kolejowych.

Ponadto w Łozowa z Charkowa można dotrzeć na kilka innych pociągów. Mogą to być lokalne pociągi: Charków – Kramatorsk, Charków – Oaks, Charków – Gusarovka lub Charków – Gavrilovka.

Trenuj Charków – Lozova: odległość i czas podróży do

Elektryczne wynikające z Charkowa do Łozowa, pokonuje prawie 150 km. Średni czas przejazdu – 3,5 godziny. Wysoka prędkość pociągu (Lot № 7009) pokonuje tę samą odległość tylko 2 Chasa 46 minut.

Ten pociągów podmiejskich na drodze następującej przechodzi przez 36 stacji. Największy z nich – Novosolovka, Południe, Komarovka, Merefa, Borki, Spasov Skit, Shironin, Lichaczew, Belyaevka, Krasnopavlovka, Panyutin.

Lozova – największy węzeł kolejowy na Ukrainie

Lozova – to drugie co do wielkości miasto w regionie Charkowa. Tutaj mieszka około 70 tysięcy osób. Nazwa miasta pochodzi od słowa „winorośli”, który zawsze miał dużo na brzegu lokalnego potoku.

W Lozovoy prowadzi dwa tuziny przedsiębiorstw przemysłowych. Tutaj jest największym węzłem kolejowym w kraju, istnieje duża lokomotywa depot. Lozovoy linii kolejowych są w czterech kierunkach. W pociągach podmiejskich (direct), to przeniesie Cię do Krasnograd, Charkowie, Połtawie i Dnipro, Sławiańsk, Kramatorsk.

Z Charkowa do Łozowa pociągiem: zabytków i ciekawych miejsc

Które mogłyby zainteresować samotnie na ścieżce Charkowie Lozova? atrakcje turystyczne na tej trasie nie jest bardzo dużo.

Tak, kilka kilometrów na wschód od stacji Bespalovka wokół miasteczka Kazachka zaczyna terytorium Parku „Gomolshanskie lasu.” Obszar ten jest uważany za jeden z najpiękniejszych miejsc w całej lewobrzeżnej Ukrainy. Jeziora, nadmorskie klify i urwiska, lasy sosnowe i bujne łąki kwitnące – to wszystko można zobaczyć w lasach Gomolshanskie. Nawiasem mówiąc, jest to miejsce jeszcze za czasów Piotra I zostały zgłoszone rezerwy.

Przyciągnięcia turystów i starą puszkę Merefa. Według jednej z wersji, było miejscem narodzin wybitnego atamana kozackiego Iwana Sirko. Na obrzeżach miasta jest sprężyna ran, z których woda pomogła przywrócić wzrok ukraińskiego pisarza Grigorija Kwitka-Osnovyanenko. W większości Merefa można zobaczyć piękny murowany kościół – zabytek architektury z końca XIX wieku.

Ale najbardziej interesujący obiekt na linii kolejowej Charków – Lozova stacja Spasov Skit. To właśnie tutaj w 1888 roku był upadek cesarskiego pociągu bilansowej z Sewastopola do Moskwy, Aleksander III i jego rodziny. W tej strasznej katastrofie zginęło 21 osób. Ale cesarz i jego rodzina cudem przeżył.

Na cześć tego wydarzenia na torze w 1894 roku, zbudowano kościół i kaplicę. W czasie II wojny światowej, kompleks został poważnie uszkodzony. W ciągu 90 lat kaplicy klasztornej został przywrócony.

Podsumowując …

Podmiejski pociąg Charków – Lozova jest bardzo popularny wśród pasażerów. Po tym wszystkim, że dołącza do wielu miastach, miasteczkach i wsiach regionu Charkowie z regionalnym centrum – największe miasto we wschodniej Ukrainie.